Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Jedno z tych "pasujących" na każdego konia  🤣
Niekoniecznie, grono ludzi tak siodła konie... oby na łopatki 😉 (z resztą na forum tez sie to zdarza 😉 )
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
04 grudnia 2014 08:50
A skąd. Kobita by takiej fryzury nie nosiła 😉


ale ta budowa, ręce...
Obejrzałam trzeci raz i nadal podtrzymuję, że to kobieta  🙂
Żyjemy w czasach estrogenizacji facetów, teraz większość tak wygląda.
Nie no,jacy "faceci" -  toż  jest młody chłopak , co ma w głowie to samo,  co na głowie - siano.
Chłopak 😉 ubiór męski jest 🙂
kadyksowa a ta klacz była "normalna" u tej dziewczyny? I dopiero u nowej właścicielki zaczęła szaleć?


Strzemionko, klacz była nadpobudliwa i niepewna od początku jak dla mnie.  Konia kupił ojciec dla córki, która była mocno początkującym jeźdźcem wtedy. Ja, jak na niej siedziałam, wręcz się męczyłam jazdą. Ręce, tak jak pisałam, to prawie wyciągała ze stawów. Potem klacz miała kontuzję i długo stała na łące z tego co wiem, w tym czasie miała źrebaka.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 grudnia 2014 15:47
http://allegro.pl/uwiaz-eskadron-super-jak-nowy-i4858892268.html
W końcu Eskadron to Eskadron  😲

Ale o co chodzi?  👀
(ja tam się na tych wszystkich eskadronach nie znam nic a nic, więc nie wiem, czy to jest oryginalny eskadron ani czy to jest drogie czy nie - ja bym 80zł za żaden uwiąz nie dała  🙄 ale znam takich, co by dali)
Facella, właśnie o cene chyba chodzi 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 grudnia 2014 16:00
Jak mówiłam - nie znam się, dla mnie eskadron to firma droga i chyba by mnie nie zdziwiło, jakby tam było 150 zł 😉 bo nie wiem, po ile nówki chodzą.
Sio   nowe wcielenie marchewki
04 grudnia 2014 16:34
emptyline   Big Milk Straciatella
04 grudnia 2014 16:58
Facella, po 37-39zł 🙂 Także przebitka niezła i też uważam, że to przesada, ale ludzie wydają tyle forsy na te rzeczy. Wystarczy spojrzeć czasami na licytację derek z zamierzchłych kolekcji...
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 grudnia 2014 17:15
O rany, to faktycznie  😲
Sio to jeszcze pestka w porównaniu o tym jaki tam syf, kiła i mogiła ze wszystkim...
Akurat znam tego gościa co z tej Fryszerki konie wystawia ( bo to nie właściciela konto na allegro). No, jak ktos go za płot wpuścił i słucha jego rad to podejrzewam jaka kaszana tam może być.
marysia550 dokładnie tak jest jak mówisz... smutne to, że zwierzęta tylko na tym cholernie cierpią. Z roku na rok coraz gorzej.
ed
O kurde, nie są to ochwatowe?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 grudnia 2014 12:13
Mnie zastanawia po co to pierwsze zdjęcie, gdyby ludzie nie wierzyli że koń kryć potrafi czy co?  🤔 Poza tym klaczka na pierwszym zdjęciu wygląda bardzo młodo, pewnie nie jest, ale i tak zdjęcie nie zachęca.
mnie jakoś też ten ogier nie przekonał, choć może być naprawdę fajny, to jakoś te fotki odstraszają
Wygląda na ogłoszenie kogoś, kto już nie ma konta.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 grudnia 2014 13:30
komuś Mikołaj podpadł? zapomniał o prezencie? można mu sie odwdzięczyć:

http://allegro.pl/ozdoba-swiateczna-dekoracja-mikolaj-na-toalete-i4867517773.html
Sio   nowe wcielenie marchewki
06 grudnia 2014 18:02
ten element, który jest na głównym zdjęciu w prawym dolnym rogu wygląda jak pokrowiec na siodło 🙂
"konik był w lipcu odrobaczany a na początku pazdziernika miał werkowane kopyta i rozczyszczane przez kowala tak ze te zabiegi kupujący ma na razie z głowy"
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/17828
O rany, to po co ja tyle kasy na odrobaczanie minimum 2 razy w roku i werkowanie co 3 tyg wydaję...  😵
Fokusowa werkowanie co trzy tygodnie ? 🤔 chyba się znęcam nad moim koniem  😵
😜

A.kajca   Immortality, victory and fame
07 grudnia 2014 00:06
aronka Nie znęcasz się nad koniem, jak już to nad kowalem bo ma więcej roboty 🙂 Werkuje się tak często jak trzeba. Jednego konia co trzy tygodnie (też tak robię bo wystarczy przejechać raszplem, nożem poprawić co trzeba, 30 min i po robocie, ani koń się nie zdąży zniecierpliwić ani mi kręgosłup w tyłek nie wchodzi na koniec), drugiego co sześć a trzeciego co dwa miesiące- wszystko zależy od ścieralności rogu, rodzaju pracy i masy innych czynników 😉
Fokusowa sorki za wścibstwo, z ciekawości pytam 🙂 Czemu co trzy tygodnie? Też żeby sobie roboty oszczędzić czy coś naprawiacie? Zboczenie zawodowe... proszę, odpowiedz na PW żeby spamu nie robić 😉 
Co do klaczki z ogłoszenia: szkoda, że nie ma zdjęcia na twardym ale ta krowa z tyłu to mi nie tylko na nabytą wygląda (choć upierać się nie będę) ale też na powiązaną ze słabą muskulaturą zadu i grzbietu... Przody też lekko podejrzane. Szkoda, że nie ma filmiku bo w ruchu byłoby widać wszystko jak na dłoni. Chociaż w zasadzie 15 mies to ma prawo jeszcze być trochę rachityczna no ale zad ma moim zdaniem niezbyt "przyszłościowy", nogi też średnio się zapowiadają. Nie wydaje mi się też aby kowala kupujący miał "na razie z głowy", a raczej "na już w stajni"...
budyń, zacne komentarze, ale ojtam - golenie przepiękne!!!  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się