Pensjonaty we Wrocławiu

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 stycznia 2012 21:00
Escada AMEN! Dlatego tak jak napisałam dobra stajnia obroni sie sama 🙂
Trzeba po prostu że czasem zamiast sie męczyć w stajni której nam nie pasuje, nie możemy sie dogadać lepiej odrazu sie przenieść
epk sądzę że masz całkowitą racje, z tym że : złe stosunki pomiędzy pensjonatodawcą a właścicielem konia często odbijają się na ich pupilach. Jest to karygodne że w zamian za waśnie międzyludzkie muszą płacić konie, które niczemu nie są winne. Ale tego to już powinni się wstydzić pensjonatodawcy, przez których się tak dzieje ze zwierzętanim za które biorą odpowiedzialność.

Rosek -" Ależ tak oczywiście to przez nas dziewczyny wypowiedziały się na forum . Tak to my im kazaliśmy. Ogolnie w umowie było zawarte, że jeśli tego nie zrobią to nie mogą wstawić koni do nas do pensjonatu. jesteśmy źli nie dobrzy i wogóle najgorsi... "< ironia >

Co do Morzowskiego kilimatu to przestań wsadzać nos tam gdzie nietrzeba i zajmi się swoją misją na Grobli. Bo skoro nie wiesz jak jest to się nie wypowiadaj.


Te, nie wyszlo ci bo jeszcze nie podpisalam tejze szarlatanskiej umowy hihi

Wlasnie wydaje mi się ze stosunki miedzyludzkie mogą miec tu duzo do rzeczy bo mnie i mojegoo konia nie spotkaly te przykrości co bellonę i czande. A nie powinno mieć to wplywu i juz. Wlasnie dzisiaj  w stajni będąc śmialam się ze moge nawet ze wszystkimi nie rozmawiać i mieć gdzieś atmosferę, byle koń mial dobrze, dobra atmosfera jest tylko ewentualnym milym dodatkiem.
nom tak, ale pamietasz że tak byla słowna umowa miedzy nami ;P
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 stycznia 2012 21:26
i wszystko jasne! Mrozowska stajnia przybrała taki sposób marketingowy... chcesz sie do nas przenieść? OK, ale najpierw zgnój publicznie stajnie w której stałeś.
W ten sposób pozbywają sie konkurencji 😂 😁 👍
nie muszę u mnie i tak już prawie komplet a ostatni wolny boks świetnie się sprawdza jako paszarko-składzik-graciarnio-kocia sypialnia  😁 ale jak będzie trzeba to koty pójdą spać gdzie indziej  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 stycznia 2012 21:46
no masz komplet bo marketing działa 😁
żart oczywiście
U nas tez pełno i kolejka sie znowu zrobiła 😵
Kucykowa ,żeby mi się chciało do Ciebie pisać tak jak mi się nie chce...Ogólnie rzecz biorąc nie mogę się doczekać postów jaki to Mrozów niedobry, bo prędzej czy póżniej "natura" zwycięży  😁
Tylko powiedz co wg ciebie moze się spieprzyć w stajni na 12 koni bez wwiększej infrastruktury? Z nadmiarem siana z wlasnych łąk i prostymi zasadami dotyczącymi każdego? Nie wszystko mi się w mrozowie podoba, ale są rzeczy ktore rekompensują jakieś tam niedogodności. Nie wiem jak można komuś tak źle rzyczyć, zwlaszcza publicznie :/
wiesz escada w końcu to rosek, czego można się spodziewać coś tam widzę w środku boli  😎

tak boli chyba brak siana przedewszystkim ...
a oglonie rosek, jak ci sie nie chce piasać to nie pisz sądzę, że nie tylko mi wyświadczysz przysługe

wlasnie- edytuj posty! 😤
kucykowa edytuj posty  🤬
Tylko powiedz co wg ciebie moze się spieprzyć w stajni na 12 koni bez wwiększej infrastruktury? Z nadmiarem siana z wlasnych łąk i prostymi zasadami dotyczącymi każdego? Nie wszystko mi się w mrozowie podoba, ale są rzeczy ktore rekompensują jakieś tam niedogodności. Nie wiem jak można komuś tak źle rzyczyć, zwlaszcza publicznie :/

Ale ja nikomu żle nie życzę, wręcz przeciwnie, życzę Matrix jaknajlepiej, tylko znam ludzką mentalność...Dla mnie koniec tematu.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 stycznia 2012 12:02
A ja proponuję dziewczyny iść na PW, bo osobiste wycieczki są niesmaczne  🤔
Dzięki nadgorliwości annmary, jesteśmy wprawiani w osłupienie. Kilka osób podesłało nam emaile jakie ona rozsyła, odebraliśmy także telefony o lawinie pomówień. Jest to personalny atak na Bellonę i całkowite przeinaczenie sytuacji, która Jej dotyczyła, jak również - co absurdalne - mieszaniem  mnie i Anny do całej sprawy jako prowodyrów. To niskich lotów "wizerunkowe" zachowanie przynoszące nic więcej, tylko wstyd dla was. Prosimy łagodnie, nie "bawcie sie zapałkami." Przez 2 lata jesteśmy PONAD TO. Cierpliwość każdego ma swoje granice.
Jest to temat o pensjonatach, ale w każdej stajni są ludzie, którzy swoje błędy ukrywają za parawanem niby towarzyskich zależności. Natomiast takie tuszowanie tworzy mylny obraz i wprowadza w błąd środowisko jeździeckie. Najważniejsze dla nas i naszych Przjacół są konie.
Przykro nam, że Forumowicze muszą być świadkami naszej reakcji na histeryczne zachowanie annmary.
Dzięki nadgorliwości annmary, jesteśmy wprawiani w osłupienie. Kilka osób podesłało nam emaile jakie ona rozsyła, odebraliśmy także telefony o lawinie pomówień. Jest to personalny atak na Bellonę i całkowite przeinaczenie sytuacji, która Jej dotyczyła, jak również - co absurdalne - mieszaniem  mnie i Anny do całej sprawy jako prowodyrów. To niskich lotów "wizerunkowe" zachowanie przynoszące nic więcej, tylko wstyd dla was. Prosimy łagodnie, nie "bawcie sie zapałkami." Przez 2 lata jesteśmy PONAD TO. Cierpliwość każdego ma swoje granice.
Jest to temat o pensjonatach, ale w każdej stajni są ludzie, którzy swoje błędy ukrywają za parawanem niby towarzyskich zależności. Natomiast takie tuszowanie tworzy mylny obraz i wprowadza w błąd środowisko jeździeckie. Najważniejsze dla nas i naszych Przjacół są konie.
Przykro nam, że Forumowicze muszą być świadkami naszej reakcji na histeryczne zachowanie annmary.


Chętnie udostępnię zainteresowanym swoją skrzynkę e-mail - nie wysyłam nikomu żadnych e-maili, nikogo nie pomawiam. Nikt personalnie nie atakuje bellony i pokażcie mi proszę post, w którym zostaliście w coś wmieszani jako prowodyrzy całej sytuacji. Jedyną wiadomość dostała ode mnie Bombal - i w tej wiadomości była tylko informacja o przyczynach zmiany podejścia bellony do Łukasza i nie teraz a 2 lata temu. Decyzja bellony jest jej własną decyzją, a to co stoi za podstawą zmiany stosunku bellony do Łukasza, który nastąpił dawno temu (mimo tego, że znają się prawie 10 lat) wiecie doskonale wy i my i nie chcę tego wyciągać na forum publiczne, dlatego też Bombal na stwierdzenie - "Ludzie się wprawdzie zmieniają, ale czy aż tak?" dostała odpowiedź na pw. I naprawdę nie jest po treści posta bellony ciężko się domyśleć, że ta zmiana nastawienia miała duży wpływ na jej przeniesienie się i to co napisała. I niczyje zachowanie nie jest histeryczne. Nikt nie pozwoli sobie, na to aby ktoś kłamał i pomawiał go publicznie.
Skończcie więc dramatyzować. Jeśli macie coś do mnie osobiście - zapraszam do dyskusji na pw, maila, telefon, twarzą w twarz. Możecie oczywiście dalej pisać głupoty na forum ale z naszej strony dyskusja już więcej na ten temat nie zostanie podjęta. Powiedzieliśmy co mieliśmy na ten temat do powiedzenia i dla nas jest to zakończona sprawa. Nie damy się wciągać w osobiste wycieczki. KONIEC.
Chętnie udostępnię zainteresowanym swoją skrzynkę e-mail...

Żeby udowodnić waszą niewinność, to może udostępnij nagrania naszych rozmów, które wykonaliście pod stołem bez naszej wiedzy? - a zostaliśmy o tym poinformowani kilka dni po fakcie. Czy też nagrania rozmów telefonicznych z innymi pensjonariuszami, którzy mieli zarzuty.
Przeczytajcie końcówkę mojego poprzedniego posta - KONIEC! Żadnej polemiki w tym temacie.
Jeśli bellona poczuła, że jest jej źle - to się przeniosła. Osoby, które ją znają dobrze wiedzą, co tak naprawdę było podłożem przeniesienia jej konia gdzie indziej ale to nie jest miejsce na wywlekanie wzajemnych żali i takie rzeczy zachowujemy dla siebie. Wszyscy obecni pensjonariusze potrafią powiedzieć wprost co ich boli i nikt ich za to nie straszy ani nie bije  po głowie. Jeśli jedna strona jest z prywatnych przyczyn nastawiona negatywnie to pozytywnej relacji na tym nie zbudujesz. Choćbyś stawał na głowie - zawsze coś będzie nie tak.

To co było podłożem przeniesienia mojego konia ujawniłam na tym forum, Osoby które mnie dobrze znają - jak to określiłaś-  wiedzą o tym a twoje insynuacje że jest to jakiś wzajemny żal to żałosna próba obrony. Myślę że pięknie przedstawiłaś politykę jaką stosujecie wobec ludzi których znacie od 10 lat, czy też dawnych przyjaciół którzy potrafili powiedzieć prosto w oczy że robicie coś źle lub zachowaliście się "niestosownie" ataki, krzyki,obrażanie się, pozwy, paragrafy, nagrywanie rozmów telefonicznych, to tylko początek ... naprawdę nie raz byłam zaszokowana waszą postawą i będąc osobą w pełni władz umysłowych uchyliłam kurtynę magnickiego show które polega na tym że włażąc wam w tyłek wasz koń będzie miał lepiej od konia osoby która brzydzi się takim zachowaniem. Jeżeli nie jesteś przyjacielem stajesz sie wrogiem i twój koń też.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 stycznia 2012 21:16
Kochani wdech, wydech i proponuje przeniesc sie na PW 😉 jak wpadna mody posypia sie ostrzezenia 🤬

Kto od nas stoi w wojnarowicach u P. Chrzanowskiego? Albo kt tam bywa i zna konie? Potrzebuje kilku informacji na temat konia Grafik
czy jakaś dobra dusza może mi podać (na pw) namiary na jakichś przewoźników z wrocka, koleżanka musi w czwartek konia przewieźć, a moja bukmanka ma kuku. dziękuję  :kwiatek:
Zairka,  Noraka tam stoi.
w Wojnarowicach nowych stoję ja, Noraka, daram i od kilku dni tolaa  😉
... Potrzebuje kilku informacji na temat konia Grafik


Czy ten Grafik to ogier dosc wysoki, siwy??
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 stycznia 2012 19:19
Wałach, bardzo wysoki 178cm siwy🙂
a moze walach... mysle, ze to na pewno ten, o ktorym mysle. Stal kiedys w Krzyzowicach w pensjonacie pare lat temu. Raczej na pewno.
Dla mnie byl piekny 😍
Tez jestem ciekawa co u niego...
🚫
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 stycznia 2012 19:45
Ja juz chyba wiem wszystko co chciałam 🙂
A my już popakowane, ogarnięte i gotowe na jutrzejszą podróż do Mrozowa 🙂 3majcie kciuki, bo strasznie się boję wozić konia  😁


A w Mrozowie macie halę?

Pozdrawiam
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 stycznia 2012 21:32
Nie, na przyszły sezon planujemy kryty lonżownik. 😉 ale to plany 😀
a moze walach... mysle, ze to na pewno ten, o ktorym mysle. Stal kiedys w Krzyzowicach w pensjonacie pare lat temu. Raczej na pewno.
Dla mnie byl piekny 😍
Tez jestem ciekawa co u niego...
🚫


witaj, masz na mysli pewnie  ogiera- Grymasa, taki stał  w Krzyzowicach. Grafik  też  jest  siwy  i  wysoki ale wałach i  czyjs inny😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się