Pensjonaty we Wrocławiu

Karo srokata klacz, szacuję że ma kilkanaście lat. Mam sporo zdjęć, ale takich wywołanych, a nie mam skanera.
Był to jeden z moich ulubionych koni, oczywiście po Brance 🙂  z Corinną też się zresztą lubiłyśmy.
karosrokata, w szlachetnym typie, nie znam pochodzenia, pamietam ją 11 lat temu jak już była dorosłym koniem...więc ma conajmniej 15, raczej więcej, mam gdzieś zaszperane jej zdjęcia ze Szczodrego...


A nie gniadosrokata? Bo kiedyś miałam przyjemnośc obcowania z jedną Centurią i siezastanwaiam czy to ta sama, bo wiek by się mniej więcej zgadazał. Ciekawe czy to ta sama kobyła. Bo możliwe że byłam jej pierwszym jeźdźcem 😉
Ja na niej jeździłam jakieś 13,5 lat temu, więc pewnie ma jakieś 17 lat.
A czy ktoś pamięta co sie stało z Urwisem? nie był Elki tylko stał w tej stajni w PGRze?
ten Urwis co wczesniej w Samotworze w AKJ  w szkółce był?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
21 października 2010 08:23
a jak po Hubertusach w Borowej i Ramiszowie ? zadnych zdjęć ?  😉
kurde bylam na obydwu, i nie mialam zadnego supportu fotograficznego 🙁 moze dostane cos mailem- wstawie wtedy.
cudmucha tak, ten sam. jak odchodziłam  ze Szczodrego, miał już problemy z widzeniem na jedno oko.
katija w Ramiszowie jak widziałam robił tam ktoś zdjecia każdego przejazdu.
Watrusia, tak, ale jeszcze sa niedostepne 😉 haha czyli widzialas nas??
ovca   Per aspera donikąd
21 października 2010 14:55
Kogo spotkam na sobotnim hubertusie w Wojnarowicach?  😅
Watrusia tez brała udział przecież w hubertusie ramiszowskim 🙂 Centuria była napewno karosrokata i z tego co pamiętam jej matka to Eurydyka a ojca mam na koncu języka.. jak sobie przypomne to napiszę.
udało mi się zeskanować jej zdjęcie:

edit: no i znalazłam na bazakoni.pl i Centka po ogierze Cenzus. oto link:
http://www.bazakoni.pl/horse_73078.html
Haha Abeba - też mam to zdjęcie w domu 🙂
W ogóle mam dużo naprawdę ładnych zdjęc ze Szczodrego, jeszcze za dobrych czasów... np małej kilkumiesięcznej Branki 😍
Ruda_H   Istanbul elinden öper
21 października 2010 18:20
ovca, mnie, bo pewnie będę w stajni ale udziału w imprezie nie planuje
No raczej, ze ja bede w Wojnarowicach 😀.
katija nie kojarzysz po avatarze? 😁 mała gruba konina i  już zarośnięta jak mamut, krzyczałaś mi "cześć" a ja nie usłyszałam 😉
To chyba nie ta Centuria, choć tamta też byłą po Cenzusie. Matki niestety nie pamiętam, ani też chyba nie mam żadnego zdjęcia, a niemal pewna jestem że była gniadosrokata 🙂
Watrusia, doznalam olsnienia 😉
hehe, mam nadzieje że dojechałaś spokojnie do domu 😀 bo to sie już co nieco ciemno robiło.
ksiezyc jasno swiecil 😉 a na hersztu jak na zawiszy polegac moge 😉 szkoda, ze nie moglam zostac dluzej...
straciłaś tylko wulgarne piosenki w wykonaniu najstarszych 😉
ahahaha Abeba, to nie  "tylko", tylko "az" 😉
Kto ma byc lisem na grobi?
repka, ja też znam Centkę vel Centurie po Cenzusie, karosrokata, zapomniałam już czyjej hodowli, chyba nie pana Antoniego, raczej prywaciarz z Długołęki, ta Centka o której ja mówie 2 lata temu została sprzedana do Czech i na 100 % nadal tam jest, nawet dała źrebaka po fryzie heheh .. :p
Hodowli ona nie była p Antoniego na bank, tylko rzeczywiście prywatnego hodowcy.
Fajnie, że wiadomo co się z nią dzieje 🙂
rafalski, no przeciez, ze mirek 😀
to jade tam tylko tym razem ogierem 😅
W Kiełczówku kiedyś była hodowla srokaczy i tma stał Cenzus i pewnie ta kobyła jest ich hodowli.
Dzięgała niejaki to prowadził, mial na stanówce właśnie łaciatego Cenzusa i nim krył,  miałam po tym ogierze młodego...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 października 2010 20:01
To tam ,gdzie ja teraz konia trzymam, to mogę się podpytać jutro, może będą pamiętać ?
Achhh rzeczywiście, Dzięgała się nazywał, na 100% 🙂
o ktorej startuje huberus na grobli?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się