Pensjonaty we Wrocławiu

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 lipca 2011 16:17
Repka, Vill jedziecie z bomblami? 👀
My także będziemy 🙂 obejrzeć
Zairka, ja jadę z maluchem, ale moja jest całkiem malutka - ma dopiero 2,5 miesiąca  🙂
Jak nie będzie padać to będę z Oskarem 🙂 o ile mi organizatorzy zapewnią opiekunkę :P
repka, nie martw się, ja się tam będę kręcić jako widz to zajmiemy się Oskarem 🙂
O super, to się nie martwię w takim razie 🙂
Można zrobić małe spotkanie voltowiczów 🙂

Zapraszamy, zapraszamy  🏇
Tylko niech ktoś wyłączy już zraszanie  😉
Bombal, Ja myślę, że zraszanie wyłączy się jutro o 9.30. Tym sposobem będzie genialne podłoże i dobra pogoda 🙂
epk obyś miała rację, bo już się po dzisiaj przeziębiłam :/ Żeby tradycja się utrzymała jedne zawody jechałam z chorymi nerkami, drugie z gorączką będę jechać 😉 Dobrze, że Dzik nader zdrowy ;D
No ja jeszcze muszę pojeździć jutro a takiego syfu z nieba to ja nie wytrzymam po raz drugi...
Jest git!  😀
jest jest!
trzeba sie zbierac 😀
Witam
Może napiszcie gdzie są wolne boksy? W jakich stajniach? Albo czy od września zapowiadają sie jakies miejsca? Dużo by to ułatwiło. Z góry dziekuje
Wierzbna Stajnia Biały Las
Smolec
krisowa, a w jakiej okolicy szukasz miejsca? bo to chyba dosc wazne nie?
Wierzbna niestety jest za daleko...
Smolec mógłby być jeśli chodzi o odległość.
Interesuje mnie część Wro : Oporów, Krzyki, Ołtaszyn
Ale to nie aż tak ważne. Najistotniejsze żeby koń miał dobrze i był puszczany na padoki,pastwiska.
Piszcie gdzie jeszcze są wolne boksy lub będą.
jezeli ktos szuka miejsca w malej, kameralnej stajni w okolicach lotniska to zapraszam na pw.
Ogloszenie jest tez w odpowiednim watku.

Jest niestety warunek: spokojny walach.

Mila rodzinna atmosfera  😉
A ja właśnie wracam z udanego trip'a po Ozorowicach. Niemalże można powiedzieć, że uczestniczyłam w życiu stajennym (chodź mówiono, że to nawet nie część :hihi🙂 Jestem zakochana w tym miejscu i całej jego aurze!  💘
Każdy koniuch tam został należycie wymiziany i zapamiętany 😉 Czyli w niedziele przyjeżdżam i oglądamy z rodzinką boks, a jeśli się uda do zobaczenia we wrześniu 🙂
Shantowa, nie poznałaś jeszcze wszytskich.
Od 14.08 ja też będę w Ozorkach  🏇 !
O, to oby do zobaczenia 😉 Jak mówiłam, w niedziele się okażę, ja jestem zakochana zobaczymy co na to mój życiowy sponsor 🙂

Komecie dobrze by zrobił okna bądź boksy angielskie, wiec to dla mnie ogrooomny plus i jeszcze te padoki *.*
Chyba znalazłam stajnie bez wad.. a nie jest jedna - dojazd, a ja niestety nie zmotoryzowana, ale chyba będziemy sobie pomagać w razie "wu"? co?  😁
Magnice- 1 miejsce wolne 🙂
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
05 sierpnia 2011 20:17
ktoś cos wie o jakimś pożarzę w stajni na Maślicach? jakieś słuchy mnie doszły, a nie mam wiarygodnego źródła żeby to sprawdzić
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 sierpnia 2011 20:55
Tak Maślice spłoneły dziś w nocy! Konie całe szczescie były na polu, spalił sie tylko pies, całe zapasy żarcia i sprzet.
kazda pomoc potrzebna!
zalozylam watek odpowiedni i dałam tam apel
Zairka dziwnie brzmi napisane że spalił się TYLKO pies 🙁

To stajnia p.Jarząbka?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 sierpnia 2011 21:34
nie, stajnia Jarząbka jest na pilczycach. Spłoneła stajnia sąsiadująca z Karpowiczem, ta zaraz przy odrze.

Mnie tez ruszyl ten pies🙁 zwlaszcza ze siodla udalo sie uratowac.. jego nie 🙁
Łaciata   Forever in my heart ♥
05 sierpnia 2011 22:31
Dobrze, że konie były na pastwisku..
Strasznie szkoda mi psa, nie wierzę w to, że nie żyje i to jeszcze w taki sposób 🙁 ;(
Młody, pełen energii pies, który potrzebował dużo uwagi i uczucia  ;(

Tornado z zimy 2010r.
[*]
co z tym światem cholera.... :/ może trzeba by zorganizować jakąś revoltową pomoc ?
Gillian   four letter word
05 sierpnia 2011 23:16
jaki świetny piesol 🙁 szkoda 🙁 ale dobrze, że nie ma strat w koniach i ludziach. Wiadomo co było przyczyną pożaru?
podobno podpalenie. tak glosi wiesc gminna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się