Wszystko na sprzedaż?

... nie sądzisz, że "wirtualne" istnienie polityków, to nic innego jak po prostu próba skorzystania z innego medium i zrobienia wokół siebie szumu, który może przełożyć się na głosy wyborców?


W dużej mierze pewne tak jest - niemniej na blogu piszą, co chcą - a w gazecie, czy telewizorze zwykle ktoś zadaje im pytania.
Posłów łatwo jest zweryfikować - po inicjatywach ustawodawczych, jakie popierają i głosowaniach, w których uczestniczą - w rzeczywistości te treści są istotne, a nie ilość konkubin czy poziom wrzaskliwości.
Przeszukiwanie stron sejmowych jest dosyć pracochłonne - ale możliwe.

W relacji do "dawnych, dobrych czasów" jest znacznie lepiej - telewizja czy prasa nie objęte formalną cenzurą, w internecie jest ona mocno nieskuteczna, na indeksie jest zaledwie kilka książek - więc jak ktoś chce wiedzieć, jak jest - to się dowie - tj. można sobie wyrobić pogląd, mający odniesienie w rzeczywistości, nawet na podstawie tak ułomnych źródeł, jakimi dysponujemy.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 lutego 2009 14:30
Grzegorzu- a ja dalej nie mogę zobaczyć nic ciekawego w Pani Senyszyn. Nic, co zainteresowałoby mnie z merytorycznego punktu widzenia. Prócz zwalczania Kościoła, uganiania się po paradach z homoseksualistami i krzyczenia za aborcją, nie mówi o niczym. teraz jest kryzys, ŚWIETNE pole do popisu dla polityka. czemu teraz nie bryluje? Może nie ma nic do powiedzenia, a "politykiem" jest tylko po to, żeby zrobić trochę szumu?
Ja wolę takich, którzy czasem rzeczywiście są kontrowersyjni (tak, możecie mnie zlinczować za sympatię dla pana Niesiołowskiego ), ale gdy pyta się ich o rzeczy na prawdę ważne, nie zaczynają się jąkać i zmieniają temat na to, co dobrze znają, tylko starają się odpowiedzieć na pytanie, choćby było trudne i nieprzyjemne.
Strzyga witaj w klubie, uwielbiam słuchać Niesiołowskiego.
Senyszyn...nic ciekawego, ani to żadna postać ani osobowość, na uwagę zasługuje jedynie jej zabawny głosik 😂

dzięki Pudelkowi trafiłam na blog Marcinkiewicza 😵 http://kmarcinkiewicz.blog.onet.pl/
na szczególną uwagę zasługuje dzisiejszy wierszyk jego "partnerki"  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się