Coś śmiesznego

Karino1998, o mamo... co ja czytam  😵
  😁 😁 😁
Komentarze polecam: MAGICZNE SASZETKI 😜
Nie wiem, czy już to było ale polecam. Koniecznie z głosem  🙂

https://www.facebook.com/funnyvinesofficalpage/videos/vb.662605137102011/1276395229056329/?type=2&theater
popłakałam się ze śmiechu  😁 😜
Murzyna na końcu nie wytrzymałam i wybuchłam śmiechem 😀
W odpowiedzi na odwieczny dylemat, jak sprawdzić, czy nowy pracownik będzie dobrym stajennym:
😂
Luna_s20 no nie bardzo widzę związek, że niby te jabłka gniecione ? To nie owies, żeby trzeba było je gnieść 😉 Dla mnie goście z filmiku to idioci, a ja takich unikam, zwłaszcza w stajni.
Ja nie tylko nie widzę związku, ale i jakoś mnie to nie bawi 🤔
Mnie zupełnie też nie. Ale nie od dziś wiadomo, że Luna_s20 ma specyficzne poczucie humoru  🤔
O właśnie, też jestem ciekawa jaki związek mają idioci z filmiku z dobrym stajennym  😵
To wystarczyło doczekać do komentarza narratora 😀 Naprawdę, wrzuciłam to jako coś śmiesznego, a nie jako prawdziwy test na stajennego. A cały materiał traktuje o rzeczach dziwnych / głupich / śmiesznych więc biorąc pod uwagę jego oglądalność, nie wiem czy to poczucie humoru jest aż takie jednostkowe.
Ludzie spokojnie, przecież Luna napisała to z sarkazmem :P Mnie może jakoś BARDZO to nie rozśmieszyło, ale widzę jaki tu Luna miała zamysł  🙂 Nie wiem, czy wszystko bierzecie tak na poważnie, czy zwyczajnie macie jakieś osobiste problemy co do osoby Luny... Ja się w to nie mieszam, ale polecam trochę wyluzuwać i patrzeć na takie rzeczy z przymrużeniem oka, a wszystkim żyło by się lepiej  :kwiatek:
Gillian   four letter word
18 kwietnia 2016 18:35
ale co rozgniatanie jabłek ma wspólnego z byciem stajennym? próbuję nadążyć za tokiem myślenia Luny ale chyba poległam.
Nie wiem, ale czy warto się nad tym w sumie tak rozwodzić?  😁
Gillian, dobry stajenny i żarcie musi umieć podać 😉 a w tym wypadku entuzjazm jest aż nadto widoczny  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 kwietnia 2016 14:47
Hah [url=http://www.pudelek.pl/artykul/92004/katie_price_wycina_wzorki_na_koniach_teraz_sa_piekniejsze/4/#comment_571f7109e23b39816d8b457f] klik[/url] i te oburzone komentarze  😂

Camping uciągnie to i koniowóz uciagnie  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 maja 2016 19:34
zestawienie nietuzinkowe, ale mnie tam najbardziej w nim urzeka ten zadowolony piesek 😀
Bo to foto z owego pieska fanpaga ) BTW moja ulubiona rasa  🤣 Ale widać, ze pick up albo suv nie jest niezastąpiony  😁 A jaki prestiż  😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 maja 2016 22:03
Nie wiem czy było, ale mam potrzebę się podzielić bo padłam. xD
chrup chrup.jpg chrup chrup.jpg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się