Pensjonaty we Wrocławiu

Piękny jest, szkoda ze nie ma więcej takich kameralnych stajni pod Wrocławiem  😵
[quote author=tulipan link=topic=170.msg2965165#msg2965165 date=1614111258]
Ententa i super pensjonariuszy!  😀

no tak, jednego pensjonariusza to mi nawet baaaardzo brak  😀
[/quote]

tulipan  😡 🌷
epk ja cały czas mam nadzieje, że one day uda się nam powiększyć squad top pensjonariuszy  😍
epka to nawet nie chce do nas wpaść w odwiedziny, pfff  👿
Czy ktoś trzyma konia w Duroku?
Ponawiam pytanie - jest koś kto jeździ w Duroku?
Cześć! W nietypowy sposób szukam stajni ... ze zdjęcia  😉
Czy ktoś kojarzy jak się nazywa, jaki ma adres?
Najprawdopodobniej w okolicy Oleśnicy, albo Oławy?  😀 Prawdopodobnie jest tam wolny wybieg.
Ktoś coś kojarzy?
Prawdopodobnie wietrzna stajnia
Hendi   Kara księżniczka
17 marca 2021 08:12
keirashara, bo będzie....nie chcę cię martwić, ale myśl szybko o prawku.

Jeszcze jest Smolec - dojedziesz pociągiem.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 marca 2021 15:10
Przepraszam, że w tym wątku, ale na cito poszukiwana jest osoba na dwa dni do nakarmienia paru koni w jednej z prywatnych, podwrocławskich stajni - znacie może kogoś kto dałby się namówić na taką dwudniową aktywność? Oczywiście odpłatnie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 kwietnia 2021 12:30
bjooork, gdzie ta stajnia? 😉
Witam. Jako ze za niedługo przeprowadzam się w okolice Wroclawia, rozglądam się za pensjonatem dla dwóch koni. Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie znajdę jakąś fajną stajenke? Nie ukrywam, ze chce maksymalnie ekonomiczną wersję, nie musi być absolutnie warunków do trenowania, priorytetem jest jedynie codzienny wybieg ze stałym dostępem do siana i dawania posiłków według zaleceń (których koszt byłby po mojej stronie, chodzi jedynie o boks + siano). Może być jak najbardziej w oddaleni od Wrocławia na południe, tj okolice Oławy, Jelcza...
Bardzo proszę o pomoc, najlepiej z podaniem ceny za utrzymanie 🙂
finezjamojamilosc, zobacz stajnię łąkową w Chwałowicach, ok 3 km od Jelcza - Laskowic. Moje konie stały tam 5 lat na emeryturze i stały by dalej, ale je sprzedałam.
ogłaszają się na re-volcie:
https://ogloszenia.re-volta.pl/stajnia-pastwiskowa-pod-wroclawiem/o/237837/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się