kącik skoków

jak nie bierze, to znaczy że głupi... a lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć  😁
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
26 czerwca 2013 07:52
Wstawienie paszczy jeźdżca do dyskusji nic nie wniesie, a może faktycznie ktoś sobie nie życzy, po co robić niepotrzebne zamieszanie.
Brzezinka super 🏇
wrotki, nie zamierzam się z Tobą licytować na cytaty bo uważam że , Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości
To tyle z mojej strony jeżeli chodzi jałową dyskusję na temat publikacji lub nie czyjegoś wizerunku. Bo jak słusznie zauważyła Nord nic to do tego wątku nie wnosi... 🙂
Wstawienie paszczy jeźdżca do dyskusji nic nie wniesie, a może faktycznie ktoś sobie nie życzy, po co robić niepotrzebne zamieszanie.
Brzezinka super 🏇
wstydzić się własnej roboty, skoro ma być dobra?... dziwne 😁
wrotki, nie zamierzam się z Tobą licytować na cytaty bo uważam że , Le­piej jest nie odzy­wać się wca­le i wy­dać się głupim, niż odez­wać się i roz­wiać wszel­kie wątpliwości
no to fajnie, że tak zaczęłaś uważać, teraz mi tylko pozostaje pożegnać cię z forum i życzyć dalszych, oszałamiających sukcesów już tylko w realnym świecie 😎
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
26 czerwca 2013 20:25
deborah super, gratulacje! Trzymam za Was kciuki jutro. 🙂
Dramka, salto picolo, margaritka co będziecie w Gałkowie w lipcu jechały? Już szykuję aparat i doczekać się nie mogę. 😀

ja jade 5 latki (poza konkursem bo kon paszport pzhk, a ja zarejestrowana w wzj). ale zrobie z siebie posmiewisko  😂 😂 😂
Jednak nie jadę do Gałkowa 🙁

Czy w ten weekend są zawody wkkw w Starej Miłosnej?
Tak, są. Przy okazji eOOM.
galopada_   małoPolskie ;)
27 czerwca 2013 20:22
brzezinka pan Sławek?  😀
zna ktoś może trenera Mateusza Ruprechta ? Opinie ?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 czerwca 2013 13:01
galopada_ ,  zgadza się  😉
iluzjo- tak, znam, co chcesz wiedzieć?
margaritka tak można, poza konkursem?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 czerwca 2013 09:06
Jedyna przeszkodą jechania w konkursie jest rejestracja w wzj. Sedzia  glowny pozwolil bo czemu mialby nie?
wygląda na to że pojedziemy do Gałkowa  🤣
Dramka świetnie!

My byliśmy w Gajewnikach, sporo sukcesów dla naszego teamu. Ja o dziwo poradziłam sobie z nowym koniem, nie wyglądało to za pięknie ale za to w miarę skutecznie. W piątek N na 0, w sobotę w N jedna zrzutka a w niedzielę N1 na czysto ale z punktem za czas. Jestem zadowolona, ostatnie zawody jechałam w październiku ubiegłego roku więc jak na tak sporą przerwę w treningach i zawodach było w porządku. W dalszym czasie pozostaje praca nad dystansem i opanowaniem emocji konia. Mam nadzieję, że do Gałkowa zdążymy  😁

Mam filmik z pierwszego przejazdu. Widać, że badam konia, bo pod koniec dopiero się rozkręciliśmy  😁
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
01 lipca 2013 10:38
salto piccolo, widać, że koń z petardą w dupie 🙂 dogracie się jeszcze pewnie 🙂
aleqsandra z petardą to mało powiedziane  😉 Na samym początku to była istna tragedia, myślałam, że chce mnie zabić. Po kilku treningach dało się to przerobić na ambitną jazdę z wykorzystaniem siły konia. Jedyna rzecz to jego odbijanie się od wędzidła, musimy to przepracować bo przeszkadza w dojeździe a zwłaszcza w liniach prostych. Zobaczymy, na razie było bardzo w porządku.
zostało nam na przygotowanie 2 tyg  😁 bedziemy w takim razie obydwie walczyć o życie  😉
Dramka nie narzekaj! Moj stoi na padoku do srody wiec raczej sie nie przetrenuje 😉 Moze nawet jakas Mala Runde potrzaskamy w Galkowie? Kto wie 🙂
trochę zdjęć z Gajewnik z niedzieli jest na fb u nas na stronie
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
01 lipca 2013 21:00
salto piccolo, Dramka,
bądźcie moim motywatorem żebyśmy spotkały się kiedyś na parkurze 😉
A my w ten weekend w Kozienicach. Kucyk spisał się naprawdę super. W niedzielę w P, dwie fazy przejechaliśmy na czysto i debiut kucyka w N klasie pod naszą panią trener  😉

Poza tym mam pytanko czy do 2 klasy sportowej liczy się wynik z N z jockerem?
Poza tym mam pytanko czy do 2 klasy sportowej liczy się wynik z N z jockerem? 

NIE !!! Ponieważ w konkursie z Jockerem nie ma szeregów oraz jest mniejsza ilość przeszkód ,a na dodatek jest to konkurs o wzrastającym stopniu trudności ,więc nie musi mieć 50% wymiarowych przeszkód.
Ja zawsze słyszałam, że się liczy. Kolezanka ze stajni w tamtym roku robiła 2 klase i jeszcze pamiętam, że w N-kach z jocerem nie skakała jocera, bo bała się zrzutki i utraty oczka.
Możesz podeprzeć to przepisami? Z tego co kojarzę, zawsze konkursy z jockerem się liczyły i do tego nie trzeba było skakać jockera, byle na czysto przebieg.
Przepisy zmieniły się od tego roku- jocker się nie liczy.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
02 lipca 2013 09:01
Ale mieszanie dziewczyny z tym Jokerem.

Liczy się od tego roku dopiero. Musisz mieć czysty przejazd. Nie trzeba skakać Jokera. To są informacje uzyskane po telefonie do PZJ-tu, także na pewno prawdziwe.
Możesz podeprzeć to przepisami? Z tego co kojarzę, zawsze konkursy z jockerem się liczyły i do tego nie trzeba było skakać jockera, byle na czysto przebieg.

Proszę bardzo ! Regulamin dyscypliny skoki 2013r

Artykuł 3 LICENCJE SPORTOWE I KLASY
1. Zawodnicy mogą otrzymać licencje sportowe odpowiedniej klasy,
zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami, startując w konkursach:
zwykłym, dokładności (art.238), dwufazowym (art.274 - zalicza się wynik
osiągniętym w I fazie konkursu) lub szybkości (art.239 – należy
zaznaczyć, że przejazd był bezbłędny).
2. Warunki uzyskiwania uprawnień do otrzymania licencji zawodnika są
publikowane na stronie internetowej PZJ.

Wizja - Widzisz tu gdzieś konkurs z Jockerem ???? Nie wiem do kogo dzwoniłaś ,ale wymagało by to zmiany przpisów a nic o tym nie wiadomo.  😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
02 lipca 2013 09:14
PZJ natomiast udziela informacji, ze Jokery się liczą 🙂
W tamtym roku koleżanka miała normalnie uznawane oczka za konkurs z jockerem (nie skacząc jockera).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się