kącik skoków

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 września 2013 21:21
nasz rekord to 170 cm 😉
Ponia   Szefowa forever.
09 września 2013 21:37
Ktośka, i ten pamiętny tripelek, wtedy w otominie:-)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 września 2013 10:01
😁 mówisz o tym?

o tym:

czy o tym:


lubię na nim latać  😍
🙂 Pozwolę sobie dodać zdjecia i ją 🙂

pierwsza przeszkoda 110 cm
druga około 140 cm
trzecia 165 cm . Rekord pobity 🙂
Ktoś instynktów zamozachowawczych brak ?  😁 Umarłabym ze strachu.
DivaLia czy ten trening oprócz celu"byle wyżej" ma jeszcze jakiś sens ? W jakim celu takie wysokości ?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
10 września 2013 12:17
kasiak, odpowiedź do posta ze strony 372: nie wyczuwasz konia/nie zabierasz się z nim bo nie robisz półsiadu, tylko stoisz w strzemionach - jesteś zablokowana w kostce/kolanie/biodrze; musisz się rozluźnić i dać "zabrać koniowi ze sobą"... no i zrobić półsiad i uelastycznić rękę, bo też widać zakleszcz kompletny
wygląda to tak jak byś chciała skakać za konia, nie wyprzedzaj go, wycofaj ciało, obniż środek ciężkości, otwórz i uelastycznij stawy
pierwsze zawody konia mego 🙂
to była walka o życie  🤣

zmniejsz zdjecia!
margaryna wygląda całkiem, całkiem, nie widać zagrożenia zdrowia i życia ;P Moich pierwszych nie pamiętam, odbyły się za szybko  😁
później wstawię filmik z przejazdu 🙂
było bardzo szybko i była niezła kiwka do każdej przeszkody xD
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 września 2013 14:10
DivaLia, nie boisz się - bez kasku,na jakiś drewienkach skakać?...i takie strzały z daleka do przeszkody 110 cm? 🤔

equi.dream, lubie tego konia, znamy się już trochę 😉 jesienią chcemy wrócić do parkurów chociaż na trochę, zimę się poujeżdżać,i wiosną wrócić do wkkw już na dobre 🙂

margaryna, już nie kokietuj, tragedi zadnej nie ma,ja jedynie opuściłabym łapę w najeździe.... 😉
Ja też swojemu ufam i na nim jednym porwałabym się na wszystko, ale może na szczęście takie wysokości są poza zasięgiem jego małych, folblucich nóżek 😉 Trzymam za Was kciuki, miłe dla oka obrazki
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 września 2013 14:44
dzięki  :kwiatek:
to Niemiec jest,Niemce maja inaczej 😉
Ktoś Wiesz co kto lubi 😉  😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 września 2013 14:50
DivaLia, a po co ta wskazówka? Jak dla mnie jest w niewłaściwym miejscu. Niejednoznaczna dla konia. Za blisko, żeby koń przez nią pokonał przeszkodę i za daleko, żeby wyznaczyć miejsce odskoku przed nią...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 września 2013 14:57
ja się domyslam,po co ta wskazówka opolanko,  😁 - bo jak pędzisz konia w przeszkodę,to jak go zmusisz,żeby nie podszedł zbyt blisko?  👀
tylko oszukaną wskazówką,która robi za pseudo groun line.... 🤔wirek: stad ten strzał z daleka do pierwszej przeszkody  😵
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 września 2013 14:58
Ktoś, no też tak to czuję, ale kurcze, to się może źle skończyć...
nie ma zabawy bez ryzyka  😉
Może dlatego koń nie bardzo chce już "skakać w parkurze"  🙄 http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,815.msg1870951.html#msg1870951
Może dlatego koń nie bardzo chce już "skakać w parkurze"  🙄 http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,815.msg1870951.html#msg1870951


Odniose się do tego posttu ..
To nie mój koń, i to nie ja skacze na nim ...
Nad zdjeciami pisze wyraznie .. Tak więc nie komentuj jeżeli nie czytasz ze zrozumieniem .. ..
Dziewczyna według mnie bardzo fajnie jezdzi,,

Wszystkie konie które posiada robi metodą naturalną,, takze pozwoliłam sobie wstawic jej zdjecia ze skoków bo uwazam że ma talent ,, i podziwiam ją za to co robi .
Kolejna fanka dziewczyny, o której było nie dawno głośno za sprawą konia forumowej Shilton ? Mało to wzorów, choćby na forum, żeby się zapatrywać w dziewczę bez rozumu skaczące byle wyżej i uczące koni pierdół nazywając to potem lewadą ? Ręce opadają. Zdjęcia pięknie obrazują jak marnym pojęciem o tym co robi dysponuje ów wspaniały jeździec  🙄
Gillian   four letter word
10 września 2013 15:58
osoba z talentem do skoków nie wie, że ustawia koniowi bardzo nie fair niespodziankę?
DivaLia mówiąc wprost podziwiasz głupote w takim razie. Nie ma się czego uczyć od owej dziewczyny.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 września 2013 16:00
DivaLia, sorry za Offtop, ale ja tam nie widzę info, że to nie Ty etc (może gdzieś wcześniej), ale na ostatnim zdjęciu wyraźnie jest poza ruchem i ogólnie szału nie ma, w dodatku bez nakrycia głowy. Ale cóż, każdy robi to, co uważa. Pozdrawiam
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 września 2013 16:03
DivaLia, dziewczyna ciągnie konia za pysk, łapiąc równowagę i próbując nie zlecieć, na kiepskim podłożu, bez kasku i na takiej przeszkodzie... dla Ciebie to jest fajny widok? Podziwiasz ją za byle jak, byle co, ale wyżej?
Nie,, absolutnie nie popieram tego że opiera się na pysku konia, skacząc tak wysokie rpzeszkody bez toczka oraz dając złe wskazówki, ale podziwiam za odwage oraz za to co robi z końmi ..

Po oglądnieciu kilku filmików dziewczny mósze powiedziec że naprawde idzie się pozytywnie nastawic na jej filmiki, zdjecia..
Alee wiem że dośc głosno było o niej i jej rzekomych przekrętach ..

nie wnikam dalej, ale jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam..
 
Pozwoliłam sobie dodać jej zdjecia bo naprawde mnie to zaciekawiło, gdy z dnia na dzien pojawiają sie fotki, 1.10cm, 1,30 a tu nagle 1.60 i 1.70 cm ..
DivaLia, sorry za Offtop, ale ja tam nie widzę info, że to nie Ty etc (może gdzieś wcześniej), ale na ostatnim zdjęciu wyraźnie jest poza ruchem i ogólnie szału nie ma, w dodatku bez nakrycia głowy. Ale cóż, każdy robi to, co uważa. Pozdrawiam



Równiez przepraszam za moją tonacje 🙂 ..

edytuj posty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 września 2013 16:10
podziwiam za odwage oraz za to co robi z końmi ..



to nie jest odwaga, tylko głupota.

Konie to nie zabawki, konie to żywe zwierzęta, które czują. Myślisz, że koń się cieszy jak mu się stawia tak wysokie i tak niefajne przeszkody? To nie jest dobra praca z koniem. Taka praca nie sprawi, że koń się rozwinie i będzie mu to sprawiało przyjemność.

Zamiast robić sobie domorosłą potęgę skoku, pannica mogłaby się wziąć za zrobienie dobrego podłoża...
Tak to prawda, i popieram..

ale mi nie musisz mówic że konie to zywe zwierzeta i tez czuja bo ja to doskonale wiem,,

sama osobiscie wiem że nigdy nie skakała bym na moim koniu tak wysokich rpzeszkód bez toczka, wiedzac że robie błedy ..

ale tzreba zwrócic uwage na to że mimo wszystko konie na ktorych jezdzi bardzo dorbze dają sobie rade na zawodach, i przeważnie z powodzeniem. zarówno uejzdzeniowych jak i skokowych .
Yhm, tylko niektóre konie po takiej jeździe, jak np. koń z filmików tej panny ze skokami 140 bez ogłowia, potem rzucają się na plecy w obronie przed jeźdźcem. Jest co podziwiać, naprawdę..
Sądziłam, że Ty to ona, bo sformułowanie: 🙂 Pozwolę sobie dodać zdjecia i ją 🙂
nie jest wystarczająco jasne, czy chodzi o konia- klacz (na tych zdjęciach płci nie da się rozróżnić), czy o dziewczę na koniu.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 września 2013 16:27
DivaLia, to za co ją podziwiasz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się