Dobry fryzjer

Zna ktoś dobrego fryzjera lub fryzjerkę która nie spartoczy fryzury? chodzi mi tylko o podcięcie i wycieniowanie, w miarę nie drogie, ale dobre.

Ktoś coś wie?
Chodzi o Wrocław.

Bo ta strzecha na mojej głowie nadaje się tylko do ścięcia.
nie pomoge ci ale podczepie sie pod temat.
moj ostatnio dwa razy spartolil sprawe wiec w celu ratowania przenioslam sie gdziendziej- super! niesntey w tym tygodniu dowiedzialam sie ze rzucila prace...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 listopada 2008 21:56
to dowiedz sie, gdzie teraz pracuje 😉 A moze bedzie wpdac prywatnie ? 🙂
z tego co wiem, to wrociła do swojego miasta, po drugie zachowała sie na tyle nie fair do pracodawczyni ze zniechecilam sie.
szkoda, bo byla dla mnie jak objawienie po znudzenie starym fryzjerem. nowa, z talentem, pomyslem, fajnie sie gadalo i placilam polowe tego co wczesniej. poki co zapuszczam do konkretnej fryzury i zwisa mi to ze wyglada nieszczegolnie wiec nie zalezy mi na poprawkach, ale za jakis czas trzeba sie bedzie zozientowac...

a ciebie ktos strzygl prywatnie? nie wiedzialam, ze fryzjerzy tez tak przyjmuja.
Moja ciocia się tak strzyże. Tylko prywatnie, w domu. Ale płaci się o połowę więcej jak w zakładzie niestety.

Ja do swojej chodzę od ponad 7 lat. I tylko do niej. Do p. Joli mam na tyle zaufanie, że pokazuję jej zdjęcie fryzury i ona wie jak ciachnąć by było fajnie. Ja zawsze mówię do niej żeby szła na spontan. Ostatnio zrobiłam sobie grzywkę u niej, ale już odrosła i za długa jest =/.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
03 grudnia 2008 20:07
Ja żeby nigdy nie narobić w gacie myśląc o tym co za chwilę pojawi się na mojej głowie jestem w stanie inwestować w salony jak

Jean Louis David czy Franck Provost
ze wskazaniem na tego drugiego zresztą...
niestety znane SALONY nie gwarantują zadowolenia...

kiedyś moja koleżanka przyszła do fryzjera jako pierwsza... o 9 - od razu po otwarciu - była umówiona...
salon znany, markowy w "stolycy"...
Oczywiście zaczęto ją "obrabiać"... po czym zauważyła, że na zapleczu Pani Fryzjerka (inna niż ja obrabiała) do BUTELEK po znanym markowym SZAMPONIE i odżywkach - na których niby ów salon pracował WLEWAŁA szampon TESCO  😲 😲 😲

no comments...
ja nie znalazłam jeszcze fryzjera dobrego,
mam długie włosy ale cienkie i sianowate...
i KAŻDY fryzjer chce je ścinać!!

niech se kłaki na d. pościnają a nie moje włosy  😫
Jak ktoś by chciał namiary na super fryzjera w Łodzi to niech da znać. Od 3 lat chodzę i jestem super zadowolona. Fryzjer jest zdrowo rypnięty w beret, więc był gotów zrobić mi na głowie najdzikszy fryz z możliwych. Teraz odjazdy mi przeszły i jestem już grzeczną dziewczynką z kobiecą fryzurką.
Nie polecam nikomu wydumanych modnych salonów fryzjerskich, bo tak szczerze, to biorą kasę jedynie za bycie modnym i lans, nie za pomysł, produkty i robociznę.

A to moje wariactwa swego czasu:

wzorków było kilkanaście, aż mi się znudziły. Zapuściłam boczek i go ufarbowaliśmy na ciemno:

Potem i to mi się znudziło i zaczęliśmy to powoli rozjaśniać i zrastać:

Jeszcze do wczoraj wyglądało to tak:


Generalnie jestem bardzo zadowolona i z koloryzacji i z umiejętności fryzjerskich. W dodatku pracują tam praktycznie sami młodzi ludzie, którzy szkolą siebie i innych. Mam całkowite zaufanie do ich umiejętności i tego że efekt końcowy będzie super. Z resztą wystarczy popatrzeć na ludzi, którzy od nich wychodzą.
Z resztą to oni uratowali moją głowę od nieudolność innej fryzjerki, która miała mi na głowie wyczesać wampa z grzywką a zostawiła na łbie zaczarowany ołówek. Ludzie mnie na ulicy nie poznawali 😀
Kami   kasztan z gwiazdką
04 grudnia 2008 10:50
Ja lata szukałam dobrego fryzjera. Raz trafiłam do Francka Provosta do super babki. Niestety po dwóch wizytach u niej przeniosła się do W-wy  👿 Potem zaliczyłam prywatny, ale duży salon. Zrobili mi trwałą (wg innych fryzjerów mogła być lepsza...). W końcu z polecenia dziwczyn z forum Wizaż poszłam do małego saloniku gdzie przyjmują dwie stylistki - no i to jest chyba strzał w dziesiątkę  💃 strzygły mnie już dwa razy, teraz będę się znowu musiała do nich przejść i szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać nowej fryzurki  😁
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
04 grudnia 2008 16:07
Kami, czy ten salon to moze w Krakowie na Garbarskiej? Bo ja tam juz bylam raz i z pewnościa wrócę. własnie 2 stylistki je prowadzą, dlatego pomyslalam ze to moze to. W kazdym razie polecam z czystym sercem, bo i ceny w porzadku a dziewczny sa swietne. www.akkk.pl
Kami   kasztan z gwiazdką
04 grudnia 2008 16:11
Dokładnie  😁 no to już mają dwie zadowolone klientki  🙂 ja te dwa razy trafiłam akurat do blondynki - chyba Kasia, ale pewna nie jestem...
Chyba się zapiszę na przyszły tydzień  👀
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
04 grudnia 2008 16:18
😀 No widzisz! Ja tez bylam u Kasi własnie. Mysle ze w przyszlym tygodniu albo jeszcze następnym tez sie wybiore, bo trzeba przed swietami na głowie zrobic porzadek. No i musze tam zawlec moją mamę, bo cos czuje ze Kasi uda sie ja przekonac do jakis radykalniejszych rozwiazan niz do tej pory.
Musze jeszcze sie wypytac czy podjeły by sie obciąć włosów u mojej Zosi. Ale z tym moze byc problem bo stan bezruchu u niej jest nieosiągalny 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 grudnia 2008 16:28
Aureila, a kojarzysz może taki salonik fryzjerski na teofilowie koło lidla? Jak chcesz być dobrze ścięta to pytaj o panią Wiolę 😎.
Od ładnych paru lat ścinam się tylko u niej i jeszcze nigdy nie zawiodła. 🙂
podłącze się tutaj z pytaniem:
Jaką prostownicę polecacie? Chodzi mi o jakąś do 100zł, która nie usmaży mi włosów 😉
Notarialna, nie zmienię Krystiana na żadną panią Wiolę, skoro samej guru polskiego fryzjerstwa Jadze Hupało zabłysło oko na widok moich włosów 😉

A tak serio, już nie ufam żadnej osiedlowej fryzjerce. Tzn wystarczy mi jedno spojrzenie na to jak sama wygląda i już wiem, czy się decydować czy nie. U Jacka Olejniczaka wszyscy wyglądają super, wszyscy dobrze ubrani i na totalnym luzie. Ostatnio gadaliśmy wspólnie o tym, jak odpierać nachalne umizgi homoseksualistów 😀 W dodatku mój fryzjer uczy fryzjerstwa innych w szkole, jeździ na pokazy i ichnie zawody i ma sukcesy. A za to wszystko nie bierze bajońskich sum i docenia lojalność klienta. Czego chcieć więcej?

Monia, poszukaj na allegro. Ja kupiłam jakąś i jest dobra na domowe warunki, nie grzeje jakoś maksymalnie, ale też nie prostuje w kancik. To ostatnie moje zdjęcie jest właśnie po prostowaniu moją prostownicą.
Kami   kasztan z gwiazdką
04 grudnia 2008 20:46
Musze jeszcze sie wypytac czy podjeły by sie obciąć włosów u mojej Zosi. Ale z tym moze byc problem bo stan bezruchu u niej jest nieosiągalny 😀


Taniu dzisiaj kątem oka oglądałam jakiś program o dzieciach i było właśnie o wizycie u fryzjera - radzili wziąść najpierw dziecko ze sobą żeby się przyjrzało jak to wygląda (np. na mamie), zabawić się w domu we fryzjera z lalkami, wziąść dziecku jakąś kolorowankę żeby miało się czym zająć i naprzykład pozwolić mu wybrać szczotkę/nożyczki którymi będzie ścinane  😉 powodzenia  🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 grudnia 2008 21:05
aurelia a gdzie ten fryzjer ?
Niby ostatnio jak byłam się ściąć to nowa fryzurka mi się podobała ale po miesiącu już nic z niej nie było. Ścieła mnie tak żebym z powrotem szybko wróciła a ja nie zwykłam często chodzić do fryzjera.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 grudnia 2008 23:04
Aurelia każdy idzie tam gdzie lubi 😉
Ja jestem z niej zadowolona, a to przecież najważniejsze 🙂.
Kami   kasztan z gwiazdką
11 grudnia 2008 13:50
Wróciłam dzisiaj od fryzjera (wspomnianej już p.Kasi) zachwycona  😜 mam super fryzurkę na zimę pod czapkę, straciłam 3/4 włosów (ale ze względu na ich ilość jest to konieczne  😁 ) i nie mogę się oderwać od lustra  😅
No i zaopatrzyłam się ponownie w szampon L'oreal Proffesional - wszystkie zwykłe sklepowe odpadają przy tej serii  😵
A wie ktoś, gdzie w Warszawie są fryzjerzy/styliści, którzy potrafią ciąć kręcone włosy? Bo mi już ręce powoli opadają... 🤔
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
12 grudnia 2008 11:31
o! dołączam do mojej listy zajebistych fryzjerów - salon Jolie na Kruczej (WAWA)

byłam niedawno
świetnie tną i nie jest najgorzej cenowo
zresztą mają teraz chyba jakąś promocję...

edit: świetnie tną czyli
jak nie chcesz tracić pięknych długich włosów - nie stracisz
jak chcesz jakąś konkretną katalogową fryzurę - będziesz mieć identyczną
jak chcesz alternatywną fryzurę - no problem
jak chcesz ładnie się wycieniować, bez ekstrawagancji, ale boisz się efektu - nie ma się co bać naprawdę...

chyba każdy znajdzie tam coś dla siebie

mnie babka 3 razy cięła
bo dostała ode mnie sprzeczne komunikaty xD
więc pierwsza fryzura była właśnie taka 'bezpieczna' i długa
druga była fajnie wycieniowana, ale nadal chciałam czegoś bardziej crazy i bardziej 'jakbym dopiero wyszła z łóżka'
no i trzecia jest ta crazy xD

hahaha

ale wszystkie 3 świetnie mi pasowały i mogłabym mieć każdą xD
w Warszawie mogę polecić gorąco fryzjera - Ernesta. Ma swój zakład na Brackiej - dla zainteresowanych podam nr telefonu. Na prawdę dobrze obcina 🙂 a abstrahując od sztuki fryzjerskiej ja go lubię 🙂 i krzywdy mi na głowie nigdy nie zrobił ani nikomu z moich znajomych 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
12 grudnia 2008 13:47
a! no i strefa ciecia, tam nawet kilka razy byłam
tanio i solidnie
Odkopuję
Czy może mi ktoś polecić dobrego fryzjera w Katowicach/okolice? Takiego z zacięciem stylisty. Chciałam dość radykalnie zmienić fryzurę (skrócić) i potrzebuję kogoś od kogo wyjdę zadowolona 😀
Averis   Czarny charakter
20 marca 2018 12:59
W Warszawie z kolei polecam Mery z Fifty Concept. Kocham ją 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 marca 2018 13:05
Averis a jak cenowo?  😉
Ja w Warszawie moge polecic Art of true hairdressing Ania & Kamil Olczyk. Chodzilam do Kamila, bardzo polecam.
A szukam godnego zastepcy w Krakowie? 👀
Averis   Czarny charakter
20 marca 2018 15:51
smarcik, za strzyżenie z farbowaniem (ombre, sombre i jakieś tam inne) i czesaniem od 300 do 450 zł.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 marca 2018 16:17
Odkopuję
Czy może mi ktoś polecić dobrego fryzjera w Katowicach/okolice? Takiego z zacięciem stylisty. Chciałam dość radykalnie zmienić fryzurę (skrócić) i potrzebuję kogoś od kogo wyjdę zadowolona 😀


Beata Dogan z Warsztat fryzur w Katowicach na Kościuszki
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 marca 2018 16:35
Averis dzięki  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się