Revoltowicze z Podkarpacia

Insomnia_90   equo ius civile
13 lipca 2012 11:45
gwash miałam  jak zakładałam tu konto z 2 lata temu, myślałam że na chwile, poczytam gdzie kurs instruktorski najlepiej robić i sobie pójdę   😂 potem wciągnęło mnie to forum tak,że jest prawie nałogiem i codzienną obowiązkową lekturą, a jak już coś chciałam napisać to poprzedni nick kojarzył się raczej tylko z jednorożcem i różową tęczą 😂
A może ktoś ma zdjęcia z zawodów w Gliniku sprzed tygodnia? Albo widział jakąś galerię? :kwiatek:
gwash, jest taka szansa 🙂, przecież mieszkamy tak daleko od siebie że spotkać się częściej niż raz na dwa lata jest niemożliwe 🤣 🤣 🤣
gwash, witam, witam 🙂 czyżby to Twoja gniada klaczka stała w pierwszym boksie? o dość oryginalnym imieniu  😀
Nie wiem czy dobry wątek, ale napiszę 😉. Wybiera się ktoś może z forum na zawody do Wierzawic, 3-5 sierpnia? 🙂
ja chciałam, ale do wczoraj były zgłoszenia ;( i nie zdążyłam
ale myślę, że jako widzowie pojawimy się z m.indirą
Super!  🏇 ja będę na 80% jako luzak przez wszystkie dni 😉. O ile moje plany wypalą i nie pogubię się w czasie przesiadek pociągowych i nie pojadę na 2 koniec Polski  😁
galopada_   małoPolskie ;)
17 lipca 2012 21:41
ja mozliwe ze bede jako luzak  😉
O, wiem jak wyglądasz, to do Ciebie podejdę! Jak dotrę oczywiście 😉.
galopada_   małoPolskie ;)
17 lipca 2012 21:48
no coz moglabym powiedziec ze po koniach mnie rozpoznasz ale Łaty nie bedzie na zawodach to sie nie bedziemy w oczy rzucac  😁 mozliwe ze bede luzakowala kolezance i troche trenerowi
Myślę, że poznam po prostu z wyglądu 😉. A jakie konie zabieracie?
m.indira   508... kucyków
17 lipca 2012 23:01
no dobra wszędobylska z aparatem się bedzie meldować, nie ma bata, mam ok 30 km więc codzienność wymuszona, niech sobie inni prowadza jazdy przez 3 dni 😉
uwaga w naszym rejonie panuje bąkowszczyzna wiec uzbroić się proszę w odpowiednie środki przeciw 😉
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
18 lipca 2012 01:06
Siemano podkarpaccy koniarze  😎 ktoś ma coś w mojej rodowej Kolbuszowej albo w okolicach  😎?
galopada_   małoPolskie ;)
18 lipca 2012 07:33
break w sumie to jeszcze nie wiem  🤣
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 lipca 2012 09:04
Możliwe, że i my się pojawimy w Wierzawicach 😀
Mozii Ciebie to na pewno poznam, a jak już Siwego zobaczę, to na pewno  😎. Ja jeszcze pewności nie mam, póki co rozmyślam nad transportem jeszcze.
m.indira jakby była taka możliwość, to ja poproszę jakieś ładne zdjęcia, choć będę tylko szarym luzakiem  👀. Zawsze chciałam mieć udokumentowaną moją 'pomoc'  😉. A co do bąków, niestety wiem co to znaczy...  😵
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 lipca 2012 11:16
breakawayy No to jak mnie wypatrzysz to podejdź od razu 😀
Czy będę z Siwym okaże się po tym weekendzie. Niby już jest po terminie zgłoszeń, ale może się uda zaklepać boksik jeszcze 😉
A jedziecie na 2 czy 3 dni?
Ja jeżeli w ogóle pojadę, to na wszystkie 3 😉. Będę prawdopodobnie na miejscu parę dni wcześniej, przypomnieć sobie jak się jeździ przy okazji  😁.

edit:
to może jakieś małe spotkanko re-voltowe? 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 lipca 2012 11:41
No ja jeśli tylko będę, to jestem jak najbardziej za 😉
O. To może i ja przyjadę popatrzeć 🙂
Super, co raz nas więcej  🏇.
Jeżeli ktoś kojarzy Asię Więcław (startuje z Wierzawic) to ja będę przy jej koniach 😉. Ja średnio ogarniam, więc śmiało do mnie podchodźcie  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
18 lipca 2012 19:15
breakawayy trudno nie kojarzyć....  😎
Ja bym się z chęcią wybrała do Wierzawic w któryś dzień, jeśli tylko małżonek zaopiekuje się młodym to z chęcią... Póki co wybieram się w nd na OPP do Leśnej Woli, a może w sobotę też na chwilkę z młodym... na spacer, ktoś się wybiera do Leśnej?
ja jak będzie Mozii, to się będę kręcić obok niej to też mnie skojarzycie 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 lipca 2012 21:47
koniara79, ja bd w Leśnej z koniem 😉

drobna, będzie nas łatwo namierzyć- jak zawsze będzie "zabawnie"  🤣 😁
Insomnia_90   equo ius civile
18 lipca 2012 21:51
ja także będę w Leśnej ;-) a w wierzawicach to się jeszcze zobaczy, ale raczej też.
galopada_ czemu trudno nie kojarzyć? 😉
m.indira   508... kucyków
19 lipca 2012 00:06
boś charakterystyczna 😉

Mozii i nie zabraknie pewnie "... a wiecie że Ostka..." 😉 niestety bedzie tylko obserwatorem...
no tak, ja mam nr do break, wrazie w, bedzie słychać jak dzwonię
to sie szykuje loża szyderców nie ma co...
galopada_   małoPolskie ;)
19 lipca 2012 08:44
break mozna powiedziec ze troche jestem ekipą wierzawicką bo trener tam trzyma konie wiec trochę moglam poobserwować  😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 lipca 2012 09:21
m.indira, to jest tekst, który będzie przekazywany z pokolenia na pokolenie  🤣
Nieodłączny element zawodów  😁
A w Leśnej też się pojawicie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się