Gry ,,Wyjdź z pokoju"

ushia   It's a kind o'magic
18 grudnia 2008 22:58
sprawdz czy podloge pod choinke wypastowali 😉

abre - ogladnij rosiczke od spodu
Chyba ze sto razy na nią kliknęłam a na to nie wpadłam  🙇
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 grudnia 2008 23:48
Ok, stanęłam na muszelkach. Układają się we wzór ale jakie ma to przełożenie na tę upiorną szkatułkę? Chyba, że odnoszą się do czegoś, czego zupełnie nie kojarzę 😀
przeszlam vision- masakra, ponad godzine sie glowilam 😜
ale chyba najlepsza gra w jaka gralam 👍

abre, musisz kliknac w uklad muszelek taki jak w szufladzie- popatrz na obraz jakie sa tam muszle i pozniej spojrz jak te same obrazy muszli sa ulozone w tej 'kasetce' i ten 'kod' klikasz w to cos na polce- rybka do gory. masz zolta kulke z zaby?
Tak, to wszystko już mam, do szkatułki też się dostałam (samodzielnie! 💃 ). Teraz głowię się nad kluczykiem i szkicownikiem.
bylas juz na balkonie?
Tak, właśnie skończyłam. Jestem wyczerpana 😀
A ja mam zawiechę po wizycie na balkonie i zdobyciu zielonego kluczyka. Wiem, że wpisuje się w część konika, ale nie kojarzę konika nigdzie... Help!

edit: znalazłam! Idę w dół

edit2: WYSZŁAM! Genialna gra, się ubawiłam  😀 I prawie bez podpowiedzi! 😉

Z tymi grami jest chyba tak, jak z testami inteligencji - im więcej się ich robi, tym jest się w nich lepszym, co oczywiście nie ma nic wspólnego z inteligencją, tylko z uczeniem się, że jest w nich nacisk na pewne rozwiązania...  😉


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No co tak cicho??!! Wracam jutro po południu i bardzo proszę, żeby mi była poszukana jakaś gra o ładnej grafice (takiej jak vision  🤣, a nie takie rysunkowe ble jak piwnica i kuchnia) i proszę mi to przejść, żeby w razie czego miał mi kto podpowiadać!

No!
😉
Allo, allo
cóż to za cisza zapadła?
Ja męczę RGB 🙂

Wyszłam. Pozostał jakiś taki niedosyt. Vision była trudniejsza, dłuższa i dawała więcej satysfakcji 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 grudnia 2008 21:43
Allo, allo
cóż to za cisza zapadła?


bo juz wyszliśmy z tych fajniejszych pokoji  😁 czekam aż pojawi się coś fajnego.
wyszlam z rgb.


edytka, jak te akwaria? warto?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 grudnia 2008 00:48
akwaria bardzo nijakie  :/
szukam czegoś podobnego switcha, vision czy rgb ale słabo idą mi te poszukiwania. wszystko co znajduję jest albo nudne, albo wyjscie zajmuje 2 minuty

o, znalazlam. niezbyt trudne, ale całkiem przyjemne  http://www.albartus.com/motas/
http://gamershood.com/flashgames/4678

moze to?

edit dziwna ta gra..nazbieralam roznego dziadostwa i zupelnie nie wiem o co chodzi. chyba czas spac.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 grudnia 2008 01:41
a ja wkecilam sie w MOTASa  😍 jest fantastyczny, właśnie skaczę po wielkim polu przypominającym plansze do szachów  😁

EDIT: gram w tę grę od godziny. przeszłam już zylion pokoji i dalej nie ma wyjscia  😜
Christmas mini room 2-jak zapałki wydłubac z kratki?

UFFF! Wyszłam ! No jak to jest łatwa gra to ja jestem jakaś durna!
Od 5 rano do 7:30 wyłaziłam.
Ale gra bardzo fajna- taka na początku z pozoru nieruchoma a poteeem ,oj dzieje się.
Nawet gwiazdkę znalazłam!
zen to bardzo prosciutka gra
trzeba ułozyc puzzle które sa porozrzucane po całym pokoju 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 grudnia 2008 13:48
wyszłam z MOTASu. to była gra na kilka godzin i chyba na razie mam dość zabawy w 'wyjdz z pokoju'  😁
A ja miałam dzis Escape Room w życiu!
Najpierw w pracy: zapomniała karty magnetycznej i miałam tylko klucz i musiałam szukać etc.
Potem w Galerii Kazimierz usiłowałam wyjść z klatki schodowej w parkingu do sklepu i wyszłam...na dach budynku/ładny widok/ i potem szukałam drogi.
Od razu mi się gry przypomniały.
eeeeeeeee ja jestem chyba jakas ciemna, bo utknełam w  crimson room  🤔wirek: 😡
a ktos zrobil ta z linku Zen? nie wiem juz gdzie te puzzle pochowane sa

edit. martynkakoniki, na pierwszych str masz podpowiedzi do crimson
blech robie sphere- doszlam do tego ukladania kulek na scianie i za cholere nie umie zrobic proporcji ile kulek to zlota -pliss pomozcie;(
Mogę Ci podpowiedzieć jeśli chcesz ale może na pw? 😉
abre bede dzwieczna 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 grudnia 2008 19:28
http://www.gry.pl/gra/La-Luna-Hotel.html było już? siedzę nad tym od prawie godziny i niewiele zdziałałam.. 😉
sigma   szukaj wszystkiego co jest niebieskie
np w obrazie znajdziesz dwa kawałki 🙂
w czapce równiez
jejku  ile tam tych pokoikow 😀 bede siedziec do rana 😎
Ja też już nie mogę znaleźć;/ A o co chodzi z przyciskiem na szafce?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się