Revoltowicze z Podkarpacia

gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
19 lutego 2009 09:27
gdzieś kiedyś obiło mi sie to o uszy ale szczegółów nie znam.  Można zadzwonić do tej gminy i zapytać.
http://equito.pl/content/view/784/36/
Taką informację uzyskałam wczoraj od mojej cioci, która mieszka w Sanoku. Ten radny czy burmistrz podobno stracił posadę przez to-bo kupił te konie za państwowe pieniądze, puścił, one się rozmnożyły itd.
Pierwsze słyszę  🤔
Wiwiana   szaman fanatyk
19 lutego 2009 13:16
A kto był tu?

www.kjdwor.pl
A kto był tu?

www.kjdwor.pl


A ja byłam. A dlaczego pytasz..?
Wiwiana   szaman fanatyk
19 lutego 2009 13:28
Bo kiedyś odwiedziłam, fajnie było 🙂
http://www.janiowewzgorze.pl/
Jeszcze i west jest.
jestem oczarowana podkarpaciem konnym. :kwiatek:
http://www.janiowewzgorze.pl/
Jeszcze i west jest.


Tam praktycznie tylko west jest. Piękny i profesjonalny ośrodek. Można powiedzieć że taka "perełka" na mapie podkarpackich ośrodków jezdzieckich.
Ktos pytal o Uchwatow. www.uchwatteam.pl  Wg mnie ceny sa normalne pensjonat miedzy 500-600 zl treningi w normalnych cenach na dobrych koniach i moim zdaniem z dobra wykwalifikowana kadra instr.... Ale zalezy co kto lubi. Jesli chodzi o inne stajnie to jest sporo prywatnych malych stajenek ale za to przyjemnych🙂  Polecam STADNINE KONI W HAWŁOWICACH Obecnie ok 60 koni i 15 klaczy na wyzrebieniu.Hodowla hucułów,arabów( dość nieliczne już)i kilka sp i małopolaków. Prowadzona rekreacja a także treningi. Bardzo dobra instruktorka-polecam. Piekny dwor i stajnie polone nad 5 stawami.  W wakacje organizowana ścieżka huculska a w październiku hubertus-wielka impreza! Zdjecia dorzuce na dniach🙂 A i w chwili obecnej ogiery kryjace: Puszkar hc, Oficer hc, Olgierd-O hc, Grey młp, Gwidon oo.
Jest jeszcze stajnia w Czarnej u p. Noska z tych bardziej mi znanych :-)

No i oczywiście Tarnawka , największa prywatna stadnina koni arabskich w Polsce , miłośnikom oo polecam :-)

jestem oczarowana podkarpaciem konnym. :kwiatek:


Tania to zapraszamy w odwiedziny...

A jest jeszcze jedno ciekawe miejsce , stadnina Konieczkowa www.haflinger-konie.pl
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
19 lutego 2009 21:13
[quote author=Tania link=topic=1843.msg179573#msg179573 date=1235050536]

jestem oczarowana podkarpaciem konnym. :kwiatek:


Tania to zapraszamy w odwiedziny...

A jest jeszcze jedno ciekawe miejsce , stadnina Konieczkowa www.haflinger-konie.pl
[/quote]


znajomi  tam ostatnio byli, podobno jest tam pięknie i stajnia na bardzo wysokim poziomie. Aż miło popatrzeć.
Czy ktoś będzie taki dobry i odpisze na mój poprzedni post ??  🙇
galopada_   małoPolskie ;)
20 lutego 2009 05:48
SK Żabno, KJ Baria

stronka na razie taka sobie, ciagle w budowie z powodu braku czasu  😵 ale zpraszam  😉

www.stadninakonizabno.dbv.pl
Jest jeszcze stajnia w Dylągówce : Boska Dolna - piękne miejsce i sporo koni tam stoi. Stajnia w Wiercanach - również bardzo przyjemnie - dobry instruktor i fajne tereny.


Czy ktoś będzie taki dobry i odpisze na mój poprzedni post ??  🙇


Nie wiem czy ci to pomoże ale w tamtej okolicy przychodzi mi na myśl stajnia P. Kwiatkowskiego . Byłam tam tylko raz i to dość dawno ale pan Tomek to bardzo sympatyczny człowiek i słynie ze swojego naturalnego podejscia do koni. Szczegóły na stronie ośrodka www.kwiatkonie.pl
www.rusinowa.pl, ale jak Ci już Eni mówiłam tam pastwisko 24h/na dobę
m.indira   508... kucyków
26 lutego 2009 08:59
Enii , w okolicach Ustrzyk jest kilka prywatnych stajni , małych , kameralnych , ale jak tam jest nie wiem , znam dwie , lecz miejsc wolnych brak , trzeba dzwonić pytać ...
Ludzie z podkarpacia znacie kogoś kto chciałby konia w dzierżawę lub do towarzystwa dla swojego ? Mam do oddania ale interesuje mnie tylko podkarpacie...  😕 😕
Dziękuje za odpowiedzi będę  szukać i mam nadzieje że mi się uda  znaleźć  🙂

m.indiana a mogłabym poprosić na PW namiary jakieś do właścicieli tych stajenek, najlepiej e-mail lub nr.tel ??  :kwiatek:
Presja- ja baaardzo powoli poszukuje konia do dzierzawy ale na wakacje 🙂 ew. czerwiec. ale popytam znajomych 😉- a na jakich zasadach chcialabys konia oddac w dzierzawe ?

co do Zabajki to sadze ze jest na lepszej dordze 🙂 pewne zmiany zostaly wprowadzone i jak narazie jest lepiej 😉 zobaczymy co pozniej.
Trzymam kciuki za Zabajkę. Byałam tam raz jako luzak na rajdzie i ogromnie mi się podobało. Bidnie -to prawda,ale okolica piękna i ludzie przemili.
Dagaa na razie się przeprowadziłam w nowe miejsce można by powiedzieć że od Rzeszowa pewnie jakieś 70km na pewno:-) i na razie zaprzestałam poszukiwań ale jakbym znów je wznowiła to dam znać :-)
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
18 marca 2009 10:54
Zobaczcie co znalazłam
http://www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=19832

może w końcu trafi sie odpowiednia osoba na odpowiednie stanowisko i wyciągnie Zabajke z dołka  😕
Czy ktoś wie czy to prawda że Wola Rafałowska sprzedaje wszystko...? bo doszły mnie takie słuchy  😲
Eni w bieszczadach to jeszcze mogę Ci polecić stajnie u Francuza tak mi się teraz przypomniało, mają ładną stajnie z czystymi boksami, byłam tam dwa razy i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, tylko nie wiem jak z wolnymi boksami u nich i czy w ogóle byłaby taka możliwość. A stajnia ta jest w Przysłupiu zaraz przed Kalnicą jak się jedzie do Wetliny.

A orientuje się ktoś może czy w samych bieszczadach znajdę jakiegoś dobrego kowala? najprawdopodobniej będę potrzebowała w wakacje do przekucia mojej kobyły a ona ma tył z podkładkami więc nie chce żeby mi spierniczył całą roczną robote jakiś pierwszy lepszy kowalina...
Zuzz w Bieszczady jeździ Piotrek Ciołek tylko nie wiem dokładnie  w jakie rejony. Tego kowala mogę polecić z czystym sumieniem, szczególnie jak jest coś bardziej skomplikowanego. Pozdrawiam
Z góry przepraszam za off'a, ale mam pytanie czy jeździ ktoś tu: http://www.lesnawola.pl/ ?? Trafił tam piesek rasy Pinczer o imieniu Lolek, teraz powinien mieć 2 lata. Czy ktoś coś o nim wie? Jak się miewa? Bardzo mi zależy na wszelkich informacjach na jego temat.

z góry dziękuję za odpowiedź (może być na PW)
Potrzebuje pomocy osób jeżdżących w bieszczadzkich stajniach... Czy jest możliwość wypożyczenia w którejś z nich jednokonnej przyczepy? Jest to sprawa dość pilna bo potrzebuje jej już gdzieś za tydzień.


A tak z innej beczki czy ktoś zawita na Targi końskie 4-5lipca w Lutowiskach? Jak dobrze pójdzie to tam koniem zajade  😁
Jak dobrze pójdzie to pewnie ja 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się