Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
05 czerwca 2023 15:02
azazu93, wait czy ja jestem ślepa czy tam jest jazda z odpiętymi wodzami i TYLKO na czarnej?

🤐
Edit: widzę że napisałaś w sumie tak, a ja to zrozumiałam że na samej czarnej w sensie ciągle a nie że odpięte wodze. Czyli nie jestem ślepa
Dziwi mnie, że ludzie dobrowolnie wrzucają takie rzeczy do internetów, ba, wręcz się tym chwalą..
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
05 czerwca 2023 17:47
Fokusowa, i reklamują tym swój biznes 🙃

W sumie dobrze niech wrzucają, wiadomo od razu jaki poziom i czego oczekiwać 😉 tylko koni żal.
Niestety znam tą "behawiorystke" osobiście (nie ma sie czym chwalić, wiem) i od kiedy pamiętam jej jazda tak wygladała. Ba, kiedyś nawet jak bała sie jeździć na wykupionym przez nią starszym koniu z rekreacji to paskami się do siodła przywiązywała żeby przypadkiem nie spaść z tuptusia 🙈 także takie idiotyczne pomysły trzymają się jej od zawsze. W okolicy długo była skreślona we wszystkich stajniach ze względu na złe podejscie do koni, nie płacenie za pensjonat oraz drobne kradzieże 🙄
azazu93,
Te przednie ochraniacze na tyłach tez bardzo profesjonalnie wyglądają 😂
Post został usunięty przez autora
Pani jakaś mocno niestabilna w dodatku 😆 2 reakcje to dla niej stalking 😂
43ADAF3A-A10D-4CC9-BAC2-542814E7D5EB.png 43ADAF3A-A10D-4CC9-BAC2-542814E7D5EB.png
Rolia, o matko 😂😂😂 Ty stalkerko!!
Rolia, osz Ty! Minki to zdecydowanie stalking i zło!
Halo, policja? Prosze przyjechać na internety! 🤣
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
06 czerwca 2023 07:03
Rudzielc_23, oooo, ta pani jest bardzo znana w pomorskim… 😀
Rolia, nie martw się - będziemy Ci wysyłać paczki do więzienia 🤣
JustKaro,
Wiedziałam, że mogę na was liczyć 😅
Będę siedzieć za kratami pewnie z tymi 6 innymi osobami co tez dały reakcje 😂
xxagaxx, Wcale się nie dziwię :P
JustKaro wiem dlatego wrzuciłam to ogłoszenie ;P
Moon   #kulistyzajebisty
06 czerwca 2023 14:05
xxagaxx, wiele nie straciłaś xD
Facebook mi wypluł jakiegoś pana trenera, który wrzucił filmik, na którym laska na bosalu jeździ na lonżowniku. I „niefortunnie” kłus wygląda „deko” rollkurowo, a bosal przecież wcale delikatny nie jest. Pojawiły się wypowiedzi odnośnie ustawienia, ale też rozmiaru siodła, że klepie po plecach. W komentarzach wspomniana wyżej Diana od treningu koni w roli uciśnionego obrońcy. Mówi jak to ją zhejtowaliście na fejsbuczku Wy stalkerki! 😂 ciekawe też jest mówienie o dążeniu do jazdy bez wędzidła (?) w momencie kiedy jeździ na czarnej wodzy jako jedynej wodzy…
IMG_6538.png IMG_6538.png
IMG_6535.jpeg IMG_6535.jpeg
IMG_6536.jpeg IMG_6536.jpeg
Trener to powinna być taka osoba, która zwróci uwagę na niedopasowane siodło (bo jak w nim trenować?), ochrzani za brak kasku, zwróci uwagę na żywienie, opiekę weterynaryjną (jej podstawy, jeśli koń się buntuje to może warto zbadać zęby, etc), tymczasem dziś jak coś czasem mignie człowiekowi na fejsbuku, to witki opadają, choć się doświadczenia miało tyle, co z jednym własnym koniem... Zadziwia mnie kto korzysta z takich usług i po co. Jaka może być wartość dodana i pożądany efekt...
Wygląda to bardzo źle. Ten koń przez cały czas okazuje dyskomfort, widać że nie pasuje mu taki ruch, że mu niewygodnie i raczej to nie jest kwestia jego charakteru. Tymczasem komentarze w tonie zachwytu i szukanie hejtów tam gdzie ktoś zwraca na to uwagę. Co w tym obrazku może się podobać?
Widzisz... Kiedy ma się swoje "kółko różańcowe" to tak... Jakby posiadało się armię adwokatów. Oni bronią, a Ty siedzisz i zacierasz ręcę.
Przeważnie tak to wygląda, gdy jakiś "guru" ma swoich fanów. Zwróć kulturalnie uwagę, a na głowę wyleje się wiadro pomyj. Standard.
nie ogłoszenie ale gdzie indziej mogę dać 🤡🤡🤡

BUCK   buttermilk buckskin
20 czerwca 2023 08:22
mój wałaszek też tak od zawsze przy czyszczeniu robi i w większości ludzie reagują podobnie 😉 na info, że to objaw relaksu, zaufania, rozluźnienia to tak nie zawsze akceptują wiadomość, wolą mieć swoje skojarzenia 😂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 czerwca 2023 10:34
Mojego małża Łaciaty wypuszcza interes zawsze, jak tylko się wyjmie nogi ze strzemion. Koniec jazdy 🤡
budyń sto lat temu był wątek o kwiatkach z fotobloga 😝 Teraz jakby stworzyć wątek o kwiatkach z insta, fb i tiktoka, to by był najbardziej żywy wątek na revolcie.
BUCK   buttermilk buckskin
20 czerwca 2023 20:48
ogłoszenie to nie jest, ale watek jest poczytny, a taka ankieta być może włącza światełko w tunelu:

https://pzj.pl/ankieta-dotyczaca-dobrostanu-koni-w-odniesieniu-do-sportow-konnych-3/?fbclid=IwAR030g4whPmoKoix10u7PDlaOQqbzcRLX12NrYNaLPepOarYwuiN_ZI_noE
xxagaxx, artykuł taki napompowany, a nawet porządnego zdjęcia tych cudów nie wrzucili 😂
xxagaxx, a mnie ten artykuł cieszy. Państwowym stadom czy w PL czy w DE ciężko się przebić do mainstreamu hodowli, zawsze to inne rozważania budżetowe niż hodowla prywatna, plus w DE kwestia tego że każde stado prowadzi też szkolenie jeźdźców więc nie każdy ogier trafia pod Helen Lagenhanenberg jak Zoom. Dobrze że się reklamują każda dostępna droga, a ta reklama akurat nie jest skierowana do świata jeździeckiego który wymaga zdjęcia zootechnicznego, filmów pod siodłem i filmu z przodu i z tyłu (przynajmniej ja bez tego ogiera nie ruszę, albo muszę to zobaczyć na żywo najlepiej albo jak się nie da to na video)
karolina_, ale ty to przeczytałaś? Ja nie twierdzę że artykuł pod masówkę ma być napisany specjalistycznym językiem ale to jest żenada. Brązowy konik, jeden z dwudziestu w kraju, a ktoś napisał w komentarzu ze nie jest nawet wlkp...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się