Stajnie na Śląsku

Google mi znalazły nawet ze 49km ale bliżej tak czy owak.
jeśli chodzi o google maps, to im nie ufam z odległościa. a jakoś mi umknęło żeby sprawdzić.
KJ "Stara Piła" w Tychach  jest przeniesiona na Gostyń
Na Gostyniu jest stajnia "Akacja" :P ale większość koni jest tam ze "starej piły"
a stajnia Amigo będzin ? albo w rodakach [ klucze ] Rancho Geronimo ? : >>
a jak wrazenia z pszczyny? ;>
ja byłam z horsem, jego pierwsze zawody, jestem zadowolona 😀
tylko beznadziejnie zrobili konkurs amatorski: tylko dla klubów z tej pszczyny, a pod kreską było sporo osób spoza, którzy nie byli liczenii do klasyfikacji o0
 

ja mniałam jechać ale jednak zrezygnawałam, a z poza klubu nagrody tez dostawali ?  🙂
nie, wogóle nie wyjechaliśm,y do dekoracji nawet  🤔
nie, wogóle nie wyjechaliśm,y do dekoracji nawet  🤔


co ??  😲
zatkało mnie... to się nazywa plessówka i standura wiesz...  😵
patt: wiem, beznadzieja, tego sie nie spodziewałam... Mogłam wykupywać licencje i jechać regionalną Lkę, ale stwierdziłam, ze na Koniowy 1 raz bedzie dobrze...
patt: wiem, beznadzieja, tego sie nie spodziewałam... Mogłam wykupywać licencje i jechać regionalną Lkę, ale stwierdziłam, ze na Koniowy 1 raz bedzie dobrze...


hehe, ja się podpytałam, i powiedzieli że jak bedę mnieć wyższe mniejsce to nie mogę odebrać nagrody.
No ale myslałam że flo czy coś, ale żeby do dekoracji nie póścić..
a które mniejsce by było ? 🙂
które to nie wiem, ale na czysto i całkiem dobre tempo miał :P
Witam, jakies stajnie w okolicy Cieszyna ? oprócz Górek u Matuli, Horsaja u Mleczki i u Gorgosza? 🙂 byle by kon miał dobrych fachowcow,ujezdzalnie i pastwiska. No i cena nie z kosmosu 😉 szukamy z kolezanka 2 boksów
okolica, tzn ile km ?

2 wole boksy są w stajni equi verso w jastrzębiu zdroju.

ja tam stoję więc jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to PW
Ja jeźdzę niedaleko Cieszyna ale niestety nie mamy pensjonatu 🙂😉
No mniej wiecej do 20 km ( do Jastrzebia wychodzi mi 23 km ) takze moze jeszcze by sie dało 🙂 zaraz PW pojdzie 🙂
patt a Ty chyba Zebrzydowice ? bo na avatarze podobny koń do Omara, albo to on :P
Jest jeszcze stajnia w Międzyrzeczu Górnym, koło Bielska 🙂
Jakby ktoś był zainteresowany w stajni, w której trzymam konie zwalniają się od września 3 boksy. Tereny do jazdy są super, jest ujeżdżalnia, duże pastwiska i szczęśliwe konie. cena za boks też jest przystępna. jak ktoś będzie chciał namiary podam na pw.  :kwiatek:
[quote author=laura_2013 link=topic=1780.msg1091360#msg1091360 date=1312314514]
No mniej wiecej do 20 km ( do Jastrzebia wychodzi mi 23 km ) takze moze jeszcze by sie dało 🙂 zaraz PW pojdzie 🙂
patt a Ty chyba Zebrzydowice ? bo na avatarze podobny koń do Omara, albo to on :P
[/quote]


OMAR !!! 😀DD  😅
zgadłaś 😀
jeździłaś kiedyś ?
nie na nim 😉 na jego matce ale to nie ten watek ;D wiec jak cos to zapraszam na PW 🙂

Bielsko i Miedzyrzecze Gorne tojuz za daleko, szukamy czegoś do 20 km, a nie do 35-40km 😉
laura już leci pw  😀
poproszę o pomoc :kwiatek:
poszukuję stajni w Tychach lub bliskiej okolicy (do 15-20 km) z DOBRYM i ROZSĄDNYM instruktorem rekreacji dla początkującego dziecka 11 lat. Mała właśnie wróciła z obozu jeździeckiego z naprawdę dobrymi podstawami i szkoda żeby to się zmarnowało gdzieś na klepaniu siodła. Może ktoś coś polecić bo ja niestety nie znam stajni w okolicy T.?
[quote author=ozzy_bb link=topic=1780.msg1094798#msg1094798 date=1312653675]
poproszę o pomoc :kwiatek:
poszukuję stajni w Tychach lub bliskiej okolicy (do 15-20 km) z DOBRYM i ROZSĄDNYM instruktorem rekreacji dla początkującego dziecka 11 lat. Mała właśnie wróciła z obozu jeździeckiego z naprawdę dobrymi podstawami i szkoda żeby to się zmarnowało gdzieś na klepaniu siodła. Może ktoś coś polecić bo ja niestety nie znam stajni w okolicy T.?
[/quote]
Obawiam się niestety że nic nie znajdziesz : <
o bielsku nie ma co gadać, ale słyszałam że w Tychcach jest takiś klub, jak chcesz to poszukam 🙂
Chyba że jeszcze Pszczyna.. 🙂
Poszło pv
Oj nawet nie wiecie ile jest prywatnych stajni w pobliżach Tychów, z porządną rekreacją.
Dziękuję za pw 😀 patt140 jeśli masz kogoś kto może się wypowiedzieć na temat jakiejś stajni w tychach (jeździł, pracował, oglądał, ma znajomego itp) to ja chętnie. Ja osobiście znam tylko jedną stajnię w tamtej okolicy ale tam niestety tylko pensjonat  🙄
Czy wiecie może co się dzieje na stajni Stara Piła???
Podobno się remontują??
Jeśli tak jest to czy może mi ktoś wytłumaczyć jak tam dojechać od Jaworzna
Z tego co wiem a mam dosyc bliski kontakt z członkami społecznosci "Starej Piły" to tej stajni która była miedzy tychami a kobiórem już nie ma i nie powstała jeszcze na chwile obecna po pożarze jakieś 2 lata temu.
ozzy_bb - maże krajka ? 🙂
tutaj link do strony, rekreacja jest 🙂 http://www.krajka.net/
a jeśli ta nie pasuje to się popytam znajomych, może akurat ktoś ma więcej informacji 🙂
W Tychach jest Krajka i parę metrów dalej Leo. Jest też Capriola i wiele innych. Wystarczy na googlach poszukać.
Nie znam tych stajni pod kątem nauki jazdy.
Jeśli chodzi o trenera, to polecić mogę za to stajnie Profit Marka Szwedy w Orzeszu.

Nie wiem natomiast, co znaczy bliska okolica Tychów, ja mam stajnię w Mikołowie i to też się mieści w tych 20km 😉
Więc włączając mikołów mamy jeszcze stajnie 13 Bujaków pana Wojtyczki, Stadnine w Dolinie Jamny, stajnię Pandor i stajnię Gota (czyli moją 😉 )

Z kolei w drugą stronę od tychów (też niedaleko) mamy Klub Solec Bieruń pana Tomka Tury, który również bardzo polecam.
Aha i jeszcze stajnia Padok w Mysłowicach na granicy z katowicami (dojazd z tychów o ile pamiętam niedaleki, zwłaszcza autem).
Małe sprostowanie Caprioli juz nie ma teraz jest Centaur w tym miejscu 😉
sasquach Łoł. Właściciele się zmienili czy jak? Czy stajnia zmieniła nazwę?
kudłaty_durnowaty, Wiesz coś więcej na temat wymienionych przez siebie stajni? Głownie chodzi mi o pensjonatowanie w stajniach w Mikołowie, Bieruniu i tych Mysłowicach. Rozglądam się za pensjonatem w okolicach Katowic, Mikołowa, który miałby a) normalny system karmienia sianem b) padoki, a chętniej pastwiska, gdzie koń byłby najlepiej 12 godzin c) kawałek równego placu do jazdy d) boks może być nawet i drewnianą komórką a'la angielską, byleby szczelną, nie przeciekającą i czystą e) kawałek socjalu, gdzie sobie można pakę postawić. Wykonalne czy niewykonalne?  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się