Pensjonaty we Wrocławiu

o 13stej
A wie ktos cos na temat kielczowka?bo pododno dzierzawca dostal wymowienie.
cóż za sprytnie "ukryta" reklama  😀iabeł:
Witam mam do was pytanie czy trzema ktoś z was konia w stajni :KOŃSKIE ZALOTY  ?
Jak tak to proszę o jakieś informacje na temat tej stajni i jaki jest koszt z góry dziękuje  😉
Przeglądnij ten wątek - to popularna tu stajnia Magnice
A wie ktos cos na temat kielczowka?bo pododno dzierzawca dostal wymowienie.

Wiem, że Ulka miała się  wynieść i chyba już jej nie ma, ale ona prowadziła to  jeszcze z jednym facetem i on tam podobno zostaje
Ipodobno dostal wymowienie.

A reklama nie jest ukryta skoro ja widać.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] tak, widać reklamę. a ponieważ jest to niezgodne z pkt. 2 regulaminu forum, do czasu usunięcia/zmiany sygnaturki na zgodną z regulaminem - uciszenie.
Kłania się edycja  🙄
"Końskie Zaloty" jako takie chyba już nie istnieją- teraz Magnice to "stajnia Batanka", czy jakos tak..
stajnia Batanka, ale na stajni w dalszym ciągu jest napis "Końskie zaloty" 😉
Bombal - stajnia funkcjonuje jako stajnia Batanka, ale szyld na stajni pozostał niezmienny - wielki jest 😉 i bardzo widoczny, więc pewnie jeszcze długo będzie się to kojarzyć jako jedna i ta sama stajnia.
He he, ja juz szyldu nie widziałam, pewie powstał już po moich przenosinach, stąd az tak mi sie nie kojarzy 😉
No mnie już tam nie było też, ale ostatnio widziałam czyjeś zdjęcie - chyba Zairki, i pół zdjęcia zajmował szyld 🤣
oo ja szyldu też nie doczekałam 😉
Sharma   I hear as it breathes...
27 października 2010 10:27
Słuchajcie, a jak tam Wojnarowice? Czy są aktualnie jakieś wolne boksy?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
27 października 2010 10:38
sa wolne boksy, przyjedz zobacz, ja właśnie wyjeżdzam
A reklama nie jest ukryta skoro ja widać.


dlatego wpisałam w cudzysłów  🤬
rafalski u nas były przed hubertusem dwie dziewczyny i dopytywały się o pensjonat. w skrócie na kiełczówku wygląda to tak: właściciele obiektu za bardzo się wtrącają do prowadzenia stajni i co chwilę podnoszą czynsz za dzierżawę ogółem nie idzie się z nimi dogadać. Sroka wysprzedawał się już ze swoich koni a jedyne które tam zostały to konie tych lasek i Bogdana. ale słyszałam też teorię że to Bogdan coś na mieszał bo chce przejąć stajnię ile w tym prawdy to nie wiem.
ps to ode mnie dostałeś zdjęcie rolki na hubertusie 🙂 pozdrawiam
[quote author=Ruda_H link=topic=170.msg749504#msg749504 date=1288172302]
sa wolne boksy, przyjedz zobacz, ja właśnie wyjeżdzam
[/quote]
😉 fajna odp a co w ogóle  się stało z Waszym stajennym? Janusz tam przepracował kupę ładnych lat
Ruda_H   Istanbul elinden öper
27 października 2010 11:02
maxowa długo się nasiedziałam aż cały miesiąc 😉 a stajenny Janusz został hm po prostu zwolniony.
Teraz rolę stajennego pełni Przemek.


Sharma   I hear as it breathes...
27 października 2010 11:09
Ciekawa jestem co się stało. Znałam Janusza. Miał dobre recenzje, starał się, był przykładny. Przynajmniej takim go pamiętam. I nagle został zwolniony... Hmm... Dziwna sprawa.
Myślę, że p. Janusz po prostu nie pozwalałby na niektóre rzeczy - konie na prawdę były dla niego ważne, najważniejsze.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
27 października 2010 11:10
Sharma, to sprawa między nim a Przemkiem. Fakt wypełniał swoje obowiązki bardzo dobrze i żałuje, że nie ma go już w stajni.
ale za to Janusz teraz będzie miał dobrze  😉 zaopiekujemy się nim a on naszymi końmi heh 😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
27 października 2010 11:33
maxowa, bardzo się ciesze !!!
Sharma   I hear as it breathes...
27 października 2010 11:37
Maxowa -> Czyżby Janusz się przeniósł do stajni, w której właśnie stacjonujesz? To świetnie! 🙂 To dobry człowiek i wg mnie wspaniale potrafi zaopiekować się końmi pod nieobecność właścicieli. A gdzie stoicie? 😎
Hehe, ponieważ mieszałam w tym swoje rączki też bardzo się ciesze, że się udało. Z obopólną korzyścią mam nadzieję 🙂
Będzie,  info od dziewczyn   :kwiatek:
Znam go właśnie,  pracowity człowiek i łagodny do koni.
Sharma - Smolec  😉
Sharma   I hear as it breathes...
30 października 2010 21:00
Ostatnio zainteresował mnie pensjonat w Wilczycach (nie Absolut). Czy jest ktoś kto stacjonuje w tej stajni? Jestem ciekawa jakie panują tam warunki i jakie macie opinie na jej temat. Z góry dziękuję za opisy. 🙂
Branka tam stała jeżeli chodzi o banany  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się