Pensjonaty we Wrocławiu

amazonka*, nasz ogurek albo dr gnizadowski
mojego ciął dr Kmicik - bez komplikacji, rana dobrze się goiła i cena ok. Znajomi do większej ilości zawsze brali dr Gniazdowskiego był tańszy i też szło bezproblemowo.

Czy ktoś korzystał z usług rymarza w Książu?
mam dwa dość wiekowe siodła do dopchania, dodatkowo w jednym skóra siedziska do wymiany i do przyszycia klocki przednie, bo troszku odpadają  😉


ja mam uzdę wykonaną przez tego rymarza parę lat temu i jest świetna! Robił nam też wodze westernowe na zamówienie, siodła nam też naprawiał(klasyczne). Ja polecam, skóra bardzo dobrej jakości ogłowie wygląda jak nowe (fakt że mało uzywane bo tylko na zawody) wodze używane częściej i też się trzymają :-)
dzięki  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 grudnia 2014 16:35
W Hordzie-Księginice będą wolne miejsca POLECAM
A czemu nie wroclawska rymarka? 😀 mi siodlo robila, cale poduszki poodbicia do wymiany, poszerzenie w lopatkach i killa innych cudow 😉 zrobila wysmienicie 😉
A propos rymarki z wrocławia, czy ma ktoś jakiś namiar? Nazwisko, telefon? Mam siodło do dopchania, chciałam wysłać do pana Andersza, ale może nie warto, jeśli jest ktoś godny polecenia na miejscu. Będę bardzo wdzięczna  😉
Dokumentuje, tak wygląda pastwisko na dzień 21-12-2014r



las
Czy któraś z revoltowiczek trzymających konie we Wrocławiu/max. 15 km od Wrocławia mogłaby mi pomóc na priv?  :kwiatek:
Jestem z Warszawy i totalnie, ale to totalnie nie orientuję się we wrocławskich pensjonatach, a nazwy stajni podanych w wątku też nie za wiele mi mówią, mimo, że część starałam się wyszukać za pomocą revoltowej wyszukiwarki na forum,  revoltowego katalogu stajni i zwykłej wyszukiwarki  🙁
  Będę bardzo wdzięczna za pomoc  :kwiatek:

__________________________
Dziękuję, dostałam już odpowiedź na priv  :kwiatek:
dla terenklepów mogą być tanie stajnie w ramiszowie, w każdej koniska jak pączki i padokowane.
Ale bez perspektyw jeśli ktoś chce trenować więcej niż do mistrzowskiej LLki  😉

aspiw zazdroszczę waszej zwierzynie 🙂 marzy mi się aby konisko wychodziło na trawiaste łąki.
Dziś już nie było tak zielono, białe pokryło trawę.
Co do katalogu naszych pod wrocławskich stajni, to jest on mało aktualny , części niema, części już niema a ceny nie zmieniane w większości od czasów wpisania.

cześć wam! 🙂 chciałam się zapytać, czy może się orientujecie, gdzie w okolicach Wrocławia (raczej południe) mogłabym za mały grosz wstawić futrzanego kucopasibrzucha? nie widzi mi się wynajmować dla konia 120cm całego boksu i płacić po 800zł :/ może być u kogoś prywatnego, może się orientujecie.
będę bardzo wdzięczna za pomoc!
A jakie warunki Cię interesują? Hala? Całodobowe padokowanie?  😉
Bischa   TAFC Polska :)
30 grudnia 2014 12:17
Czy miałby ktoś ewentualnie czas i ochotę zabrać mnie jutro (31) do jakiejś wrocławskiej stajni? Będę we Wrocławiu od 9 i czas będę mieć gdzieś do 12.
Bischa ja jadę na 9 do 12-13 ale ja przez wrocek niestety nie jadę tylko wyruszam z "końcówki Wrocławia"  i czasowo nie zdążyłabym podjechać do centrum
😀 jakby co to pisz priva bo z doskoku na revoltę wchodzę
Warunki mogą być "spartańskie", ważne tylko żeby były jakieś tam pastwiska i teren do jazdy, pasibrzuch je tylko objętościowa pasze. Może być 24/7 na pastwisku, może być stanowiskp. Ważne żeby było dużo łąki i ktoś odpowiedzialny 😉 i niedrogo!  🙂
to może Horda za 500zł i mają łąki z terenami.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 grudnia 2014 22:07
Bischa, ja niestety do stajni dopiero o 11 jadę, więc w sumie nie zgramy się godzinami 😉
witam
kogo polecacie do badania kupno - sprzedaż w okolicach Drzonkowa?
z gory dziękuję za odpowiedz 🙂
Drzonków to ni huhu koło Wrocławia, ale praktycznie każdy wet Ci dojedzie, tylko stawkę odpowiednio zwiększy 🙂
Przepraszam, że nie ten wątek ale najszybciej (mam nadzieje) otrzymam odpowiedź.
Kto najtaniej zrobi badani krwi na tarczycę?
Czy dając krew do badania w ludzkim laboratorium muszę mieć skierowanie od weta? zanosząc psią krew zawsze miałam ale czy to konieczne?
katija dzięki za odpowiedź, z polecenia wzięłam dr Kornaszewskiego i mogę polecić jakby ktoś potrzebował do kastracji 🙂


A z innej beczki, kogo polecacie do inseminacji?
Przepraszam, że nie ten wątek ale najszybciej (mam nadzieje) otrzymam odpowiedź.
Kto najtaniej zrobi badani krwi na tarczycę?
Czy dając krew do badania w ludzkim laboratorium muszę mieć skierowanie od weta? zanosząc psią krew zawsze miałam ale czy to konieczne?


Jak zapłacisz 100% to pewnie skierowanie nie jest potrzebne, bo i po co.
Zobacz jeszcze tutaj http://www.vetlab.pl/kontakt.php
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2015 07:01
Do vetlabu trzeba miec skierowanie od weta, ktory ma z nimi podpisana umowe.
Coś Ty, serio???? To nie wiedziałam...
Do vetlabu trzeba miec skierowanie od weta, ktory ma z nimi podpisana umowe.

Nie koniecznie, najlepiej zadzwonić.
Czy ktoś z forum stoi w Krzyżanowicach?
Chyba ententa 🙂

A z innej beczki, kogo polecacie do inseminacji?


dr Wawryca 🙂
Rtk, faktycznie, dzieki 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2015 14:54
[quote author=JARA link=topic=170.msg2258719#msg2258719 date=1420441273]
Do vetlabu trzeba miec skierowanie od weta, ktory ma z nimi podpisana umowe.

Nie koniecznie, najlepiej zadzwonić.

[/quote] 

Wetlab robi moim zwierzakom wszelkie badania i nie da sie bez skierowania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się