kącik skoków

Zorilla, ale gafa! Tak to jest jak się pisze w pośpiechu.
malinowaa, żadna skromniacha tylko świadomy setek błędów realista.

KaNie, dziękujemy. A co do kobyły, to postępy takiego konia to chyba podwójnie cieszą, co ?

domiwa, ufff..... czyli można odetchnąć. To dobrze. 😉 A co do Smoka, dzięki. 😉

eterowa, dzięki. Jakie plany na ten sezon ?? Z tego co kojarzę to mocno sie tam u Ciebie ostatnio pozmieniało ?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 kwietnia 2016 15:17
Klami, tak, miałam bardzo poważną kontuzję. Swojego czasu miałam w treningu więcej koni (na przełomie zimy i wiosny br.), ale pewne okoliczności sprawiły, że obecnie jeżdżę swojego i młodą od znajomej. Dolegliwości bólowe ostatnio się nasilają, także muszę uważać na siebie. Na ten moment 2 konie wystarczą 🙂 Skupiam się dużo na treningach z ziemi z dobrym skutkiem zresztą. Mam w planach kupno drugiego konia, ale to musi poczekać.
Kasandrę chcemy pokazać na MPMK, jeśli wszystko pójdzie dobrze. Wczoraj debiutowała na zawodach i zachowywała się naprawdę świetnie jak na młodego konia. W parkurze prowadziła się bardzo dobrze, odpowiadała na pomoce, czekała na mnie, była uważna. Jest wiele do poprawy, trzeba jeszcze wyrobić jej technikę, bo czasem skacze siłowo, no i popracować nad zadem, ale zapowiada się bardzo fajnie.
Co do Etera, to póki co jeździmy do C, chociaż na najbliższych zawodach w Żywcu 2 faza (jeśli do niej "dojedziemy"😉 będzie C1. Planujemy też ZO w Jakubowicach w drugiej połowie maja i tam Średnia Runda rozgrywana jest w 2 seriach. 1 i 2 dnia chciałam pojechać 130 cm, w Finale stoi 135 cm. Co będzie dalej, to się okaże. Eter jest świeży i chętny. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to za kilka miesięcy będziemy próbować swoich sił w 140 cm 😉
Tymczasem młoda z wczorajszego debiutu:

A tu z treningu na hali:
Moj Dziuniek, pierwsze zawody , w sobote dwa razy LL a w niedziele juz dwie Lki...


Zrzutka z zagapienia sie i braku doswiadczenia, ale kon ma moc🙂
No to Cavaliada dołożyła do pieca  😍 😍 😍 - KLIK
armara, pomysł ekstra, ale trochę strach o pogodę. Jak zawieje od morza, to nie będzie mocnych żeby przeszkody ustały. 😉
A ja jestem ciekawa cen biletów, bo z cavaliadą trochę moim zdaniem już szaleją cenowo ....
Dokładnie anai, o tym samym pomyślałam. Jak chwilę pomagałam rozstawiać przeszkody na csio***** w Sopocie to pamiętam, że był spory z tym problem by stały stabilnie pomimo worków.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 kwietnia 2016 19:28
W Kołobrzegu, nad samym morzem, będzie piździło 3x bardziej niż w sopocie. I pewnie będzie deszcz :P
W Kołobrzegu, nad samym morzem, będzie piździło 3x bardziej niż w sopocie. I pewnie będzie deszcz :P


To będzie Polskie Majami  😁 Ale co tam ,trza jechać . Wszystkim będzie równo piz..ło , więc trzeba się dostosować . 😁
U mnie pizdzi tak samo jak tam i stojaki stoja, poradza sobie 😉 I zycze im pogody
Wydaje mi się, że lipiec nawet nad naszym morzem jest raczej ciepły 😉 Ciekawa jestem bardzo jak to wypadnie, mało jest takich zawodów na świecie, a morze i plaże mamy przecież piękne
Ja też jestem bardzo ciekawa! Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będzie super.
Ja też jestem bardzo ciekawa! Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będzie super.


Z kuluarów wiem że szykuje się fajna ekipa zawodników . Niemcy w każdym razie ostrzą sobie zęby  😉
Gillian   four letter word
12 kwietnia 2016 11:20
Jakoś przesadnie znowu nie wieje, poza tym przecież będzie czymś ogrodzony parkur 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 kwietnia 2016 11:26
Gillian, u nas w Sopocie bywało, ze wiało tak, ze przełożyli PN ba następny dzień... Z od płazy jednak jesteśmy daleko i w zatoce...
Gillian   four letter word
12 kwietnia 2016 12:16
Spędzam lato na plaży 😉 nie pamiętam, żeby kiedyś tak mocno wiało, żeby się cokolwiek wywalało 🙂
Gillian, serio? Toć u nas na placu potrawią przeszkody latać. Kiedyś tak wiało na zawodach na hipo że przeszkody same spadały zanim koń dojechał :P
Gillian   four letter word
12 kwietnia 2016 14:11
W Trójmieście gorzej piździ ale nie mam na to naukowego dowodu 😉
Boz awody to się na śląsku robi, nic nie piździ bo nie ma jak się przedrzeć przez zanieczyszczenia  🤣
(gwoli ścisłości przenosząc się do wlkp ze śląska myślałam że przestane chorować bo czyściej etc. a tu durś wieje i wieje)
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2016 05:47
Czy ktoś oprócz Kasi Boryny i Faary robił zdjęcia w Strzegomiu? Trener się z koniem gibnal w sobotę w N, już po celownikach, może ktoś to uchwycil?
Dava   kiss kiss bang bang
18 kwietnia 2016 07:14


Jestem z małopolski i u nas teraz nie raz tak wieje, że przeszkody się kładą 😀 Na zawody jeśli jest taka potrzeba stabilizuje się przeszkody i tyle.
W sumie mamy stajnie na górce, więc wieje cały czas. A morza nie mamy  🤣
Jakby na plaży wiało w lipcu to by ludziom parawany odleciały... 😀iabeł:
deborah   koń by się uśmiał...
18 kwietnia 2016 20:36
jaskierkowa, jak tam współpraca z nowym trenerem?

my sumiennie pracujemy i przygotowujemy się do sezonu otwartego 🙂 a jest nad czym pracować oj jest ..   😡 😡







brakuje mi czasu na wszystko. Szczególnie na starty i to się bardzo mści nadmiernymi emocjami w parkurze..
ale koń skacze pod niebo!

jedno z zawodów 🙂

deb Co się dzieje z przodem u konia ? Kiedyś tego nie było, teraz widać, że jak ląduje to nogi schodzą się do środka i cały ciężar pada na wewnątrz kopyt.(foty na fc) 
Ja bym osobiści to sprawdziła  :kwiatek: 
deborah To dopiero  początki współpracy, ale moja mina po zjeżdzie z parkuru mówi sama za siebie 🙂  😅
deborah   koń by się uśmiał...
19 kwietnia 2016 07:29
monia, możesz wyjaśnić bo nie bardzo rozumiem o co chodzi? na którym zdjęciu to widać?  :kwiatek:
deb Na przodzie wyszedł wam koziniec, widać to na zdjęciu w stój i w galopie, nogi też schodzą się do środka . Ktoś źle podkuł konia.  Zanim się odezwałam, popatrzyłam na dawniejsze zdjęcia i się upewniłam czy na 100% jest zmiana.  Wiem, że to Twój koń marzeń, więc chciałam Ci zwrócić uwagę, żebyś to sprawdziła .  :kwiatek: 
deborah   koń by się uśmiał...
19 kwietnia 2016 08:04
monia, lekkiego kozińca miał zawsze w lewym przodzie  nogom się przyjrzę dokładnie bo tak jak piszesz to moje oczko w głowie  😍
monia, masz oko  😉

Dla przestrogi zawsze patrzcie wszyscy przy kuciu czy koń nie wyciera inaczej kopyta niż wcześniej, można zapobiec kontzuji  😅 szkoda że nie wpadłam na to wcześniej  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się