Pensjonaty we Wrocławiu

Jak ktoś chce warunków ekstremalnych to polecam stajnię p. Bek. Serio serio - po tej stajni wszędzie będzie już dobrze...🤣. Ale myślę, że to każdy musi sprawdzić na własnym tyłku, bo tego się opisać nie da. No ale warunki super, super - tylko ja bym konia nie zamknęła na 24 godziny dziennie w boksie, bez widoku nieba... Żeby nie było - 4 konie od nas stały tam i zwiewały jeszcze przed końcem opłaconego okresu...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 listopada 2010 07:19
stajnia bardzo mi sie podoba.. co nie zmienia faktu ze nawet gdyby było mnie stac konia bym tam nie postawiła właśnie przez te braki padoków
Tymczasem, NEW LOOK dziuplińskiej hali, profi podłoże 🙂😉)
Marco na inauguracji:





Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 listopada 2010 08:32
z czego podłoze jest wykonane?
wyglada fajno
Noo, super 🙂/ Zazdroszczę :P. Jakie Wy tam macie wymiary tej hali?
podłoże jest dokładnie to samo co teraz na partynickiej hali, pod spodem warstwy tłucznia mocno ubitego +geowłóknina + pisaek kwarcowy ze skrawkami czegośtam 😉 super super jest 🙂

epk ja nie pamiętam dokładnie, coś 15 x 40?

teraz już nam niczego nie brakuje, bo w tym roku staneła też karuzela na 4 konie
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 listopada 2010 08:45
a ja jeszcze nigdy nie byłam w tej słynnej dziuplnie 🙁 jezdziłam z P. Gosia za czasów Wojnarowic
Ktoś wie gdzie teraz stoi Malwina z Doskokiem i co sie stało z Tatrą? 👀
Malwina zimuje na Hannie, a Tatra to juz nie pamietam, jej córka po Campari M stoi w Dziuplinie ale w innej stajni (nie u nas w sensie).
A czasy Wojnarowic to jakieś 15 lat temu, to ile ty masz lat :PPPP
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 listopada 2010 08:58
23 skonczyłam 1 listopada 😉
ale jezdziłam jako Juniorka na Kucyku P. Henia mówilismy na niego.. Henio... do tej pory nie wiem jak naprawde sie nazywał, a raczej nie pamietam 🙁
To było jak mialam 12-13 lat czyli jakies 10 lat temu, pamietam ze wynoslimismy sie z Wojnarowic i ja, El Cora z Ewą i Soraya jezdzona przez Darie poszłysmy do Samotworu wiec to juz koncówka Wojnarowic była
hihi ja to pamiętam jak p. Gosia jeszcze w Kobierzycach była- mamuty 😀

faaaaajne podłoże - zazdrościmy  zazdrościmy ....
u nas na hali jest ok teraz, ale od zimy zamęczamy właściciela o plac na wiosnę  😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
05 listopada 2010 09:31
u nas specjalnie na zimę ciepła woda w myjkowym boksie i fajny piach na torze.
będzie można jeździć całą zimę  😅

to p. Gosia była jeszcze w Kobierzycach ... rany tego nawet nie wiedziałam  😁
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
05 listopada 2010 09:54
rtk Parisa wczoraj grzeczniutko stała - no naprawdę istny aniołek 😉 Nie martw się - smoleckie powietrze zawiera chyba jakieś relanium, bo wszystkie konie "spokojnieją"  😉
maxowa dziś akurat rano nie byłam - wieczorem mam skoki z your husband 😉
ooo uwielbiam przepływ informacji w naszym domu 😉
no ale obejrzę Was, bo mamy do jutra stępowanie na oklep a jadę wcześniej 🙂
darolga   L'amore è cieco
05 listopada 2010 10:17
rtk Parisa wczoraj grzeczniutko stała - no naprawdę istny aniołek  Nie martw się - smoleckie powietrze zawiera chyba jakieś relanium, bo wszystkie konie "spokojnieją" 
WKS-owskie powietrze ma też wysokie stężenie relanium 😀 wszystko się u nas wycisza, a większość cały dzień leży w boksach 😀
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
05 listopada 2010 10:19
ooo uwielbiam przepływ informacji w naszym domu wink
o tym właśnie chciałam napisać, ale nie wiedziałam, jak to ubrać w słowa 😡
darolga takie stężenie jak u Was to już wręcz narkomanią zalatuje 😂 😉
darolga   L'amore è cieco
05 listopada 2010 10:24
taggi - haha, a jak! Albo raczej bym powiedziała, że to nie relanium, ale etanol  🤣 duże stężenie etanolu utrzymuje się w powietrzu jeszcze po żołnierzach, o tak, dobra teoria 🤣 Jednego wałacha podejrzewaliśmy, że jara trawkę, wiecznie był przyćpany, oczy jak pięć złotych i takie tam miał różne schowki w boksie. Ale okazało się, że to jednak COPD, więc nadal stawiam na etanol, bo narko wszelakich u nas niet :P
23 skonczyłam 1 listopada 😉
ale jezdziłam jako Juniorka na Kucyku P. Henia mówilismy na niego.. Henio... do tej pory nie wiem jak naprawde sie nazywał, a raczej nie pamietam 🙁
To było jak mialam 12-13 lat czyli jakies 10 lat temu, pamietam ze wynoslimismy sie z Wojnarowic i ja, El Cora z Ewą i Soraya jezdzona przez Darie poszłysmy do Samotworu wiec to juz koncówka Wojnarowic była


pamiętam go! stał później (chyba później) na Partynicach jak zaczynałam tam jeździć! 🙂
no i sto lat Zairko 😉))

maxowa ja tez pamietam P.Gosie w Kobierzycach 🙂 to był klub mega sportowy, oprócz WKS-u i Partynic jedyny wtedy... , mamuty .. eh heheh
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 listopada 2010 10:28
Wergeel dziekuje :kwiatek:
Stał na pewno później na partynicach i jeżdził go chyba P. Machnik a potem jaka dziewczynka go kupiła zochwaciła🙁 chyba nawet stał jakis czas w dziuplinie albo gdzies tam gdzie stał Emerson xx, a potem sprzedali go do Skałki lub w okolice samotworu
tyle wiem
a jak ja jeździłam w Samotworze, to Heniu tam stał ;-)

Wergeel, super wygląda ta hala. Może przeniesiecie jeszce Dziuplinę bliżej Wro, cooo?  😎

a już nie pamiętam tych kobierzyc 🙁 od zawsze tam  był królewski klub jeździecki. ALe wy już stare jestescie ;-)
Wergeeljeszcze takie podłoże na placu poproszę 😎
Mam nadzieję swoją drogą, ze uda mi się dopchać na waszą halę czasem jak się zrobi zimniej, bo teraz pewnie wszyscy będziecie tam śmigać ze zdwojona siłą 😉
Zwolniły się boksy w Ramiszowie (tam gdzie stoi Ritek 😉 ). Cena 400zł/ msc
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 listopada 2010 11:30
sprytna reklama 😁

A u nas w Wojnarowicach dzisiaj zostało wymienione podłoże na hali 🙂
więc będzie można śmigać do woli!!!!! 🙂😉)
P.S. A w niedzielę przychodzi do pensjonatu Hollywood 🙂
ovca   Per aspera donikąd
09 listopada 2010 15:02
Dodik- ale to jest wnuk słynnego Hollywooda, nie on sam  😁
Joe Hollywood Shine, czy jakiś inny Hollywood?
"Dodik- ale to jest wnuk słynnego Hollywooda, nie on sam"
no oczywiście!!!!!!! 🙂
we własnej osobie: Joe Hollywood Shine 🙂  🏇
i oczywiście stoi już miesiąc mój ulubieniec:AQH Arctletic Louis  😍
a co powiecie o polanowicach?
Dodik a czy w Wojnarowicach można pokryć klacz ogierem AQH?
ovca   Per aspera donikąd
10 listopada 2010 16:12
tereska, Hollywood z tego co wiem, będzie stanowił tylko klacze aqh i aph-ale zawsze lepiej się dopytać 😉
Sharma   I hear as it breathes...
11 listopada 2010 14:43
No proszę. Widzę, że Wojnarowice prosperują. Coraz więcej koni przyjeżdża, wśród nich również gwiazdy "czerwonego dywanu".  😎
Zawsze wiedziałam, że obiekt ma potencjał. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się