Coś śmiesznego

strzemionko, zaraz będzie, że specjalnie kupiłaś zatrute marchewki i poszłaś bez pytania do stajni pozabijać konie, bo robią Ci konkurencje (czy coś w tym stylu) 😁
Libeerte, ale ja nic do strzemionko nie mam, teraz wszystko jest chemiczne do bólu, nie zdziwiłabym się gdyby konie nie chciały jeść z tego powodu, dlatego piszę Oo
zoriczkowa, raczej chodzi mi ogólnie o to, jak wiele osób z r-v doszukuje się zła w wypowiedziach strzemionko 😉
vissenna   Turecki niewolnik
26 marca 2014 19:16

🏇
Hehehe super. 😀
Ktoś kojarzy kim są Ci zawodnicy?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 marca 2014 16:15
Do It For Denmark!
oł maj gasz  🤣
ksan, haha ten pies świetny, mój też urzęduje na wszelkich łóżkach i kanapach bardzo intensywnie jak nikogo nie ma, ale w sumie ma pozwolenie, moja mama mu nawet pod kołdrę pozwala wchodzić
jesli mam juz wybierać to proszę daw -mag 😀 :P
Trochę śmieszno, trochę straszno 😉
http://demotywatory.pl/4314459/Kon--symbol-gracji-i-klasy
http://artemor.pzj.pl/
Bardzo zabawne fotki koni z lewej strony . Jeden pląsa w dziczy a drugi wieje aż się kurzy.  😂
Jeździecki jak licho.  😉
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
02 kwietnia 2014 09:04
Jak tańczą faceci  😀
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
11 kwietnia 2014 12:08
Jakiś czas temu wstawiałam tu cover Disney'owskiego"Let It Go" wyśpiewany głosami bohaterów Disney'a. Cztery kolejne covery-parodie dla Was, jak dla mnie miażdżące system...

Translator google - co się dzieje po zamianie z angielskiego na inny język i z powrotem
Christina Bianco - czyli śpiewanie głosami znanych piosenkarek
Dla miłośników Gry o Tron  🏇 - taka z mieczem w tle
A tu chyba najzabawniejsza, wersja z prognozą pogody!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
13 kwietnia 2014 17:56
Wczoraj zobaczyłam zaparkowany taki samochód z rzęsami, uśmiałam się serdecznie i strzeliłam fotkę. Z resztą, kto przechodził, to się śmiał 😀
Też mam podobny samochód na ulicy 😉 do tego jakieś kwiatki, uroczo wyglada 😀
Warsztaty dla mężczyzn: 😁
Watrusia, nine kiedyś chciała swojego corsiaka przyozdobić takimi rzęsiskami. Nie wiem czy spełniła groźby 😁
A ich nie miała przypadkiem MsCarmen?
Libeerte, Dworcika,  ten samochód wyglądał tak pociesznie że skojarzył mi się z taką żabką z rzęsami  😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 kwietnia 2014 20:57
Moi znajomi to miszcze 🤣

Facella   Dawna re-volto wróć!
16 kwietnia 2014 16:22
A ich nie miała przypadkiem MsCarmen?

Miała, miała 😉

ikarina, ja chyba nie rozumiem tego komentarza, drugiej części - co oznacza make it to Tescos?
Niegrzeczne konie lądują w sklepach Tesco 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2014 12:35
Ahhhhha, nie pomyślałam, że Tescos to może być po prostu Tesco  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się