Praca przy koniach za granicą załatwiana przez pośrednika

No własnie tam patrzyłam, i chyba musze zacząc aplikować może coś się uda 😀 😍  Dzięki pozdrawiam  💃
hellada89, na facebooku jest grupa gdzie jest bardzo dużo ciekawych ogłoszeń. Życzę powodzenia 🙂
https://www.facebook.com/groups/7231212198/
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2016 10:30
kiwiiTa grupa jest całkiem fajna. Sama znalazłam przez nią pracę dwa razy. Ale radzę obserwować co się tam dzieje, ponieważ wiele osób, które zamieszczają tam ogłoszenia zwyczajnie kłamie albo szuka łosi. Jest kilka osób które od kilku miesięcy stale, co jakiś czas wrzucają, że szukają groomów albo jeźdźców. To zawsze jest podejrzane.
i nie malo oszustow tam jest...
Dzięki dziewczyny 🙂 poobseruje tą grupe  i zobaczymy 😀 fajne oferty są na yardandgroom.com  😀 tak więc w sumie jest w czym wybierac 😉  Ale jak coś w dalszym ciągu jestem otwarta na propozycje 😀
Pozdrawiam 💃
Pardon, jeśli jednak trafiłam na niewłaściwy wątek, ale: czy ktoś kojarzy ośrodek Stoeterij Ariane (pani Marijke Vandamme) w Belgii? W Oosterzele, we Flandrii Wschodniej. Otrzymałam ofertę pracy i szukam ewentualnych opinii o tym pracodawcy.
Czy ktoś z Was pracował w charakterze "working student" albo ma o tym pojęcie?
Mam przed sobą zapewne najdłuższe wakacje w życiu i chciałam gdzieś wyjechać do pracy. Najchętniej znalazłabym robotę przy koniach i gdybym jednocześnie mogła trenować i podnieść swoje umiejętności jeśli chodzi o ujeżdżeniową pracę z końmi, to byłabym przeszczęśliwa, więc pomyślałam, że taka opcja byłaby najlepsza (a może nie?). Chętnie posłuchałabym o dosłownie wszystkim na ten temat. :kwiatek:
Czy kojarzy ktoś Salvador Stable w Valeknswaard w Holandii?
vissenna   Turecki niewolnik
21 marca 2016 21:05
NIE WOLNO!  🤬
Znajoma szuka jeźdźca na płatny staż w Szanghaju, może ktoś się skusi. Oferta jest sprawdzona i bez pośrednika 🙂

https://www.facebook.com/agndrewn/posts/1180208492023792
witam.Moj brat jest w danii w pracy i wlasnie bardzo narzeka na atmosfere w pracy, znecanie psychiczne mozecie mi cos podpowiedziex jestem w polce i nie wiem jak zareagowac. Moglbym tam jechac a to 1u h drogi a ja sam mam od nie dawna nowa prace macie moze jakoes zaufane stajnie tam zeby po prostu nie znecali sie nad nim. Pracodawca nie potrafi zareagowac na mojej stajnii gdybym byl wlascicielem rozkazal bym uczyc i pilnowac swierzaka a nie sie nad nim pastwic to jest nie do pomyslenia w ostatecznoci kaze zadzwonic na policje i nie zlozy zeznania co sie tam dzieje.
Smigol, nie rozumiem problemu. Brat nie może się spakować , wrócić i poszukać innej pracy?
Ja też nie bardzo rozumiem, czego oczekujesz. Ani... czemu miałbyś tam jechać? Twój brat chyba jest dorosły?
Co rozumiesz przez "narzeka na atmosferę w pracy, znęcanie psychiczne"?

Mam znajomych pracujących w Danii od prawie 3 lat (w stajni), są zadowoleni z warunków pracy. Przedtem byli w Norwegii i nieszczególnie trafili, zrezygnowali mniej więcej po pół roku i szukali od nowa z Polski... więc da się. A oni mieli w sumie trudniej, bo szukali pracy dla pary i w konkretnej okolicy, i na dokładkę dziewczyna docelowo w niewielkim wymiarze godzin (wyjeżdżała tam na studia).
A czy jest tutaj ktos kto pracuje/pracował w Norwegii przy koniach?  Mam kilka pytań, chetnie na PW 🙂
Ja szukalam tam pracy, ale znalazlam bardzo niewiele w ogole miejsc w norwegii (stajnie, kluby), ofert doslownie kilka z czego tylko 1 osoba odpisala...
Mam wrazenie ze Norwegia konmi nie stoi, tak jak Dania czy Szwecja.
Niech mi ktoś powie, czy da się znaleźć pracę za granicą jako jeździec w wymiarze 8 h dziennie 5 góra 6 dni w tyg? I nie za "psie" pieniądze ? 😉  Czy taka praca istnieje ? 😉
Do tej pory spotykałam się  z wypowiedziami nt. 12h lub więcej 😉
Tak. Da sie.
Kurde! Mielismy znow wyjechac od 1. wrzesnia a pracodawczyni zostawila nas na lodzie

Także: Para szuka pracy przy koniach za granica, doświadczeni. Ktoś? Coś?
żaczkowa   gone with the wind
06 września 2016 16:55
Cześć wszystkim,
Słyszał ktoś może o V.D.B. Equestrian Stables (Belgia)?
Wyhaczyłam ogłoszenie na yardandgroom.com i super to wygląda, pracował ktoś może w Belgii i podzieliłby się doświadczeniami? 😉
Jechałabym. 😀

Już się nie mogę doczekać, aż skończę tą inżynierkę i będę mogła swobodnie aplikować gdziekolwiek i zostać na dłużej, jeśli będę chciała.
żaczkowa   gone with the wind
06 września 2016 17:48
flygirl, ja chyba sobie zaaplikuję taką pracę zamiast studiów 😀
Też bym to zrobiła, te 4 lata temu. 😁 No ale pół roku jeszcze tylko, więc wytrzymam to jakoś.
żaczkowa, miejsca nie znam ale ja żałuje że mimo że myślałam o tym żeby jechać w wakacje na studiach na te 3mc za granice do koni, to pojechałam dopiero teraz, po studiach, kiedy powinnam juz być obroniona a i tak nie jestem. Także jedz, bedzie do dupy to wrócisz po godzinie, to nie średniowiecze i też nie antypody, wrócisz raz dwa małym kosztem w razie kryzysu.
żaczkowa   gone with the wind
06 września 2016 22:47
Zorilla, jestem raczej zdecydowana na wyjazd, tylko żałuję, że wpadłam na to we wrześniu, choć na studia zapisana jestem  🙄
Miałam robić rok przerwy po maturze, bo miałam obiecaną pracę (na dorożce zresztą :P), ale w maju się okazało, że jednak  nie i wybierałam studia prawie losowo :/ Jednak nie mając pojęcia co robić ciągnie mnie do koni, tyle ze zrywaniem z kopytnymi  🏇

Edit:
A z Dorgan Sport Horses (UK) miał ktoś do czynienia? 🙂
Pracował ktoś z ogłoszeń na yardandgroom.com?

P.S. Teraz w sumie odkryłam, że to wątek dot. pośredników, istnieje temat pracy za granicą? Wyszukiwarka nic nie wypluwa...
Tutaj: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,823.0.html
I edytuj posty zamiast pisać jeden po drugim 🙂
żaczkowa   gone with the wind
07 września 2016 19:30
Dzięki wielkie, nie wiem czemu szukajka nie pokazała mi tego tematu  🤔
Kajam się i już edytuję 😉

Spokojnie, jeśli od ostatniego posta minął dzień to można napisać nowy 😉
Hejka wszystkim 🙂 w przyszłym roku po maturze planuję wyjechać najakiś czas do pracy do Niemiec (dokładnie Monachium) Może ktoś z Was też się wybiera? Będzie raźniej 🙂
żaczkowa   gone with the wind
23 września 2016 20:05
Angelikam0097, mój plan na teraz co prawda nie wypalił, ale ja bym mogła 🙂 masz coś upatrzonego? Wal na priv 😉
Hejka. Około pół roku temu miałam przez tego prace załatwioną i powiem osobiście że nie polecam pracy przez tego Pana. Mariusz Gotz jest oszustem ponieważ jest ze mną tutaj jeszcze trzech polaków i osobiście każdego z nas oszukał na pieniądze oraz umowę o pracę. Mówił że pierwsza wypłata jest 1000€ a każda następna 1200€ a jest to nie prawda jak się rozmawia z niemieckim pracodawcą to nie chcę dać umowy o pracę oraz dać podwyżki. Gwarantuje ten Pan że jest niemiecka umowa o pracę itp a jest to nie prawdą. Bardzo dużo słyszałam złych opinii o tym Panu dopiero jak się znalazłam w pracy wszystko wyszło na jaw. NIE POLECĘ PRACY U MARIUSZA GOTZA 603-654-934
Anusiiaa czy umowę o pracę podpisujesz z pośrednikiem czy bezpośrednio z pracodawcą? Ustaliliscie kwotę brutto czy netto? To zasadnicza sprawa bo są różne grupy podatkowe i od nich zależy jaką kwotę ostatecznie zobaczysz na koncie. A różnice w opodatkowaniu mogą być ogromne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się