Pensjonaty we Wrocławiu

Ponoć Ozorowice mają wersję wolnowybiegową. Jest jeszcze stajnia w Starym Dworze i chyba coś nowego w Urazie.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
01 maja 2022 07:43
Aspiw - w ozorowicach jest wersja całodniowego padoku ale na noc konie wracają do stajni
Post został usunięty przez autora
taggi, zaz12 szuka stajni z pewnymi warunkami , może być też wolnowybiegowa.
A czy ktoś się orientuje gdzie są miejsca w stajniach? Gdziekolwiek narazie pytam, bez żadnych wymagań
Na 100% Chwałowice i to zarówno stajnia boksowa jak i wolny wybieg. Ozorowice - pytaj taggi z postów wyżej.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
11 maja 2022 14:33
W Ozorowicach miejsce się znajdzie😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 maja 2022 11:41
😒 rok temu była podobna akcja z innym psem, nawet rozmawiałam na ten temat z najmłodszym synem właściciela, dodam tylko, że chodzi o stajnię Horda Księginice
MATRIX69, myślałam, że to jest ten sam pies?

Ja już sama nie wiem, która to stajnia, bo tam są dwie przecież tych samych właścicieli.
Ja z opowieści "młodego" zrozumiałam, że tamten pies został odebrany, że była duża afera o nic. Mógł mnie chłopak ściemniać kto wie... Stajnie są dwie, Horda Księginice - prowadzi senior rodu i Horda Warzyna prowadzi najstarszy syn. W zeszłorocznej akcji z psem chodziło o stajnię z Księginic.
MATRIX69, jako, że nie wierzę żadnym fundacjom to ostrożnie podchodzę do takich informacji. Konie byly tam zadbane, kilku znajomych trzymało tam konie. Seniora znam również, często konie woził, bardzo profesjonalnie.
Nie wiem, może coś się zmieniło?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 maja 2022 19:51
A ten facet co miał taką fantazje odnośnie robienia własnych siodeł to właściciel czy pensjonariuszką?
Pensjonariusz i od dawna jest gdzie indziej 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
26 maja 2022 22:40
Jakiś czas temu rozmawiałam z 2 osobami które tam stoją i opowiadały straszne rzeczy o traktowaniu psów w tej stajni więc to chyba nie jest wymysl fundacji😒😒
Czy ktoś wie coś o stajni w Kamieniu koło Długołeki? Pilnie szukam stajni i chciałabym się doinformować
"Sorry, że nie na temat" ale potrzebuję namiary na ogarniętego szewca we Wrocławiu do naprawy oficerek. Kupiłam okazyjnie fajne skórzane oficerki, ale mają długie rozcięcia skóry na cholewkach po wewnętrznej stronie - ktoś rozpakowywał dużą paczkę i ciachnął nożykiem do tapet za mocno robiąc sznyty na butach... Chciałabym to dać do naprawy sklejenia albo zszycia. Bardzo proszę o wszelkie polecenia rzemieślników. Z góry dziękuję 🙂
MATRIX69, Pan z usług kaletniczych Plac Grunwaldzki 4 (na dole w "sedesowcu"), polecam bardzo, zrobił mi oficerki top, do tego naprawił skórzany kantar 👌
Sasini, Dziękuję ślicznie zaraz sobie zgoogluję dokładną lokalizację i zadzwonie się zapytać 😀
zapraszam do ogłoszeń
Komentarz moderatora: Ogłoszenie nu nu
Co to się porobiło, że w okolicach Wrocławia nie ma normalnej stajni? 😐 już drugi miesiąc szukam czegoś żeby mój koń po prostu wychodził na cały dzień na normalny padok i miał stały dostęp do siana, a ogłoszenia świecą pustkami 🙁 widziałam ogłoszenie z Piszkawy i Ozorowic, ale nie wiem czy cena adekwatna jest do warunków.
W Ozorkach zrobiło się dużo padoków i jest opcja całodziennego padokowania.
zaz12, - a przepraszam bardzo, jakich cen oczekujesz przy obecnych kosztach? 😉 Ja też płacę 3x tyle co kiedyś 🤷 Wszystko poszło do góry to ceny pensjonatów też, na przestrzeni ostatnich kilku lat strzeliły jak szalone.
Znam dziewczyny stojące w Ozorowicach i są zadowolone. Sama się mocno zastanawiałam za względu na odległość, ale mój jest rekonwalescentem i niestety w jego obecnym stanie jest tam kilka minusów nie do przejścia.
Ozorowice to mają dość niską cenę w porównaniu do innych stajni.
Ale kto powiedział, że oczekuje że ma być tanio? 😂 Jestem świadoma inflacji w Polsce i tego jak wyglądają koszty utrzymania konia. MÓWIĘ o cenach ADEKWATNYCH do warunków. Czyli STAŁY dostęp do siana i wody, utrzymaniu porządku w boksie i całoroczne padokowanie od rana do wieczora bo stanie większość dnia w boksie mnie nie satysfakcjanuje, nie wiem jak Ciebie 😉 pytam na forum żeby dowiedzieć się czy rzeczywiście warunki są takie jak oferuje stajnia, bo już nie raz się na tym przejechałam, a teraz stoje w stajni w której sama muszę robić przy swoim koniu, mimo że płace za pensjonat niemałe pieniądze. zaz12, - a przepraszam bardzo, jakich cen oczekujesz przy obecnych kosztach? 😉 Ja też płacę 3x tyle co kiedyś 🤷 Wszystko poszło do góry to ceny pensjonatów też, na przestrzeni ostatnich kilku lat strzeliły jak szalone.
Znam dziewczyny stojące w Ozorowicach i są zadowolone. Sama się mocno zastanawiałam za względu na odległość, ale mój jest rekonwalescentem i niestety w jego obecnym stanie jest tam kilka minusów nie do przejścia.

keirashara,
Ej mam pytanie czy zna ktoś historię stadniny koni w Warszowicach
To to ja czytałem wiem prawie wszystko nawet kto prawdopodobnie jest/był właścicielem
Ale to chyba nie jest Wrocław, ani okolice, ani Dolny Śląsk nawet? 🤔
To Górny Śląsk, okolice Żor
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się