Pensjonaty we Wrocławiu

ewamloda, zmieniasz stajnię???
repka nakręciłam się na halę i zaczynam się rozglądać przed kolejną zimą, bo w tym roku moje kobyłki zbijają bąki przez figle pogody. Więcej na priv żeby nie było off'a.

:kwiatek😀ziękuję za odzew wszystkim, którzy chcieli mi odpowiedzieć😉
no ja odczuwam właśnie brak hali, po raz pierwszy  jesteśmy z rudym w stajni bez, liczę, że śnieg spadnie bo inaczej będzie ciężko, on z tych co musi chodzić codziennie porządnie, a teraz piękna gruda, odliczam dni do wiosny 😉
ja to bym chciała kameralną stajnię z halą - ale to tylko marzenie  😀
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
16 stycznia 2012 09:15
a ja właśnie jakoś tego braku hali nie odczuwam tak bardzo, jak myślałam... Wczoraj i dziś podłoże na placu było zamarznięte, więc pojechałam w teren i... o dziwo były i kłusy i galopy. trzeba tylko wejść na pole, na którym rosną resztki trawy i jest ok. Jedyne momenty, kiedy tęsknię za halą to opady deszczu/śniegu oraz sytuacja, w której chciałabym skakać, ale tego i tak na razie nam nie za bardzo wolno 😂
no tak, tylko Ty nie masz konia wariata heh, jak jadę z kimś w teren  to wtedy są kłusy i galopy, ale sama nie chcę jechać na nim, no i w tygodniu po pracy jest ciemno niestety  po południu, więc teren także odpada, a on w taką pogodę rześką to jest wesolutki bo odżył nagle a miał mieć emeryturkę  😎
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
16 stycznia 2012 09:36
No tak... zapomniałam, że samotny teren w przypadku Maksika skończyłby się bieganiem za nim po polu 🏇 😁
no właśnie, tak może się zdarzyć heh  choć chodził sam także i ok wszystko było,  ale po tych wszystkich zabiegach Kasi Żukiewicz czuje się jak młody bóg  😁 😀 czekam na śnieg albo wiosnę !!!
Ruda_H   Istanbul elinden öper
16 stycznia 2012 17:34
Poszukuje jakiejś niedrogiej stajni w okolicach Wrocławia, gdzie mogłabym wstawić konia na emeyture.
Ważne żeby były pastwiska i dobra opieka.
Mozecie coś polecić ? 🙂


to ja z podobnym pytaniem 😀 nie chce ktoś seniora ??
potrzebuję info dla znajomej: ile teraz pensjonat w Bachmacie ? ktoś tam stoi?
Sylwia S.   Alleluja i do przodu!
16 stycznia 2012 19:31
Ja mogę polecić Wojnarowice- Stajnię Bestseler. Hala jest, łąki są, cena przyzwoita. Konie mogą być cały dzień na dworze.  Moje w lecie zostawały nawet  na noc na trawce :-) Wszystko kwestia dogadania z szefostwem i bez dodatkowych opłat.
Zdecydowanie na emeryturkę polecam stajnie forumowej-katki. Sama trzymam tam swoją kobyłę na emeryturze i na prawdę po koniu widać, że niczego jej nie brakuje.
Sylwia S jaki jest wymiar hali w Wojnarowicach? Jaka cena pensjonatu w dużej stajni? Czy mogłabyś napisać  coś więcej jak wygląda karmienie i opieka nad kopytnymi i czy można wykupić jazdy pod okiem instruktora/trenera - na priv. Będę wdzięczna.

Pozdrawiam.
Poszukuje jakiejś niedrogiej stajni w okolicach Wrocławia, gdzie mogłabym wstawić konia na emeyture.
Ważne żeby były pastwiska i dobra opieka.
Mozecie coś polecić ? 🙂


Wietrzna Stajnia - 30 km od Wrocka, na ich stronie możesz wszystko przeczytać i obejrzeć 🙂 Naprawdę polecam,  z doświadczenia.

Na pólnoc od Wrocławia jest też nowiutka stajnia w Borkowicach (parę kilometrów od Trzebnicy, na Oborniki), bardzo ładna i lekko ekskluzywna - ale tam nie ma hali, jest za to elegancka całoroczna ujeżdżalnia. Otwarcie będzie w lutym.

Byłam, widziałam 😉
Świetne miejsce. Boksy tylko angielskie
w jakich stajniach są karuzele?
ozorowice, magnice, wisznia, bachmat, p. beata bek - gdzieś jeszcze?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 stycznia 2012 16:50
Krzyżanowice mają jeszcze
platan ma
Hanna, Dziuplina też mają karuzelę.
Hendi   Kara księżniczka
17 stycznia 2012 17:14
Na emeryturę, pastwiska i do hodowli polecam Stadninę Konary koło Strzegomia. Duże pastwiska, świetna opieka, właściciele na miejscu.
dzięki, faktycznie więcej 🙂 :kwiatek:
A ta stajnia w Borkowicach ma jakąś stronę? bo nic o niej nie wiem a jestem zainteresowana jeśli są fajne warunki i pytanie czy można dostać tam jakąś komunikacją miejską czy tylko autem?
a to fakt, w konarach super warunki dla mlodziezy czy starszych. w sezonie pastwiska 24 na dobe, nawet hala jest sezonowo 😉
To strona Borkowic🙂
http://enklawa.biz.pl/
dzięki rtk 🙂
jaka cena w konarach? 😉
jaka cena w Borkowicach? i kto prowadzi?fajne dla konia rekonwalescenta wygląda
Wygląda fajnie ta Enklawa, ciekawe co to z tego będzie 😉
Mam pytanie jaki pensjonat wybrać aby był dojazd autobusem lub komunikacją podmiejską nawet, chcę wydzierżawić konia jednym dziewczynom i szukam czegoś ciekawego, dowiadywałam się w Kamieniu ale na razie nie ma miejsca jak będzie mają się odezwać, więc szukam dalej pomóżcie bardzo proszę  :kwiatek:
a ile pensjonat w Kamieniu? Mialam tam rok temu jechac podpytac ale jakos tak zastalam sie w WKSie..
Abeba nie wiem bo o to nie pytałam chodzi mi o miejsce, a jak jest w WKSie? i ile tam pensjonat? i jakie warunki i dojedzie się tam komunikacja miejską?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się