Pensjonaty we Wrocławiu

Abeba dla seniora polecam Godzieszową. Będziesz mieć blisko 🙂
ewentualnie GROM, można spać spokojnie. tanio, profesjonalna opieka, hala, łąki... tylko 80 km od wrocka ☺

może, któraś ze stajni ramiszowskich. jedzenie ok, sucho w boksach,
tanio i blisko (z dojazdem pkp ) padokowanie w zależności od stajni ale codzienne i praktycznie całodniowe.
Frans ale w żadnej stajni w Ramiszowie nie ma pastwisk. Dla dziadka wybierałabym łąki 🙂
ja też bym wybrała łąki ale kwestia portfela.
edit. od biedy jest siano na padoku, zawsze coś choć trawa to trawa.
a wiecie coś o stajni w wilkszynie ?
Widziałem, że stajnia w Wilkszynie opuściła ostatnio cenę o sto złoty, ale jeszcze tam nie byłem, choć mam dosyć niedaleko. Może uda mi się w końcu pojechać i zobaczyć jak to tam wygląda :P
]espana ale cena mnie nie urządza, szukam czegoś taniej na okres macierzyńskiego dlatego mogę sie zdecydować na coś dalej. Teraz place 600 i kon na dworze jest większość czasu.
Frans ja stoję w Wilkszynie od lipca i bardzo polecam. Blisko Wrocławia a pod samym lasem. Świetna opieka i konie cały dzień na dworze. Do tego cena promocyjna 🙂
W Chwałowickim Pegazie było jedno wolne miejsce w stajni dla emerytów. Nie wiem czy nadal aktualne najlepiej zadzwonić do właścicieli i się zapytać.
Warunki idealne dla emerytów i młodziaków, tak w skrócie : drewniane boksy w stylu angielskim,
codziennie ścielone,
karmienie 2x dziennie,
opieka stajennego ( pan stajenny przychodzi na łąkę kilka razy dziennie, dolewa wody itp),
konie są codziennie wypuszczane na 11h cały rok, nie stają na błotnistych padokach przez jesień i zimę. Podłoże jest piaszczyste i przepuszczalne, trawy może jest mało ale coś tam jest, teraz zaczęły dostawać na dworze siano. Na łące rosną drzewa i drzewka gdzie konie mogą się schować, łąka jest porządnie ogrodzona konie z niej nie uciekają a zwierzęta leśne na nią nie wejdą.
Konie chodzą w jednym stadzie, bez kantarów.
Od grudnia zeszłego roku stoją tam moje 3 konie rycerskie, zdecydowanie służą im takie warunki powiedzmy, że zbliżone do naturalnych zwłaszcza, że ja przyjeżdżam do nich rzadko i raczej częściej nie będę.
Ja jako pensjonariusz oczywiście mogę korzystać z infrastruktury  w drugiej sportowej stajni, mam do dyspozycji halę, myjkę wewnętrzną, siodlarnię, łazienkę, pomieszczenie socjalne.
Także ja i moje konie jesteśmy zadowolone.
Abeba, Rafalski otworzył stajnie z ogromnymi łąkami, za 400 , tylko to 60km od Wrocka.
espana jak z karmieniem? bo mi nie odpowiada raz dziennie.
a padokowanie? mój w ostre (czerwiec-sierpień) słońce musi być ściągany,
chyba że będzie wychodził w masce, no i wolę aby chodził w stadzie, w którym jest zupełnie bezproblemowy inaczej będzie wyskakiwał.
Boję się końca promocji bo 750zł ni mom  😉
Po za tym jestem zupełnie bezproblemowa i niewidoczna (z racji, że jeżdżę tylko po zmierzchu- takie toffiki z nas  :hihi🙂

edit. a przejeżdżasz w szczycie przez leśnicę?
Stajnia Kruszyńskich planuje zorganizować zawody towarzyskie 🙂

KLIK
MATRIX69 ile płacisz za boks? Brzmi i wygląda fajnie, a z domu miałabym 27 km.
Frans konie dostają siano na padok i do boksu. W boksie mój koń ma na wieczór tyle siana, że spokojnie zostaje do rana. W okresie aresztu boksowego miał siano w boksie cały czas. Padokowanie zależy od właściciela, w największe upały chodziły na noc lub wieczorami. W chłodniejsze dni mój chodził w derce siatkowej i masce i nie było problemu z zakładaniem i zdejmowaniem. Do samej Leśnicy nie dojeżdżam - skręcam w Starogajową z Kosmonautów i dalej jadę przez Stabłowice i Marszowice.
Nie ma problemów, żeby koń był dołączony do stada.

Abeba a Panków u Mazurków? Za źrebięta biorą 300 zł.
no podobno emerytów nie biorą.. a szkoda, już kiedyś o tym myślałam
espana no to mi teraz dałaś do myślenia.
Z kumpelą wpadniemy w weekend lub wtorek ona jest bardzo zdecydowana ja muszę policzyć budżet domowy czy mogę coś edit. dorzucić do obecnego wydatku.
Wpadajcie!
vampiria chce zorganizować takiego minigrilla w niedzielę koło 16-ej, mnie chyba w weekend nie będzie, bo teraz mogę spokojnie wyjeżdżać wiedząc, że koń ma dobrą opiekę 🙂
Ja z trochę innym pytaniem , wie ktoś czy 27.09 są te zawody ujeżdżeniowe na Partynicach?


Nie ma. Może na następny termin wpisany w DZJ uda nam się zorganizować, bo plany są 🙂
byłam w wilkszynie i cena adekwatna do warunków 🙂
konie zadbane, boksy czyste, miła atmosfera 😉

szkoda, że ośrodek dzierżawiony...
ale oferta do przemyślenia 😉

Kochani, wpadam może troszkę ze spamem ale mam dość pilną prośbę - umówiłam się na oglądanie koni z Panem z tego ogłoszenia:
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/22991?
Niestety nie mogę się do niego dodzwonić a jestem coraz bliżej Wrocławia 😉 czy ktoś może kojarzy co to za stajnia i gdzie konkretnie się znajduje?
Pozdrawiam serdecznie i będę wdzięczna za szybką pomoc. Bo zaraz utknę we Wrocławiu bez pomysłu co dalej ze sobą zrobić  😁
Gillian   four letter word
27 września 2015 10:44
Piękna starówka do zwiedzania 😉
stare miasto! starówka jest w warszawie :P
Gillian   four letter word
27 września 2015 18:21
Ups 🙂
Haha, dzięki dziewczyny, obyło się bez odwiedzania Starego Miasta 😉
Hej, mam pytanie orientujecie się czy można jeździć w stajni w Pankowie u Pana Mazurka?
Spytaj forumowiczki faraa ale raczej tak, zadzwoń i zapytaj  😉
Nie ma tam szkółki jeździeckiej, ale również polecam zapytać faraa.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
29 września 2015 13:23
K.mirianowska można, Piotr wprawdzie bazuje na lekcjach powożenia, ale treningi indywidualne tez prowadzi. Konie ma przy tym genialnie ujezdzone
Rościsławicki plac nocą

Rewelacja  😍
Łaciata   Forever in my heart ♥
05 października 2015 11:05
Super  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się