Pensjonaty we Wrocławiu

Cieszyła się, że do Was wpadnę i czegoś sensownego się nuczę a tu... klops 🙁
czy będzie jakaś relacja mp4 ?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 stycznia 2016 10:32
Raczej nie, mysle ze to grzecznosciowe zaproszenie nas na treningi dziewczyn a nie zadne oficjalne konsultacje, ale niech dziewczyny mnie poprawia jesli sie myle :kwiatek:
ale będzie można się w prosić na kolejne  😉
A co powiecie o stajni w Borowej? Słyszałam niezbyt pozytywne opinie ale dzisiaj byłam zobaczyc i boksy duże, czyste i duzo siana. Konie okrągłe jak pączki i ta hala.  😍 Jedynie powiedziano mi, że konie nie sa cały dzien na padoku ale u siebie w sumie mam to samo...
Sonkowa a jaka cena w Borowej?
800. W miesiącach halowych 850.
Sonkowa, Jest fajna nowa stajnia, ale dojazd to musisz sama sprawdzić.
Gdzie?
czy ktos sie może orientuje czy na partynicach sa jakies wolne miejsca ? 🙂
aspiw gdzie??
A to w stronę Trzebnicy, na fb  trzeba wpisać Stajnia Giżyńscy
dziękuje, szkoda ze to tak daleko ode mnie bo wygląda dobrze - po zdjeciach
A jeszcze mam pytanie: gdzie ta stajnia w Chrząstawie? Chodzi mi już tam na miejscu dokładnie gdzie, bo gdzie Chrząstawa to wiem.
Jedziesz przez całą Chrząstawe, jedzie się i jedzie, przez mostek, koło straży pożarnej, itd, aż w końcu jest skręt w lewo na Osiedle Ziołowe - i tam jak skręcisz to druga w lewo i do końca 😉

Mnie chyba nie będzie bo jestem meega chora 🙁 choć licze, że jednak magicznie ozdrowieje  😁
dzieki, może jakoś trafimy :-)
To jest chyba ulica Lubczykowa. Prosto tam się jedzie, bo ten znak na Osiedle Ziołowe jest gigantyczny. Jak coś możesz do mnie dzwonić 784292152, nawet jak nie dojade to powiedzieć Ci jak dojechać mogę 😉
Tylko trzeba jechać od Chrząstawy Małej, bo jak nawigacja poprowadzi od Ligoty ...
Haha, no moja mi zawsze pokazuje jakieś urocze drogi przez pola, ale fakt, jak sie nie chce zakopać w błocie to trzeba jechać przez Chrząstawę Małą 🙂
google maps spokojnie ogarnia adres stajni 🙂
dzięki, Branka zapisuję sobie twój telefon :-)

byłyśmy. Powiem krótko: było SUPER!
Magda,
a my dziękujemy za ciasto. Było przepyszne  💘
i gratuluję wytrwałości, bo pogoda była paskudna.

Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z treningu i kolejnych wskazówek do rozwoju. Już czekam na następny.
Ciasto było prze pyszne!  😜
przekażę Asi wasze zachwyty, to jej dzieło było :-)

a szkolenie fajne dziwi mnie że tak mało osób na słuchaczy było.

Może warto by sie było z tym trochę "upublicznić" zwłaszcza jeśli wskazane by było więcej koni?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 stycznia 2016 10:40
Ja miałam być, ale nie dotarłam.
Ja za miesiąc też będę (jako słuchacz) - niestety w ten weekend zatrzymała mnie w domu sejsa  😤
Magda Pawlowicz, nie takie były zamierzenia szkoleń szczerze mówiąc - jak widziałaś to prywatna inicjatywa osób z naszej stajni aby ściągnąć świetnego trenera. Szersze upublicznienie wiąże się z przygotowaniem ośrodka na przyjazd widowni - zarówno jeśli chodzi o miejsca siedzące, nagłośnienie i inny kontakt publiczności z trenerem prowadzącym. Nie mówiąc już o tym, że wiązałoby się to z przestawieniem działania stajni na ten czas - to prywatny ośrodek (na dodatek nie nasz 😉, pensjonat bez przypadkowych osób - nie mamy warunków na to, aby cyklicznie zapraszać duże ilości gości - musimy szanować także innych pensjonariuszy i ich prawo do spokojnego spędzania czasu z własnym koniem bez "potykania się" o widownię 😉. Tak jak już gdzieś pisałam - nie przewidujemy rozwoju w dalszym czasie formy otwartej "kliniki" na którą można wpaść "z marszu". Chcemy mieć jakąś kontrolę nad odwiedzającymi nas gośćmi - w przeciwnym razie nie było by to fair w stosunku do pozostałych właścicieli koni/ośrodka.
Pozatym dla mnie to są przede wszystkim treningi, na które czekam cały miesiąc. Chcę przepracować problemy, dostać nowe zadania i mieć trenera 100% zaangażowanego w prowadzenie mi jazdy. To nie są i nigdy nie będą kliniki dla publiczności  😉 Inni pensjonariusze i tak idą nam na rękę i w godzinach szkolenia starają się nie korzystać z hali, mimo iż mają do tego pełne prawo.
ja rozumiem i doceniam, że zdecydowałyście się napisać tutaj i chociaż nas zaprosić  :kwiatek:

dlatego też na fb napisałam oględnie i starałam sie pozostać dyskretną a pochwaliłam się no bo jak mi się coś podobało i uważam, ze warto coś zobaczyć to myślę że warto tez o tym napisać. Choćby dlatego żeby pochwalić Trenera. Coś mi to zawiłe strasznie wyszło 😵

W każdym razie miałam na myśli, że skoro jest mało koni to może mozna jakoś tych koni jeszcze poszukać?
Rozumiem że obcy koń (z innej stajni) tez był by w sumie pewnym problemem dla ośrodka?

Swoją drogą ośrodek też fajny!

Tylko chyba we wszystkich halach namiotowych w których byłam rano kapie na głowę!
Magda Pawlowicz, nie byłby problemem, tylko nie mamy boksów. Więc jeśli ktoś zdecydowałby się przyjechać 2x (czyli dowieźć konia i na sobotę i na niedzielę) to po ustaleniu z właścicielami ośrodka - myślę, że nie byłoby problemów. To jednak jest coś innego niż np. 30 osób widowni 😉. Ale to już do rozmowy na PW - gdybyś potrzebowała więcej info.
na razie nie. Podkreślam: NA RAZIE!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się