Revoltowicze z Podkarpacia

oj nie brzmi to dobrze 🙁

a co do pracy wysyłam pw
A ja muszę się pochwalić... w weekend zaliczyłam debiut na zawodach  😀 i to z koniem (hucułkiem), który też debiut zaliczył na zawodach  😀 podwójny debiut, a nawet poczwórny, bo była też koleżanka z hucułkiem i też oboje po raz 1 jechali....

Zawody były w Leśnej Woli, a tu macie krótkie podsumowanie: [[a]]http://ojkielnarowa.odt.pl/pl/content/zawody-w-le%C5%9Bnej-woli-podsumowanie[[a]]

i zdjęcia (ja na skarogniadym Oktecie): [[a]]http://ojkielnarowa.odt.pl/pl/content/zawody-w-le%C5%9Bnej-woli-10-11092011-r[[a]]

Generalnie w sobotę pierwszy przejazd 60 cm z 14 pkt karnymi (w tym za normę czasu i moje pominięcie jednej przeszkody, ale przypomniałam sobie i na wolcie się skończyło hehe), drugi z 1 pkt karnym (przekroczona o 1 sekundę norma czasu), w LL 80 cm 3krotna odmowa na przeszkodzie nr 4 (biała Developresu, jakoś konie za nią nie przepadają) hehe

A to ta wyłamka:

W niedzielę raz 60 cm na czysto i raz 80 cm na czysto, więc 2 flots przywieźliśmy 🙂😉

Niedzielna 80-tka:



a reszta w Galerii na stronie  😅 😅 😅

w niedzielę odbył się u nas I Dzień św. Eustachego patrona myśliwych
impreza niestety mało rozreklamowana ale całkiem udana
odbył sie pokaz sokolniczy, grupy kaskaderskiej z udziałem koni oraz pogoń chartów za "zającem"
pogoda sprzyjała, zabrakło tylko większej publiczności ale w przyszłym roku ma być lepiej








24-25 w Zabajce MO w skokach
my z 6 końmi w towarzyskich 🙂
Chciałam się zapytać, czy ktoś z was może mi coś powiedzieć o Zabajce, Leśnej Woli i Albinie na Słocinie? Mam zamiar zacząć gdzieś jeździć na stałe, trochę poskakać, poszaleć w terenach na fajnych koniach i szukam dobrego ośrodka. 🙂
konirka słowo "dobry" pasuje tylko do Leśnej Woli z wymienionych przez Ciebie ośrodków- profesjonalna kadra instruktorska jeśli chodzi o skoki, świetne konie, warunki i przepiękne tereny.
Zabajka to taka typowa głęboka rekreacja, konie jak konie- typowe rekreanty, tereny tak, z treningami skokowymi raczej słabo.. podkreślam słowo treningami nie mylić z jazdami i "skokami" .
Albin... hmm 🤣 po więcej zapraszam na pw, ale na nic profesjonalnego tam nie licz, a tereny hmm może jak potłuczesz się w hali dość długo to pojedziesz 😉



m.indria kurcze strasznie podobają mi się takie myśliwskie imprezy, faktycznie reklamy mało. nic nie wiadomo było- a przyjechałabym na pewno 😉

koniara79 małe te nasze Kielnarowskie stwory, a serducho mają większe niż nie jeden olbrzymi koń!  🙂
małe 🙂 ale zdecydowanie skoczne 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
26 września 2011 16:57
drodzy podkarpacianie  :kwiatek: jakie są ceny noclegów w Rzeszowie? szukam czegoś o niewygórowanym standardzie dla grupy ok 10 os, na czas ok 10 dni
moga byc 2-3 pokoje, niedrogo ale czysto
w miarę blisko millenium hall, albo tak zeby dojazd nie byl problemem

może ktoś służyć informacją?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 września 2011 16:22
Witam serdecznie znajomych z podkarpacia  😀
Powiedzcie mi, kto się wybiera na rajdy do Zabajki w ten weekend? Ja planuję Baśkę na 20km zabrać, a co!! 🤣

Pytanie retoryczne: kiedy się wyników z MO-B z Zabajki doczekamy... Jakiś artykuł chciałam machnąć, a tu lipa 🤔
Wybiera się ktoś? Ja mam nadzieję, że się uda i pogoda dopisze, bo mam braki nowych zdjęć, a takiej inscenizacji nie miałam okazji jeszcze oglądać  🙂

[img]http://www.brzostek.alpha.pl/!_aktualne/plakat_A3_maly_4.jpg[/img]
Wybiera się ktoś? Ja mam nadzieję, że się uda i pogoda dopisze, bo mam braki nowych zdjęć, a takiej inscenizacji nie miałam okazji jeszcze oglądać  🙂 do tego będzie chyba jeden z pierwszych Hubertusów na Podkarpaciu 🙂

[img]http://www.brzostek.alpha.pl/!_aktualne/plakat_A3_maly_4.jpg[/img]
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
29 września 2011 21:39
Aniu, a jak to jest daleko od Rzeszowa?
Ile kosztuje 1 godzina jazdy konnej w Leśnej Woli?
Witam, nie wiem czy to dobry temat( jak by coś to nie bić  :icon_rolleyes🙂, ale chciał bym sie dowiedzieć czy na podkarpaciu jakaś stadnina oferuje egzaminy na odznake brązową?
stadnina może nie ale i klub Zabajka i Leśna Wola i Glinik Zaborowski(Uchwat)

smutna wiadomość dla miłośników skoków, w piątek 28 Października, zmarł Marek Misakiewicz, trener, gospodarz toru miłośnik koni
pogrzeb odbędzie się w środę, o godz 12 w Przemyślu na cmentarzu przy ulicy Słowackiego
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 października 2011 10:37
stadnina może nie ale i klub Zabajka i Leśna Wola i Glinik Zaborowski(Uchwat)

smutna wiadomość dla miłośników skoków, w piątek 28 Października, zmarł Marek Misakiewicz, trener, gospodarz toru miłośnik koni
pogrzeb odbędzie się w środę, o godz 12 w Przemyślu na cmentarzu przy ulicy Słowackiego


Informacja dodatkowa: rodzina Pana Marka prosi wszystkich jeźdźców, którzy wybierają się na pogrzeb o przybycie w STROJACH GALOWYCH!
Trzeba znowu temat ruszyć...

Hubertus w Kielnarowej (już dawno był, bo 22 października), mała galeria http://ojkielnarowa.odt.pl/pl/content/hubertus-22102011-r, a w Aktualnościach mała relacja.

W sobotę (wczoraj) byłam też w Zabajce, trochę duża gonitwa rozczarowała... mega "krótkością", no ale cóż. Był też mały pokaz grupy sokolniczej, bo już się powoli ciemno robiło, więc to też nie wskazane dla takich pokazów.



A ostatnio byłam też na sesji w Tarnawce (w końcu hehe)...

Miałam pomocników:



Kilka zdjęć z Tarnawki narazie na fblu:

http://www.photoblog.pl/koniara79/

Ile kosztuje 1 godzina jazdy konnej w Leśnej Woli?


Z tego co mi wiadomo 40 zł
Witam.Czy ktos z was orientuje sie moze ,czy na podkarpaciu jest jakis osrodek hipoterapii?
Czy ktoś zna cenę za godzinę jazdy w ośrodku w Żabnie? I czy jazdy prowadzone są tylko w dni powszednie, czy również w święta?

Bea1 Z tego co mi wiadomo to w Mokrzyszowie była prowadzona hipoterapia, ale stadnina się spaliła.
30zł/h za pojedynczą lub 250 za karnet 10 jazd więc wychodzi po 25

jazdy są prowadzone codziennie, teraz mozna sie zapisywac praktycznie z dnia na dzień bo jest po sezonie ale w lecie to tak przynajmniej yudzien przed bo nie ma miejsc. tel: 660 28 74 78

www.stadninakonizabno.dbv.pl
www.baria.ok1.pl
Dziękuję :kwiatek:
Ile razy w roku organizowane są egzaminy na odznaki np. w LW?
Różnie, nie ma na to reguły ile i gdzie jeśli chodzi o konkretne miejsce. W Leśniej zazwyczaj 2-3 razy jest w sezonie jeździeckim.
e: musisz sprawdzać strony stadnin/ośrodków jeź. jak się zacznie sezon, chyba najczęściej jest w Gliniku u Uchwatów.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 grudnia 2011 21:28
Plakacik obozów zimowych w Wysokiej  😉 Samej Wysokiej chyba przedstawiać nie trzeba 😉
,
Hej! Mogłybyście mi powiedzieć ile na Podkarpaciu, tak w okolicach Stalowej Woli kosztuje pensjonat, taki porzadny z halą, karuzelą, itd. miesięcznie?? Pozdrawiam 😉
Jaskierkowa - Ceny za pensjonat ogólnie na podkarpaciu średnio ok. 500zł-800zł z halą
Presja w okolicach Stalowej Woli nie ma stajni z halą i karuzelą... Musisz szukać raczej w samym Rzeszowie. Mam nadzieje ze w najblizszych latach my doczekamy się hali  😵
galopada_ - Nie wiedziałam czy są czy nie ma, ale napisałam orientacyjnie koszt pensjonatu z halą na podkarpaciu (skoro leśna to 800zł i Janiowe też) a ja nie znam albo nie słyszałam o lepszych stajniach u nas  😉
Uwzględniając obecny kalendarz zawodów na Podkarpaciu oraz terminy zawodów proponowane przez JKS Pogórze Glinik Zaborowski, tak mniej więcej układać się będą terminy zawodów w sezonie 2012:

Kwiecień 2012

- 13-15 kwietnia 2012 - Zawody ogólnopolskie ZO- 1*B el. do MPMK, kwalifikacje do MPJ, MPMJ - JKS Pogórze Glinik Zaborowski
- 21-22 kwietnia 2012 - Otwarty Puchar Podkarpacia I kwalifikacja + Zawody Regionalne - LKJ Zabajka

Maj 2012

- 5-6 maja 2012 - OPP II kwalifikacja + Zawody Regionalne - JKS Pogórze Glinik Zaborowski
- 19-20 maja 2012 - Zawody Regionalne w skokach - JKS Pogórze Glinik Zaborowski
- 25-26 maja 2012 - Zawody Regionalne w rajdach - LKJ Zabajka

Czerwiec 2012

- 2-3 czerwca 2012 - OPP III kwalifikacja + Zawody Regionalne - JKS Pogórze Glinik Zaborowski
- 23-24 czerwca 2012 - Zawody Regionalne w skokach - JKS Pogórze Glinik Zaborowski
- 30 czerwca - 1 lipca 2012 - Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu - KJ Leśna Wola

[b]Lipiec 2012


- 7-8 lipca 2012 - Zawody Regionalne w skokach - JKS Pogórze Glinik Zaborowski
- 7-8 lipca 2012 - V Zajazd Huculski w Hawłowicach
- 21-22 lipca 2012 - OPP IV kwalifikacja + Zawody Regionalne - KJ Leśna Wola

Sierpień 2012

- 3-5 sierpnia 2012 - OPP V kwalifikacja + Zawody Regionalne - KJ Equistro Wierzawice
- 10-12 sierpnia 2012 - ZO CSN - JKS Pogórze Glinik Zaborowski
- 18-19 sierpnia 2012 - Mistrzostwa Okręgu w Ujeżdżeniu - KJ Leśna Wola
- 25-26 sierpnia 2012 - Zawody Regionalne w skokach - JKS Pogórze Glinik Zaborowski

Wrzesień 2012

- 1-2 września 2012 - OPP VI kwalifikacja + Zawody Regionalne - KJ Leśna Wola
- 22-23 września 2012 - Mistrzostwa Okręgu w skokach - LKJ Zabajka
- 28-29 września 2012 - Mistrzostwa Okręgu w rajdach - LKJ Zabajka
- 29-30 września 2012 - Zawody Regionalne w skokach - JKS Pogórze Glinik Zaborowski

Październik 2012

- 13-14 października 2012 - OPP Finał + Zawody Regionalne - JKS Pogórze Glinik Zaborowski
- 27-28 października 2012 - Zawody Regionalne w skokach (Hubertusowe) - JKS Pogórze Glinik Zaborowski
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się