Gry ,,Wyjdź z pokoju"

yy? ten klocek na samym srodku figury? jesoo normalnie umre zaraz..
ovca   Per aspera donikąd
28 grudnia 2009 12:21
http://neutralxe.net/esc/

znałam z nich tylko vision i świąteczne- a wszystkie wyglądają rewelacyjnie....coś czuje, że mam co robić do wieczora  😂
ktos robil swiateczna 3?
utknelam w jednym miejscu
Ja przeszłam. Moe sprobowac pomóc.
jak rozmrozic tego kurczaka? a moze to nie kurczak? ta zolta kulka?
i co z tortem?
nie wiem jak poustawiac te guziczki na tych tabliczkach? widze zwiazki z guziczkami na balwankach ale jak to ulozyc?
aaaaa i jak zlapac tego kuraka co ucieka do klody? 😉
Kurakowi musisz dac 2 ciastka. Bedzie gruby i nie ucieknie. Ale to chyba później troszke.
Ten zamrozony to kurczak, rozmrozisz go przy ognisku które kotek rozpali,ale to chyba tez potem..
Wpierw musisz zejśc do piwnicy. Otworzy sie zejscie jak ulozysz te "guziki". Znajdź 3 bałwanki po terenie,zapamietaj jak maja guziki ustawione i odpowidnio w pokoju za fotkami je ustaw. Otworzy Ci sie piwnica automatycznie jak dobrze je ustawisz 🙂
Ja mam 35 centów i kijaszek. I co teraz? 😵
bylam juz w piwnicy. teraz probuje cos zlowic. co mam wsadzic na wedke, bo tak bez niczego nic nie chce sie zlowic.
mam 4 kuraki, jednego zamrozonego, kilof i wedke

edit maaaam rybe  😎
sigma nooo powiedz co zrobiłas ze jestes tak daleko? co ja mam z tym wezem zrobic? I po co mi kijaszek?
kijaszek to potem. kase musisz dac kotkowi i wtedy chyba wejdziesz do domku.

a ja mam ognisko i zapalki i nie wiem co dalej
Ano tak... bo on miał napisane 80 a ja miałam 35. Ale dobiłam targu  😁
Zapalki sa chyba niepotrzebne. Rybe dajcie kotu.
dalam mu rybe teraz siedzi nad ogniskiem i sie gapi. ryba jest sobie wbita na patyk kolo niego i tez czeka zeby cos z nia zrobic
połóż obok tego kurczaka. rozmrozi sie
to tez juz mam
i tego grubego tez jzu zlapalam
Masz wszystkie kurczazki? jak tak to idź na koniec "pola/ogrodu" wsadź je tam w ten skalny blok. Chyba jeszcze gwiazdke musisz miec.
WRrrr... nie umiem grać w takie coś ale sie zawzielam ze to przejde! Ustawiłam te guziczki za obrazkami tak jak powinny być i mam 3 kurczaki i tort. I nie mam pojecia co teraz

Ok mam juz kilof moze dam rade 😉
ile to wszytskie? mam 6
i wlasnie jakiejs gwiazdki mi brakuje bo bez niej kuraki nie chca tam wlazic. tylko gdzie ona jest?
Moze w piwnicy... ?po otwarciu skrzynki ? nie pamietam dokladnie...
aaa nie moge zlapac ost kurczaka 🙁 odlatuje ciagle i gdzie mam go szukac?
aaa. w piwnicy? zgas swiatlo i zlap go.
dałam kotu rybe a on nadal siedzi na kanapie i sie slini 🤔
skubaniec
jeaaa dzieki Aventia,  🙂 skonczylam
Ramires,  wyjdz z domu i wroc
Skad wiedzialyscie jakie kolory wybrac tych kolek,ktore sa ukryte w domku pod obrazem z balwankiem?
Bo po terenie masz 3 bałwanki postawione. I na brzuszku maja guziki z odpowiednich kolorach 😉
A skad ja to mam pamietac  😵 a nie moge wjsc bo nie mam tej gwiazdki  🤔

edit: dobra,juz znalazlam  😎
😂 zapisac  😎
a gdzie jest klucz do tej skrzynki w piwnicy?
Juz mam 😁

Wygrałaaaaam! Dzieki za pomoc :kwiatek:
mam 30 centow i widzialam dwa balwanki - z czerwonymi guziczkami i tego z zoltymi-niebieskimi- szarymi, gdzie jest trzeci? i skad wziac 5 centow?
3-ci za domem jest 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się