kącik skoków

Dramuta12, ilekroć tuż przed przeszkodą jesteś w pełnym siadzie (miednica odchylona do tyłu) tylekroć jest błąd dosiadu w skoku. Gdy siedzisz normalnie, w głębokim półsiadzie, jak np. w szeregu w 2 przejeździe - błędu nie ma.
Dziękuję, halo. 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
17 maja 2015 15:33
Dziś zajęliśmy z Rudzielcami miejsce 1 i 2 😉 Tym samym zdobyłam II klasę sportową. Bardzo się cieszę  💃
Gratulacje, eterowa! :kwiatek:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
17 maja 2015 17:27
Dziękuję 😉 Czy ktoś orientuje się gdzie znajdę jakieś zdjęcia z Jaszkowa?
eterowa, gratuluję i życzę dalszych wygranych(!), także w wysokich konkursach (gdy dojrzejecie, a dojrzejecie, bo kto jak nie ty? 🙂😉
Wierzyłem w ciebie , wiesz że nie jestem słodziak do cukrowania  :kwiatek: Może mocno krytyczny ale to tylko dla twojego dobra i przynajmniej widac efekty  😀 Gratuluję i czekam na więcej  😉
Dzionka, i ja będę z Fidelem przez dwa dni 🙂

xxagaxx, gratulacje, btw uwielbiam Waszą parę!

eterowa, gratuluję dwójki! Tymczasem czas na mnie, abym w końcu ją zrobiła 😁
gabb., bardzo nam miło 😉
Wstawiam jeszcze zdjęcie Siwsona z weekendu 😉 Dzięki za fotki forumowej anai

Gillian   four letter word
18 maja 2015 14:11
xxagaxx, zmniejsz fotkę, proszę 🙂
halo, ja mam dokładnie pododobny problem, w 2 fazie skoku za wcześnie wracam w siodło lub też za mało wychodzę biodrem do przodu na samym początku?
Jak temu przeciwdziałać?
Są jakieś ćwiczenia?

eterowa Gratulacje! Zasłużone 🙂
Perlica, właśnie pilnuj położenia miednicy tuż przed odskokiem i w odskoku. Bo jak konik coś kombinuje (czy spodziewamy się tego) to jest taki odruch - żeby przysiąść. I owszem, trzeba przysiąść,ale tak, żeby miednica nie poleciała do tyłu, żeby nadal była ustawiona jak w półsiadzie. Jasne, że "leżeć" nie wolno, ale między leżeniem na szyi a pełnym siadem (plus "pchanie" jest hektar możliwości.
Gillian, próbowałam 3 razy i nie chce się zmniejszyć :P  zaraz spróbuję wrzucić przez galerię to na pewno się zmniejszy :P
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
18 maja 2015 21:12
Dziękuję bardzo :kwiatek: Mam nadzieję, że gdzieś pojawią się jakieś zdjęcia.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 maja 2015 08:53
Hop, hop, co tu taka cisza? Nikt nigdzie nie był w ten weekend?  👀

My byliśmy w Gajewnikach. W sobotę w P miałam zatrzymanie, N-kę wygraliśmy i zdobyłam równocześnie II oczko. W niedzielę za to wygraliśmy P, ale w N-ce miałam zatrzymanie.  👿





A tak nie skaczcie rowów: (tak, dolecieliśmy- to zdjęcie z wygranej N-ki)

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
25 maja 2015 11:02
malinowaa, gratulacje wygranej!
malinowaa, gratulacje, widze że nawet rów skakaliście 😀

Ja po 3 dniach AMPów mam pretensje tylko do siebie, na 3 parkury koń raz zrobił zrzutke i to przeze mnie bo dojechałam jak debil, za blisko i nie dał rady. Ale jestem z Siwsona mega dumna, bo skakał jak wściekły 😉



xxagaxx, Siwy jest po prostu fantastyczny, uwielbiam patrzeć na Was jako parę! 😍
Ja też w ten weekend byłam we Wrocławiu, niestety skończyłam zawody z 2 zrzutkami, w zeszłym roku obyło się bez, ale zadowolona jestem bo technicznie lepiej ze mną było 🙂

Przejazd z piątku na 95cm

Półfinał 100cm

Finał 105 :

Jak ktoś ma coś do powiedzenia to chętnie przyjmę  :kwiatek:


I dwie foteczki:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
25 maja 2015 18:19
aleqsandra, dziękuję  :kwiatek:

xxagaxx dzięki 😉 A no, jestem szczęśliwa, bo zawsze bałam się go skakać 😀 A koń dzielnie znosił mnie zarówno za pierwszym razem (gdzie chyba ze 4,5 m to na bank lecieliśmy  :hihi🙂 jak i za drugim 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
25 maja 2015 20:25
xxagaxx wyglądacie wspaniale 😅
Zorilla ładne przejazdy 🙂
malinowaa gratuluję 😉
Ja mam już filmy, ale nie mam dostępu do komputera, więc nie mogę ich wgrać niestety. Zrobię to w weekend 😉 Mam taki wycinek ze skrótu nad okserkiem.
W temacie rowów... Jak zobaczyłam ten w P to byłam przerażona, bo pierwszy raz taki skakałam, wiedząc, że ten koń za rowami nie przepada. Ale skończyło się trzecim miejscem w konkursie 😉

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/s720x720/16021_710473175676493_366761415608660645_n.jpg?oh=685448928fc7f9143e7649f32743cfc5&oe=55C258F4[/img]
joker?
Tak, joker.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 maja 2015 19:51
Dostałam jeszcze zdjęcie z dekoracji w N i 2 z rozgrywki w P- a że rzadko kiedy mam fotografa, to się pochwalę [chociaż nie wiem, czy to legalne pokazywać taki kiepski dosiad  😁] i pewnie zrobię to ponownie, kiedy dostanę jakieś z N-ki.  😁 😜





Też się pochwalę fotkami z Gajewnik 🙂
Zdjęcia z mojej i konia pierwszej L-ki  😉
Pytanie czysto orientacyjne, bo zgłupiałam przysłuchując się dzisiejszej rozmowie w stajni.
Czy II nadawana jest dożywotnio tak jak III? Jestem prawie pewna, że licencje są dożywotnie, natomiast dziś usłyszałam, że żeby jechać 130, mimo posiadania II licencji trzeba mieć zrobiona II klasę sportową. Prawda to?
Czyli na chłopski rozum - mieć II od X lat, być nieaktywnym przez dłuższy czas i nie móc wrócić do startów na poziomie 120/130 od razu, tylko ponownie zbierać oczka?
Proszę o oświecenie  :kwiatek:
olek, aby jeździć powyżej N nie trzeba mieć II klasy tylko uprawnienia II stopnia (licencję). Polecam: warunki uzyskiwania uprawnien
malinowaa, bardzo podoba mi się Twój koń i gratuluję udanych zawodów!

Marthiiina, gratuluję debiutu 🙂

My w weekend byliśmy w Warce i jak z konia zadowolona jestem bardzo, tak z siebie niekoniecznie. Pociesza mnie jednak myśl, że Fidela mam krótko i musimy się jeszcze zgrać, więc jeszcze długa droga przed nami 🙂 Dwa zdjęcia - pierwsze z wyjątkowo niskiej P, a drugie z rozprężalni przed N 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się