UWAGA! Akcja avatar czyli 122x122 i ani pixela więcej

Wiec mnie nie ostrzegajcie tylko awatar skasujcie.

nikt prócz ciebie nie moze skasowac avatara
albo do forumowego FAQ
Dzieki, FAQ sie przydalo 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
08 grudnia 2008 18:51
a kiedy zniknie mi ostrzeżenie? czy nie zniknie? :P
a naprawiłas avatar??
Lov   all my life is changin' every day.
08 grudnia 2008 19:04
yhym 🙂
no to nie wiem, napisz do moda na priv, to sie dowiesz. ale cos tam jeszcze wcześniej pisali, że znika kiedy avatar sie dobry wstawi. ale sprawdź 😀 bo ze mną to nigdy nic nie wiadomo 👀 😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2008 07:44
Lov obiecuje, że ostrzeżenie Ci zniknie, choc jak na razie nie wiem, jak się je zciąga  😁  Ale czekam na aurelię i ona mam nadzieje mi pomoze 😉
sznurka napisała w innym wątku:
wynik akcji avatar, ostrzezenia trzydniowe
jeśli ktos w tym czasie nie zmieni avatara zakładam na 14 dni
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2008 14:16
Moderator Dworcika zobowiązała się dziś wieczorem zająć się tym tematem. Tym, którzy dostali ostrzeżenie, zmienili już wielkośc avatarów, ostrzeżenia zdejmie. Kłopot w tym, że musi w tym celu napisac do Quanty, bo tylko ona może to zrobić. Także proszę o cierpliwość. 🙂
Ponieważ jest z tym jeszcze troszkę problemów, to proszę wszystkie osoby, które dostały ostrzeżenie z powodu avatara, aby zgłosiły się do mnie na PW.
Ostrzeżenia te zostaną oczywiście zdjęte jak tylko Wasze avatary zostaną zmniejszone. Niestety nie ja je nakładałam i nie wiem dokładnie kto takie dostał, więc proszę o pomoc.
dworicka w watku o ostzrezeniach jest lista
wystarzcy tam zajrzec
wszyscy ktorych ukarałam za avatar są na nią naniesieni
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 grudnia 2008 09:11
Czy temat mogę uznac za załatwiony i go odkleić?
Temat co prawda nie został zakończony, ale można odkleić. Sprawa jest w toku 😉
uwaga, zmiana ustaleń odnośnie avatarów. mogą osiągać wielkość 122x122. kto chce niech zmienia. za większe wciąż będziemy gonić 😉 / a.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się