Pensjonaty we Wrocławiu

wg mnie w każdej stajni powyżej 700zł powinna być taka ujeżdżalnia.
super plac 💘 na takim to można popracować.
Czy ktos z Was stoi badz stal w stajni w dlugolece badz kolo dlugoleki?
rosek0 w Kamieniu stoi/stała Abeba i Sonkowa.

Melduję, że w Wilkszynie w Stajni Febus został ostatni wolny boks 🙂
rosek0 w Kamieniu stoi/stała Abeba i Sonkowa.

i katija
katija już tam nie stoi.
rosek0 w Kamieniu stoi/stała Abeba i Sonkowa.

abeba stała, aspiw stała, kitty stała, stoi sonkowa i ladria.
katija stoi w szewcach teraz i jest zachwycona 😀
nie ma co ściemniać- złotych klamek nie ma, więc jeśli ktoś tego oczekuje, to może nawet nie jechać oglądać. prowadzący podjęli się ogromnego zadania doprowadzając zrujnowany pgr do ładu. ogrom pracy został zrobiony, a jeszcze większy ogrom ich czeka. stajnia jest wysoka, powietrzna i jasna. plac dość mały, ale we mnie tylko inwencję twórczą na jeździe wzmaga 😉 obecnie jest na etapie oświetlania, a niedługo będzie powiększany. w boksach czyściutko, a H. wygląda jak kluseczka  😍 konie są dużo na dworze. no i jest po prostu MIŁO.
Joanna Paczulko z wroclawia - czy ktos kojarzy, zna? 3 osoby z revo oszukala na spora kase...kupilysmy sprzet, nie ma paczek ani kontaktu ani pieniedzy.
MOI DRODZY
Czy ktoś z Re-Voltowiczów stał/stoi w pensjonacie -stajnia Febus-?
Prosiłabym o kontakt na priv. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
Czy ktos z Was stoi badz stal w stajni w dlugolece badz kolo dlugoleki?


Ja stoję i póki co na pewno nie zamierzam sie wynosić. 😉
Hej przepraszam, że trochę nie w temacie, ale chyba najlepiej w tym miejscu o to zapytać. Możecie polecić kogoś do treningów ujezdzeniowych we Wrocławia?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 października 2015 12:21
Kabraksija, Justyna Dysarz.
Małgorzata Morsztyn, Zofia Basińska, Aleksandra Popławska, Iwona Szafir ... Wszystko zależy gdzie i za ile pieniążków  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 października 2015 12:33
Jakie opinie na temat Ardeny w Galowie? Jaka cena? Na co mozna liczyc w tej kwocie i jaka infrastruktura?
Bo rozumiem ze Horde raczej wszyscy odradzaja?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 października 2015 12:39
Ardena ma pensjo ?
Tylko zasłyszane, więc niekoniecznie prawda. Ponoć można wstawić konia za jakieś pieniądze + koń chodzi w rekreacji i tylko na takiej zasadzie.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 października 2015 13:07
Ja wiem tyle ze znajomi znajomej trzymaja tam konika, wiec myslalam ze jest pensjo.
A co z Samotworem? Kto teraz prowadzi? W Borowej tez pewnie od wielu lat bez zmian? Czylo marnie?
z borowej koleżanka zabierała konia dość na cito jakiś czas temu, a samotwór nie wiem kto, ale ponoć też lipa - znajoma prowadziła tam obóz w wakacje.... A co potrzebujesz? bo w tej okolicy masz Sławka Stanisławskiego w Kamieniu i tam było całkiem spoko. Znam człowieka i nie mam do niego zastrzeżeń większych. Tylko tam mało miejsca, brak hali i małe padoki ( przynajmniej tak było)
A czy w Chrząstawie są jeszcze wolne miejsca? I czy dojeżdża tam jakiś trener ujeżdżeniowy?
Nie ma miejsc i z tego co wiem są zakolejkowane  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 października 2015 14:07
pw
Co do Ardeny to prowadzi ja moja kolezanka z klasy moge podpytać o pensjonat. W Samotworze ostatnio bylam, ale niewiele widziałam i wiem bo ciemno juz bylo:P
Dla tych co byli i nie tylko foty z Parkurów Otwartych w Rościsławicach 🙂
Hanna Chełmońska
Ola Wójcik
W Samotworze działa stowarzyszenie. Konie wyglądają różnie. Jest jeden stajenny, starszy pan, niekoniecznie ogarnia to wszystko. Konie są wypuszczane luzem i chodzą po całym terenie - wszystkie bramy są pootwierane, miedzy padokami, ujeżdżalnią i pozostałym terenem. Skutkiem tego konie chodzą wśród stosów desek, złomu, gruzu i innych śmieci.
Ktoś stoi z koniem na Rakowie?
Co i jak tam ?
a co chcesz wiedzieć? ja stałam tam 3 lata, teraz tam chyba tylko 3 pensjonariuszy... chyba, że doszedł ktoś nowy.
jakie warunki dla koni, jak infrastuktura, kto tam trenuje, czemu stoja tylko 3 konie?
leci pw 🙂
napisałam już w wątku o chiropraktyce, wstawiam info też tutaj, bo zbieram chętnych: Olga Kulesza będzie w przyszły wtorek we Wrocławiu. Czy ktoś jest zainteresowany badaniem/nastawianiem pleców i sprawdzeniem dopasowania siodła swojego konia?

Można pisać do mnie na priv albo bezpośrednio do dr. Olgi :
http://oliwet.com.pl/
https://www.facebook.com/Oliwet?fref=ts
Czy ktoś będzie organizował wizytę Kasi Zukiewicz?
czy ktos zna wymiary hali w Wojnarowicach ? w Bestsellerze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się