Pensjonaty we Wrocławiu

prowadzi, prowadzi. milego pobytu 😁
prowadzi, prowadzi. milego pobytu 😁


Katija, padłam  😂


[quote author=CYRKULACJA309 link=topic=170.msg1119737#msg1119737 date=1314947262]
Witam,
Czy moglibyście wypisać wszystkie pensjonaty w okolicach Wrocław- Leśnica.
Z góry dziękuję


http://re-volta.pl/stajnie/
wpisz lokalizację i ilość km która będzie Ci odpowiadała.
plus blisko leśnicy są jeszcze Karczyce, kameralnie, bez hali.
[/quote]

Plus Lisowice, też kameralnie i bez hali - jedno wolne miejsce.
katija, wiesz co, złośliwa jesteś  😀iabeł:
to nie ma nic wspolnego ze zlosliwoscia! raczej ze... swiadomoscia 😎
Madzuaa   optymizm przede wszystkim :)
02 września 2011 13:55
repka, Twoja stajnia już chyba jest dodana (o ile w Lisowicach nie ma dwóch)
Wiem, że moja stajnia jest dodana do spisu, sama ją wpisywałam 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
02 września 2011 14:59
epk, katija, chodzi Wam o tą panią, co ciągle ją ze stajni wywalali, własne konie o śmiesznych imionach miała i miała stronę internetową? 😁 Czytałam tutaj co nieco 😎
Chodzi im o pewnego pana, który ma swoją stajnię
Bischa, p. Grochala to zdecydowanie pan 😉
Jestem jedna z pensjonariuszek Lizawic i nam nic nie jest wiadomo na temat wolnego miejsca w pensjonacie. Nikt nie ma zamiaru się wynosic a i tak jest juz kilka chetnych, którzy czekają jak zwolni się miejsce, tak więc marne szanse nawet od pazdziernika....
Bischa, tobie chyba chodzi o rownie ciekawa, o ile nie ciekawsza postac- pania zaras.
Tiaaa, ta dwójka jest dla mnie elementem świętej trójcy wrocławskich koniarzy...
zima, a kto trzeci? 👀
Wie ktoś coś o Wilczycach? Są jakieś miejsca, ktoś ma jakieś opinie?
Bischa   TAFC Polska :)
02 września 2011 16:42
Ano tak, p. Zaraś 😉 Grochala to mi się skojarzyło pewnie z babką dlatego, że tak ma na nazwisko dość kontrowersyjna artystka/autorka książek 😁
zima, a kto trzeci? 👀


Naczelny hodowca rasowych owczarków i super szportowych koni...
stajnia p. Grochali- matko byłam tam ostatni raz jakieś 15 lat temu, myślałam że się rozpadła a tu proszę nawet pensjonat mają. czyżby coś się polepszyło 😁

babette miejsca na pewno mają, a opinie znajdziesz w tym wątku, tylko trzeba trochę powertować stron.
Z tego, co widzę, to chyba dobra opinia jest o Wilczycach, nie? w sumie jak na taką cenę, to niezłe warunki, nie wiem jak z obsługa.
Naczelny hodowca rasowych owczarków i super szportowych koni...

aaa zapomnialam. tez fakt 😀 czyżby coś się polepszyło 😁

czyzby? 😎
Pensjonat może i mają, ale pensjonariuszy niekoniecznie 😀
ovca   Per aspera donikąd
03 września 2011 08:10
babette moi znajomi tam stoją i są zadowoleni, problem jest zdaje się tylko z padokowaniem- konie nie stoją na dworze cały dzień, tylko kilka godzin, co dla mnie np jest minusem- ale co kto lubi 😉
ja bym do świętej trójcy dorzuciła jeszcze czwary element 😀 a mianowici Piotrka dorożkarza z kiełczowa nie zapomniana postać wrocławskiego rynku  😁  😎
Tego to nie kojarzę...
Jak tak mysle to jest jeszcze pare kandydatur tylko mniej popularnych 😉
Hej, hej ludki- co to za plota/nie-plota? o nowych włamaniach do stajni?
a ja tylko chcialam powiedziec, ze cykl zawodow towarzyskich w ozorkach coraz bardziej udany, coraz wiecej koni- pomimo konkurencji w tym terminie, coraz wiecej sponsorow! pieknie to wychodzi!
MATRIX69 akurat ten Pan już nie żyje...(reszta jest milczeniem- ja też miałam wątpliwą przyjemność poznania go)

Propo Wilczyc to jedna ze starych pozytywnych opinii należała do mnie ale było to pisane kiedy końmi opiekowały się osoby, które wiedziały jak zapewnić koniom dobre warunki. Niestety kiedy ich zabrakło wiele zmieniło się na gorsze  😤. Nie wiem jak jest teraz ale pensjonariuszom polecam przyjść kilka razy o nietypowej porze, ja pamiętam, że wtedy baaaaardzo się zdziwiłam.
katija zacnie 😉 Mam nadzieję, że wpisze się na dobre tradycja robienia towarzyskich 😉 Dla kogoś z ambicją na sport przez bardzo małe s jak znalazł, bez opłat, badań,licencji itp ze świetną atmosferą  🏇 ciekawe czy ostatnie finałową okażą się wisienką na torcie 😉
a własnie - ktoś wie co p.Zaraś się dzieje?

Mówiąc szczerze, też jestem ciekawa 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się