Pensjonaty we Wrocławiu

czyli koleżanka się zdecydowała ? 🙂 Kiedy przyjeżdża ?
w niedziele.
ooo to będę nawet, powitam chlebem i solą 🙂 Może będzie towarzystwo do treningów i terenów 😉
No w niedzielę. A ja będe u was we wtorek 😉 (ale bez konia hehe)
Sharma   I hear as it breathes...
15 stycznia 2011 22:19
Natomiast ja jestem szczęśliwa. Od 2 tygodni jesteśmy z Małą w Borowej. 😅 Póki co jest dobrze.
A jak tam się miewa Grobla? Czytam tutaj, że zadowolenie panuje.
Łaciata   Forever in my heart ♥
16 stycznia 2011 09:47
Stoi ktoś może w Krzyżowicach ?? albo stał ?? jeżeli tak proszę o dokładną opinię  :kwiatek:
Spytaj forumowej bombal. Sporo czasu tam spędziła.
Grobla jak z wypowiedzi wynika ma się bardzo dobrze 😉 A ja dzisiaj dzięki uprzejmości epk byłam w Ozorowicach i same pozytywy 😉 Osoby prowadzące stajnie przesympatyczne i na pewno z wiedzą, warunki super, w boksach dużo słomy, czyściutko, konie wyglądają bardzo dobrze. Bardzo dobre warunki też dla właścicieli kopytnych (kuchnia, możliwość noclegu, pomieszczenia klubowe, łazienka z prysznicem itp ) . W stajni konie głównie sportowe, ale wszystkie wychodzą na trawkę ( nie wyjedzone trawniki), ogrodzenia bardzo solidne, wysokie, wszędzie czysto 😉 Ujeżdżalnia zewnętrzna wielka z fajnym podłożem, karuzela, oświetlony lonżownik. Generalnie jestem na tak 😉
Ja stoję w Krzyżanowicach. Jak coś to pv. 😉)
Łaciata   Forever in my heart ♥
16 stycznia 2011 20:30
gryglodor - chodzi mi o Krzyżowice ,a nie Krzyżanowice 🙂
łaciata, jak szukasz stajni ta przyjedź do ramiszowa, masz do wyboru 4 stajnie w promieniu 50 metrów, w tym nie ukrywam jedna moja 🙂, ale niezależnie którą wybierzesz, twój koń będzie wyglądał jak pączek w maśle i będzie dobrze zaopiekowany. więcej nie pisze bo temat był już ostatnio poruszany. zapraszam
łaciata wątek o ramiszowaie  warto przeczytać str.98-99
w stajni "z białym piaskiem" są dwa boksy wolne(niestety osoba która zamówiła boks odmówiła w dniu planowanego przyjazdu- taka moja prośba nie róbcie tak, gdyż wprowadzacie w błąd zainteresowanych, również poszukujących wolnych boksów ponieważ słyszą że boks został zarezerwowany)

jeśli chodzi o krzyżowice to pamiętam je z lat 2000-2005 i nie mam miłych wspomnień w kwestii  utrzymania koni pensjonatowych, to były czasy tomka s. a potem żony p. króla.
Łaciata   Forever in my heart ♥
17 stycznia 2011 16:07
spigway - dziękuję za zaproszenie do Ramiszowa..niestety za daleko 🙁 ale widziałam waszą stronkę i macie dwa źrebaki z roku 2010 ..fajnie moja mała by miała rówieśników do zabawy.Ile kosztuje u was utrzymanie konia ?

Frans - teraz stajnią w Krzyżowicach zarządza Państwo Respond.
widziałaś stronę Platana...mowa była raczej o reszcie stajni...w Platanie za dużo by nie pobiegała.
W Ramiszowie w małej stajni na 4 konie dalej są wolne boksy 😉
W Mirkowie jest wolny jeden boks
Łaciata   Forever in my heart ♥
18 stycznia 2011 15:53
aspiw - w Mirkowie tam gdzie ma to taki Rafał.. ?? ma konia arabka ogiera Pikana i Pinero i jeszcze parę.
Łaciata, tak.
Tak.
W lutym będzie jeszcze arabski źrebol.
Łaciata   Forever in my heart ♥
18 stycznia 2011 19:59
No to wiem gdzie to jest ,ale nie skorzystam za daleko.Pewnie pamiętacie Lokatę od Krzyśka.. ? to ja stoję na razie tam gdzie ona.
Witam
Chciałam dopytać o pensjonaty które znajdują się blisko A4, Bielan Wrocławskich lub jest szybki dojazd z tych okolic. Chodzi mi o możliwość jazdy cały rok(ujeżdżalnia, nie musi być kryta), przeszkody i padoki trawiaste z codziennym wybiegiem(tzn jak nie ma mnie np.4 dni to wiem,że koń nie będzie zamknięty w boksie) oraz jak dostanie "odpukać" kolki to zostanę poinformowana 😉
Z tego co prześledziłam wątek wchodzą w grę :
-Magnice(ale tam nie ma boksów wolnych)
-Wojnarowice nowe czyli u Pana J.Chrzanowskiego (ktoś wie jakie tam warunki i cena)
- Jagodno u pani Beaty Bek (ale tam chyba nie ma pensjonatu jak takiego)
-Partynice odpadają z racji braku wybiegów dla koni .
Może jest coś więcej?
Ramiszów niestety nie ta strona miasta.
Jagodno też Ci odpada - u p. Bek nie ma padoków, konie stoją w boksach, tam w ogóle nic nie ma - placu zewnętrznego też, hala jest, koń widzi niebo ewentualnie jak na karuzele go wstawiasz.

Zainteresuj się stajnią p. Chrzanowskiego - bardzo dobre warunki, sporo ludzi chwali sobie. Możliwość treningów sportowych, padoki, hala.
ooo- nie wiedziałam że tam nie ma padoków,rzeczywiście na zdjęciach nie widać-to porażka;
A czy ktoś może z forumowiczów u P.Chrzanowksiego trzyma konia? Wie ktoś jaka cena?
Będę musiała się przejechać tam, ale najpierw chciałam zrobić rozeznanie.
Noraka trzyma, napisz do niej.
Dzięki.Napisałam i czekam na odpowiedź.
A czy coś jeszcze przychodzi komuś do głowy? Z dobrym dojazdem z Bielan.
Wierzbna widzę też niezła ze zdjęć, ale to trochę jednak daleko już jest bo 50 km
a smolec?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2011 20:10
trochę off-topic, ale czy w WSO mają swoje konie, czy jedynie hipodrom do organizacji zawodów?
darolga   L'amore è cieco
19 stycznia 2011 20:18
smarcik - nie ma koni, jest tylko hipodrom. Konie stoją w WKS-ie, jednak nie wiem czy formalnie należą one do WKS-u czy do WSOWL, raczej to pierwsze.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2011 20:21
czyli żołnierze z WSO nie jeżdżą na nich w formie np w-fu, tak?
No w sumie nigdy tam nie byłam i nic o Smolcu też nie wiem. Wogóle nie wiem nic o żadnym pensjonacie 🤣 bo cały czas na Partynicach byłam.
Polećcie coś niedoświadczonej 🙁
Ze stronki to mi Magnice najbardziej podchodzą a tam pełno.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się