Gry ,,Wyjdź z pokoju"

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
29 grudnia 2008 20:51
A mi została ta taka tarcza biała, serduszko, cukierek, kartka, ryba i klucz do nakręcania i nie wiem co dalej
no to juz chyba wiem czemu mi nie idzie. zawiesilo sie cos i ludzik zasowa po czerwonym ekranie tylko hahaha czy to wszystkim tak?
niewidziala zajrzyj do ksiazki i zobacz co mozna z rybka zrobic i nie tylko
29 grudnia 2008 20:58
aaa, dzieki!🙂
ja passuje. za bardzo muli i ciagle sie wiesza.
zarzuccie cos innego
29 grudnia 2008 21:15
Ja przechodzę od nowa, bo przypadkiem kliknęłam w jakiś link... 🤣
Nie wiem co dac wiwiórce przy fontannie, bo nie chce różowego cukierka ;-/
petit mam ten sam problem- a wyjelas klucz z fontanny??
wogole znalazlam 1 czesc tej gry
http://www.giercownia.pl/gra/11658/pon_pon_house/ i brakuje mi tylko 1 karteczki zoltej do kodu;(
Nie wyjęłam;-/ bo ona musi wpierw chyba wziąć cukierka którego nie chce.

Edit:głupia wiewióra  👿
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 grudnia 2008 06:48
Petit cukierka daj temu chłopkowi 😀 a on da go wiewiórce, od której dostanie zołędzia 😉

P.S. Zaczynam grać w te pierwszą część. Grafika mi sie bardzo podoba.
Grafika i muzyka kapitalna🙂 opolanka masz juz wszystkie karteczki? mi brakuje zoltej
w co się zbiera te karteczki?
Żeby otworzyć sejf - wpisujesz kod według tych karteczek. Ja żółtej nie znalazłam ale wiem jaka cyfra jest na niej 😉
Nie wiem jaką powinnam ustawić godzinę żeby obudzić pampra.

edit: znalazłam żółtą pod łóżeczkiem
30 grudnia 2008 16:48
żółta karteczka jest pod łózkiem 🙂

I nie zbieracie ich, tylko trzeba sobie gdzieś zapisac cyfrę i kolor karteczki 🙂

jest wiecej gier z tej serii? Ona jest bardzo pozytywna 🙂

ta tez jest w miare prosta 🙂 grafika mniej przyajmna, ale sie nie wiesza http://www.giercownia.pl/gra/12925/escapando_2/
Lov   all my life is changin' every day.
30 grudnia 2008 17:10
opolanka,  przeszlas ta ze swojego linku? nie mam jednej zoltej kulki, wyciagnelam cos z lodowki i nie wiem co z tym zrobic
30 grudnia 2008 18:19
wyciągnęłaś mięso 😀 Połóż na tym zielonym piecu, jak się ugotuje (?) to zdobędziesz 4 kulkę.

Lov to już chyba było, jeśli dobrze pamiętam.
dzieki;p no to wyszlam
erieen   szczery słowiański uśmiech
30 grudnia 2008 18:35
jak zdobyć kod do tego czegoś koło biurka?
30 grudnia 2008 18:41
jak zdobyć kod do tego czegoś koło biurka?

z zamrażarki 😀
hej ja dopiero zaczynam 🙂 Boskie te gry. Pierwszy pokój z pierwszego linka Cri coś tam przeszłam... a teraz siedzę w VIRIDIAN. Pamięta ktoś jeszcze i pomoże?? Czytałam ten wątek i szukam zielonej kostki u trupa ale za cholerę nie mogę sciagnąć tego kocyka!!!!!!
Niby nie "wyjdź z pokoju" ale w klimacie zbliżonym...
grał ktos?
jak nie to polecam, ale ostrzegam... wciąga poteżnie 😉
No i nie zniechęcać się za szybko, nad niektórymi kilka dni trzeba spędzić 😉

Tu jest poczatek
http://zestriddle.ovh.org/zest_riddle/one.htm

A tu główna, są wskazówki i ogółem o co biega
http://zestriddle.ovh.org/

Powodzenia 😉
dureithel ale o co kaman?? Ja widzę czarny obraz tylko..... i nic nie da się zrobić. A ta instrukcja jakaś pokrętna jest :/

Generalnie na podstawie stronki masz odgadnąć hasło, które później wpisujesz jako końcówkę adresu.
Tutaj np zamiast "one" w linku masz wpisać słowo które odgadniesz i pod tym nowym adresem będzie poziom drugi.
A jakie słowo to podpowiada cała strona, nagłówek, tytuł, czasem nawet kod źródłowy trzeba przeglądnąć (prawy przycisk myszy i pokaż źródło strony) a czasem po prostu obrazek, treść lub muzyka. Im dalej tym trudniej oczywiście.
Na początku mogę podpowiedzieć 😉
Ale generalnie to taka gra nad która się siedzi dłuuugo bo nigdy do końca nie wiadomo gdzie szukać wskazówki, no i poziom abstrakcji stale rośnie 😉
Czasem warto zapisać obrazek i wrzucić w jakiś program do obróbki, czasem rozjaśnić monitor, czasem zaznaczyć myszką cała stronę bo bywa coś ukryte...

ps. to raczej inna gierka niż "wyjdź z pokoju", ale przecież nie będę zakładać tematu bo się trochę różni
heheh no faktycznie 🙂inna ale też wciągająca. Możesz na poczatku powiedzieć bo ja szczerz nie wiem czego mam szukać. Ciemny wręcz czarny obraz i kibel, nie wiem o co chodzi :P

edit
Jestem w drugim.

Możesz mi powiedziec o co chodzi tylko z tym używaniem google?? Że niby do czego jest potrzebne??
02 stycznia 2009 18:10
A jak wyciągnac kluczyc z fontanny w tej czesci z ta rybka i wiewiorka etc? I co ma byc na tej tarczy, bo mam ten zolty kamyczek, mam na zero, na tej drugiej ustawione tak jak na kartce ten znaczek, a nie wiem co na 1 tarczy
Utknęłam w 3 etapie tej cudownej gry.........Za cholere nie wiem co to jest OZ :P ma ktos jakies wskazówki?? Juz wyczytałam wszystkie słowa chyba które można ale do konkretnego wniosku nie doszłam ;/
Tutaj to akurat ściema 😉 Czesto są mylne wskazówki. Google sie przydaje czesto zeby powiazania znalesc. Tu akurat "two can be as bad as one" jest dosc znaczace, no i jest to akurat kontynuacja pierwszej. Nie szukaj analogicznej odpwiedzi tylko idź dalej tym samym tropem... :]

edit
ukladaj słowa z diagramu w trzecim 🙂
mam open, not, oz, thing

I już kombinuje jak mogę!!!!! Wiem ze THINGs in OZ are strange and beautiful, but dorothy just wants to get back home..

ale to mi nic nie daje. Z tego co jeszcze się dowiedziałam tu chodzi o jedno słowo. Ale z tego diagramu już nic więcej nie wychodzi.. no albo ja ślepa jestem (co też jest możliwe)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się