Stajnie na Śląsku

Ktoś się wybiera na hubertusa do Ciężkowic ?

Ja prawdopodobnie będę, żeby pooglądać sobie jak to w ogóle wygląda 😉
O 16 gonitwa? A wiecie gdzie dokładnie? 🙂
Kesja ja też będę piechotką, bez konia 😉 Możemy się jakoś zgadać, bo będę najpewniej sama, a we dwójkę zawsze raźniej. Szczegółów nie znam jeszcze, ale ma być zdaje się potęga skoku 😉
equi.dream, ja to w ogóle nie wiem gdzie to jest 🙄 😀 Raczej na 99%  tata mnie zawiezie (a jeśli nie to komunikacją miejską może jakoś trafię...)
Więc jak co to dam znać, bardzo chętnie bym Cię poznała 😉
To ja Cię może zgarnę z Katowic ? Będzie prościej i taty nie będziesz gonić 😉 Ktoś jeszcze się wybiera ?  👀
hubertus 16 listopada /sobota/ w Sławkowie  10 godzina spotkanie na łąkach walcowni / przejazd ulicami na rynek /11godz oficjalne przywitanie przez władze miasta,prezentacja ras koni,wielbłada,osła/od 12 godz do 14 rozpoczecie imprezy na terenach zielonych walcowni ; konkurencje sprawnosciowe na koniach,gonitwa o puchar miasta sławkowa.dekoracja uczestników, zapraszam w imieniu organizatorów...........są wolne  konie ......../pozdrawiam
equi.dream, dzięki za propozycje :kwiatek: Ale dzisiaj dowiedziałam się ze mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania, więc nie chcę ci zamieszania robić jak co...
A my na 99% jednak będziemy 😀
Donia solo czy z kobyłą ? 😉
Z kobyłą, mężem i drugą  kobyłą  🙂  a pogoń zawsze jest  a terenie ośrodka, tak że każdy może obserwować . Zamawiam więc zdjęcia , jeśli można :kwiatek:
Dziewczyny,czy znajdę tu Kogoś z użytkowników,kto stoi lub jeździ w stajni w Zgorzelcu?
Szukałam w wyszukiwarce,dolnośląskie nie ma własnego wątku niestety
Donia ja mam aparat lichuteńki i zero talentu, ale jak coś porobię to prześlę 😉 Fajnie, że będziecie, chętnie Was poznam. Może nam jakiś zarys spotkania re-voltowego wyjdzie.
equi.dream i co ? byłaś?
bo nikt do mnie nie podszedł  🤔
😉
Wichurkowa   Never say never...
13 listopada 2013 21:17
Witam,nie wiem gdzie to napisać wiec spróbuje tutaj...

Nie udało się
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Donia byłam, ale tłum mnie przerósł i jak po skokach próbowałam Cię namierzyć, to już nie mogłam. Może się uda na mikołajkowych zawodach ? Mam zdjęcia jak coś 😉
Jedzie ktoś w sobote do Sławkowa na hubertus? :>
tak ja będe ...zbiórka na łąkach na walcowni na wysokodci karola o godz 10 i przejazd na rynek  o 11 powitanie przez burmistrza.........
Ja jade robić zdjęcia ;p
Bo niestety nie moge startowac ;/
Będzie ktoś jutro w Rybniku lub Zbrosławicach zdawać odznakę? Ja jadę dopingować koleżankę  😀 (wasze kciuki również się przydadzą! 😀 )
Ja miałam zdawać, ale zapomniałam o dość istotnym fakcie-pracuje  😁
Jak ktoś chce zsjecia ze Sławkowa piszcie na priv ::>

Zna ktoś jakąś przydomową stajnię/pensjonat w okolicach Katowic Dąbrowy Górniczej gdzie są jeszcze miejsca ? kwiatek:
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu, brak edycji postow.
Farifelia   Farys 21.05.2008
28 listopada 2013 18:25
Był ktoś na odznace w Rybniku? Ja byłam ale towarzysko z moim młodzieńcem, przyzwyczajać go do tłumów i hali 😉 Może ktoś nas widział? Farys miał błękitną derkę, taką rzucającą się w oczy 😀
Bardzo przepraszam z góry za  🚫 ,ale sprawa bardzo pilna, a do wątku pracowego mało kto zagląda. Poszukiwana osoba z głową na karku i dużą wiedzą do pracy w sklepie jeździeckim na pełen etat. Praca od zaraz, ważna dyspozycyjność i zaangażowanie. Sklep w ok. Katowic.
desire   Druhu nieoceniony...
09 grudnia 2013 23:04
PILNIE  potrzebuje informacji gdzie znajduje sie siedziba  WZHK  (Katowice?)  i do której tam jest biuro czynne. bardzo proszę o odzew  :kwiatek:
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
09 grudnia 2013 23:20
Śląsko-Oploski Związek masz na Grabowej 1 w Katowicach. Wojewódzkiego tylko śląskiego nie ma chyba ze coś się zmieniło, ale wszytsko zawsze załatwiało się tam.
Tu dokladny adres i wiecej info: http://www.ozhk-katowice.pl/?strona=biuro
desire   Druhu nieoceniony...
10 grudnia 2013 06:40
Nord, dzięki 🙂  szkoda tylko, że nie ma tam informacji od której do której jest biuro czynne.. :/
desire,
w poniedziałki na pewno przyjmują ludzi w godz. 8 - 15. W ten dzień większość pracowników jest w biurze - możesz wpadać bez zapowiedzi.
W pozostałe dni robocze pracują w terenie - zwykle ktoś w biurze zostaje, ale lepiej zadzwonić przed wizytą i się "zapowiedzieć" na dany dzień/godzinę, żeby mieć 200% pewności, że się sprawę załatwi 😉
Zadzwoń do biura - pracują tam naprawdę sympatyczni ludzie, którzy nie gryzą 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
10 grudnia 2013 08:53
ancyk0991, tak też zrobiłam, na szczęście dzisiaj też tam ktoś będzie i rzeczywiście do 15😲0 🙂  :kwiatek:
Bardzo przepraszam z góry za  🚫 ,ale sprawa bardzo pilna, a do wątku pracowego mało kto zagląda. Poszukiwana osoba z głową na karku i dużą wiedzą do pracy w sklepie jeździeckim na pełen etat. Praca od zaraz, ważna dyspozycyjność i zaangażowanie. Sklep w ok. Katowic.

Oferta jest dalej aktualna? Wiecej info? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się