problem z wiadomościami

Mam 9 wiadomości, w tym 1 nowa, gdy wchodzę mam 8 wiadomości i żadnych nowych. Po wyjściu wraca mi strona z wczoraj z godziny 11!!!!!!!!
I każe mi się wylogować, gdy to robię, jest napoisane, że sesja się nie udała  🙄 jak zwykle mam dziwny problem.
Bardzo dziękuję moderatorom za jakże wyczerpującą odpowiedź.
Proponuję raczej podziękować Quancie, bo tylko ona ma moc sprawdzania i rozwikływania takich problemów.

A czy Moderator ma wgląd w prywatne wiadomości przesyłane sobie przez użytkowników?
Na niektórych forach tylko Administrator ma i raczej rzadko korzysta.
Co do publikacji priv- to w niektórych regulaminach jest zapis zakazujący publikacji pod groźbą bana. Miałąm okazję nawet się kiedyś o tym przekonać. 😂 😂
ushia   It's a kind o'magic
10 lutego 2009 10:23
nie dam sobie glowy uciac, ale prawie na pewno w tym skrypcie nie ma
potwierdzic to musi ktos z ekipy
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 lutego 2009 10:42
Nie mamy wglądu w PW, nie mamy wglądu takze w to, JAK gosowali forumowicze w nakietach. Żeby była jasnośc.
Wpisałem wiadomość, wkleiłem grafikę. Otrzymałem komunikat, że jest nie prawidłowa, w związku z tym w to miejsce wstawiłem inną i tu brak reakcji po kliknięciu na WYŚLIJ WIADOMOŚĆ.
Muszę odświerzyć stronę, wpisać jeszcze raz wiadomośći poinownie wkleić grafikę.
To trochę zniechęca do pisania, szczególnie jak ktoś jest taki leń jak ja. Pozdrawiam
Chętnie przystaniemy na to, byś nie wklejał swoich "grafik", bo nijak się one nie mają do tematu, w którym są zamieszczane i denerwują pozostałych użytkowników. Oszczędź sobie i nam roboty i po prostu tych "grafik" nie wstawiaj.
Ja staram się zawsze pisać we własnym imieniu. Łatwiej się rozmawia, gdy rozmawiają dwie osoby. Wolę rozmawiać z każdym z osobna niż z kilkoma osobami naraz.
Dlatego proszę osoby zniesmaczone moimi wpisami o indywidualny kontakt.
Pozdrawiam.
Nie mogę napisać pw do D&A, czemu? wyskakuje mi brak użytkownika
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 maja 2009 15:18
w polu "do" wpisz d+a i dojdzie.
Dzieki 🙂
mam pytanie do uzytkownikow. czy w skrzynce w wiadomosciach wysłanych pojawiaja wam sie te wiadomosci? bo u mnie folder z wiadomosciami wysłanymi jest pusty, pomimo tego ze wysyłałem juz kilka i w zwiazku z tym boje sie ze nie doszly. z gory dziekuje za pomoc i odpowiedz. pozdrawiam
In.   tęczowy kucyk <3
27 września 2009 21:02
Też pusty, zawsze.
Trzeba zaznaczyć opcję "Zachowaj kopię w wysłanych" - wtedy będzie w folderze "wysłane".
Niesamowicie mnie to denerwuje, że trzeba kliknąc, żeby zapisał wiadomość w folderze wysłanych...często się spiesze, zapomne a potem nie moge odtworzyć wiadmości  😵
Dla mnie to najzupełniej normalne. Na skrzynce e-mailowej mam tak samo 😉 Przynajmniej automatycznie nie składuje się setek wiadomości, które nie mają żadnego znaczenia, a zapychają serwer 🙂
Większość osób prawdopodobnie nigdy nie usuwałaby starych, niepotrzebnych kopii wysłanych wiadomości...
Korzystam z programu pocztowego, który automatycznie po tygodniu usuwa mi wiadomości z wysłanych więc pewnie stąd moje nie-przyzwyczajenie, że muszę sama zadbac o to, żeby mi ową wiadomość zapisało 😉
Niestety nie mamy opcji stałego zapisywania, ale myślę, że to znowu taki dramat nie jest i da się przyzwyczaić 😉
Bo tak serio... jak często zdarza nam się korzystać z podglądu wysłanych jakiś czas temu wiadomości? 😉
Hm, a mnie się zapisują, mimo że nie zaznaczam tej opcji, bo nawet nie wiedziałam, że taka jest i trzeba zaznaczyć.
Pytanie też prywatnych wiadomości dotyczące - czy normalne jest, że nie widać, do kogo była wysłana wiadomość (pole "Do" przy wiadomożci jest puste)?
Pursat   Абсолют чистой крови
11 października 2009 10:15
U mnie jest tak samo. 🤔
U mnie także puste co jest bardzo nieporęczne ...
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 stycznia 2010 12:15
Dokladnie o tym samym wlasnie chcialam napisać: co zrobic zeby bylo widac do kogo wyslalismy daną wiadomość?? Zupelnie bez sensu zachowywac je, skoro i tak nie wiadomo komu sie wyslalo...
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
10 stycznia 2010 17:28
mi już tak od jakiegoś czasu się dzieję i właśnie weszłam na techniczne żeby o to zapytać.
widzę że nie tylko ja mam z tym problem. da sie coś z tym zrobić?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 stycznia 2010 19:18
A jednak nie dziękuję.
Mam mały problem, pokazuje mi się 1 nowe PW, wchodze a tu wszystkie jako przeczytane.
Tylko PW od Klami- od razu mi się odznaczają mimo że ich nie przeczytałam.
Mnie sie co prawda nie odznaczaja, ale tez mam problem. Czesto nie zauwazam, ze mam nowe pw, bo nie wyskakakuje mi komunikat, ze takowe mam.
I konczy sie tak, ze czesto je przeczytam dopiero jak niechcacy przyuwaze, ze cos nowego jest.
Nie jest to kwestia przegladarki, bo po pierwsze nic nie zmienialam a po drugie te kuminkaty czasami mi wyskakuja jak powinny a czasami wlasnie nie.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
17 lutego 2010 20:43
Mam mały problem, pokazuje mi się 1 nowe PW, wchodze a tu wszystkie jako przeczytane.
Tylko PW od Klami- od razu mi się odznaczają mimo że ich nie przeczytałam.


ooo, dzisiaj mi się zrobiło dokładnie to samo...
cieciorka   kocioł bałkański
11 marca 2010 12:58
ostatnio nie dochodza wysyłąne przeze mnie wiadomości... zauważyłam po wpisach ze nie tylko ja mam ten problem...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się