Stajnie na Śląsku

Witam, czy ktos sie orientuje, gdzie mozna pojezdzic rekreacyjnie w Katowicach? Slyszalam o stajni sonaba w panewnikach i arecie w Chorzowie. Moze jakis uzytkownik re volty chcialby udostepnic konia raz w tygodniu do jazdy za oplata? Przeprowadzilam sie na studia do Katowic i nie znam ani stajni ani ludzi a chcialabym czasami rozprostowac kosci na konskim grzbiecie 🙂  jesli macie jakies namiary to prosze pw 🙂



Sonaba nie prowadzi rekreacji z tego co mi wiadomo.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
22 stycznia 2016 16:22
Olson, moja znajoma buduje stajnie z całkiem dobrą infrastrukturą, ale za Sarnowem w stronę Częstochowy - miejscowość Dąbie, około 30km z centrum Katowic. Z tego co się orientuję, stajnia ma być oddana dla pensjonariuszy dopiero w przyszłym roku. Być może to ta sama o której słyszałaś :kwiatek:
Bardzo proszę o namiary na  dobrego trenera ujeżdżeniowego bądź skokowego który przykłada bardzo dużą wagę do ujeżdżenia(  to byłby ideał). Lokalizacja Imielin .
Będę wdzięczna za wszelkie informacje :kwiatek:
W Sarnowie obok Kamolów jest prywatna stajni.  Kameralna-8 koni, hala-balon, maneż, padoczki. To prywatna stajnia bez pensjonatu.
Zna lub jeździ(ł) ktoś w Ośrodku Jeździeckim HORRS - P.K. Mustang w Jaworznie ?

Mam kilka pytań 😉
Pilnie potrzebuję informacji czy Rancho Natii (Rokitno Szlacheckie, Łazy) jeszcze istnieje oraz czy właściciele mają gdzieś drugą stajnię? W Rokitnie to było przy prywatnym domu, mieli różne zwierzęta oraz konie (swoje i prywatne).
Ewentualnie prosiłabym o adresy i namiary na stajnie w okolicach Łaz (również te przydomowe).
Pomóżcie proszę  :kwiatek:
wiecie może w którym sklepie jeździeckim (stacjonarnym) dostanę/zamówię pasze pavo ? tylko gdzieś bliżej aglomeracji śląskiej 😉
Wichurkowa   Never say never...
31 stycznia 2016 15:46
Chyba sklep Brandy w Pszczynie ma pasze Pavo bo kiedyś u nich kupowałam 😉
Skoczek w międzyrzeczu ma Pavo 🙂
Dzięki , jednak to trochę za daleko :P Znalazłam w ksantosie , mam do nich tyle samo co do kato, to tam zamówię 🙂
Odkopuje swoje pytanie, bo zależy mi na szybkiej odpowiedzi 😉

Zna lub jeździ(ł) ktoś w Ośrodku Jeździeckim HORRS - P.K. Mustang w Jaworznie ?
Mam kilka pytań 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
01 lutego 2016 13:09
ja nie jeżdżę tam ale troszkę znam to miejsce, być może będę mogła pomóc  😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 lutego 2016 13:31
Ja znam to miejsce, bo to w zasadzie stajnia w moim mieście. jeździłam tam, ale kilka dobrych lat temu 😉
Hej,może ktoś z was zna jakąś fajną stajnie w okolicach szczekocin,goleniowy...byłabym wdzięczna za jakiekolwiek info..normalnie ale mi sie trafiło..mieszkam na totalnym zadupiu jeździeckim..🙂😉 proszę o info jakby coś ktoś..
Hej,może ktoś z was zna jakąś fajną stajnie w okolicach szczekocin,goleniowy...byłabym wdzięczna za jakiekolwiek info..normalnie ale mi sie trafiło..mieszkam na totalnym zadupiu jeździeckim..🙂😉 proszę o info jakby coś ktoś..


W Złotym Potoku jest stajnia Wiking od Ciebie może jakieś 30 pare km, ale rzeczywiście zadupie jeździeckie xD  🙁 a jak masz ograniczenie km to możesz poszukać stajni dalej np. w Częstochowie (tam jest kilka chyba fajnych stajni) i jeździć co 2 tygodnie, może to nie bajka, ale przynajmniej jeździsz, ale ja szukałabym jednak gdzieś bliżej żeby jeździć co tydzień. Na re-volcie poszukaj w ogłoszeniach, czasami są osoby, które udostępniają swoje konie do jazd np. za pomoc 🙂
kokosik, nie wydaje mi się, żeby stajnia Wiking była dobrym adresem... A w Częstochowie raczej nie ma fajnych stajni, no ale wiadomo, co kto lubi 😉
a propos stajni Wiking, cos tam sie jeszcze dzieje, są jakies jazdy, pensjonat?
Pytam z ciekawości bo przez kupe czasu jeździłam tam konie... a od paru ładnych lat tam nie zaglądałam.
Może źle napisałam, ale wydawało mi się że w okolicach Częstochowy są fajne stajnie 😉 w każdym bądź razie jeśli nie ma stajni blisko domu czasami lepiej jest się poświęcić a jeździć w lepszej stajni co 2 tygodnie 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 lutego 2016 07:14
Gdzie na śląsku można zdawać brązową odznakę? W kalendarzu pzj są wpisane tylko Zbrosławice  🤔
bo tylko Zbrosy organizuja, przynajmniej tutaj 'na dole' 😉 Nie wiem jak w okolicach Częstochowy etc
Jeszcze chyba Indeks w Rybniku organizuje 🙂
Indeks już nie organizuje odznak. Stajnia Artano ma w planach certyfikacje ośrodka i odznaki w tym roku.
Zna ktoś stajnie Husarię (Sączów) i KJ Desant (Mikołów)?

Mam kilka pytań  😉 😉
desire   Druhu nieoceniony...
04 lutego 2016 18:27
kokosik, znam KJ Desant, bywam dość regularnie, co chciałabyś wiedzieć?

PATRYCJA10822, błagam.. Indeks. Nie przekręcaj imienia tak fajnego konia... 🍴

safie,  może i nie Śląsk, ale niedaleko Lewada i chyba tam coś organizują. 🙂
Czy trenował ktoś z p. Dominiką Stan/Karoliną Bednarek-Warzybok? Bardzo proszę o opinie  😉
Ja trenowalam 2 lata temu z p. Dominika Stan
Polecacie stajnie na górce?  🙂
Czy jest jakiś dystrybutor pasz st hippolyta i dengie na śląsku?
Andre   I am who I am
22 lutego 2016 21:19
Taka sprawa... już w sumie jakiś czas temu ze stajni w Jastrzębiu przy ul. Długiej zaginął ten oto czaprak. W ostatnim półroczu przewinęło się u nas troche koni, może ktoś omyłkowo zabrał ze sobą?
Jest to bardzo stary, niedostępny eskadron impuls bordowo-antracytowy. Praktycznie w idealnym stanie gdyż większość życia zdobił mi pokój 😉. Ma dla mnie wartość sentymentalną, chciałabym go odzyskać. Może ktoś widział go u siebie?
Murmel, w Yard Equites pogadaj, Dengie, Saracen na pewno jest, St Hippolyt prawdopodobnie również.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się