Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Ja też chciałam kupić takie reklamówki w jednym sklepie jeździeckim. W rezultacie dostałam gratis 20 szt. bo robiłam większe zakupy. U mnie każdy czaprak / derka ma swoją reklamówkę ( 🤔wirek: ), więc jak kupuję używane i dostanę bez reklamówki to nie mam w czym trzymać i szlag mnie trafia (serio). Więc sobie zrobiłam zapas, a jak mi się skończą to znowu uderzę do jeździeckiego. Tylko, że sklep ich nie sprzedaje po 5 zł 😀

Olson Sklepy dostają chyba tyle reklamówek ile rzeczy. Nawet nie wiem czy je dostają gratis czy za nie czasem nie płacą.
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2016 09:00
Sivens, to wszystko zalezy od firmy. Może za Eskadrona sie placi, ale za wiele, o ile nie większość reklamówek -nie.
Pracowałam trochę w marketingu i za porządne torby z kolorowym nadrukiem się płaci. Tak samo jak za katalogi. Sklepy nie dostają tego za darmo i dlatego niechętnie rozdają komuś, kto nie zostawi u nich nawet złotówki
Eskadron bardzo pilnuje wszystkich szczegółów, więc założę się, że mają nakaz pakowania w te reklamówki tylko rzeczy Eskadrona. I nic dziwnego.

Baś Ja nawet nie pomyślałam o tym, żeby prosić sklep o danie mi za darmo 20 reklamówek. Od razu zapytałam o możliwość kupienia i się zgodzili, podali mi cenę, ale potem sami zrobili z tego gratis, ponieważ zostawiłam tam nie małe pieniążki. Natomiast Olson też zrobiła zakup i sklep nie miał w co zapakować, a to już zmienia troszkę postać rzeczy.

W stajni zawsze była walka o te reklamówki, bo są duże i dość wytrzymałe, więc super się nadają do przechowywania grubych zimowych derek. Więc nawet nie-szmatoholiczki je doceniły.
O jakie reklamówki na derki wam chodzi? Może ktoś podesłać linka jak to wygląda?
ojej a ja jedną wyrzuciłam bo stwierdziłam ze mi nie będzie potrzebna taka przezroczysta, taki majątek wyrzucić  😁
A jeżeli kupiłam trzy czapraki eskadron i otrzymałam jedną torbe to powinnam czuć się oszukana?  👀
to ja się czuję oszukana x100 bo kupiłam parę szmatek Eskadrona i jakieś akcesorium i ani razu nie zapakowano mi tego w firmowe reklamówki i naklejek też nie dostałam   😂
Wiecie, że przez długi czas nie miałam pojęcia, że te naklejki są naklejkami? Tyle ich już wyrzuciłam, dopóki mi się jedna jakoś przez przypadek nie odkleiła 😁 dzięki temu teraz mam kilka przyklejonych na pace 😎
Te siatki czasem rzeczywiście się przydają, bo są duże i dość mocne - ja np pakowałam w nie czapraki do wysyłki 😉 Ktoś zyskał za darmo siatkę do nie-eskadronowego czapraka i może teraz sprzedać ją za miliony monet! :-P
O jakich naklejkach mowa? Aż przed chwilą sprawdziłam, bo mam pod ręką nowy pad ale żadnej naklejki tam nie ma  🙄
A siatki bardzo lubię, każdy czaprak podobnie jak Sivens trzymam w osobnej takiej siatce  🙂 Jeszcze czapraki HH też dostawałam w takich super reklamówkach  😉
O naklejkach które są metkami  😀
O. TO też wyrzuciłam  🤣
O naklejkach które są metkami  😀


Próbowałam tą metkę odkleić ale "odchodzi" razem z papierem więc nadal nie wiem o co chodzi  🤣
pad z eskadrona? to dziwne, powinnaś mieć taką trójkątną metke w kolorze kolekcji lub taką jak w załączniku poniżej. Czasem się zdarza, że ludzie w sklepie odrywają i kradną je  🙄
Mam dokładnie taką jak załączyłaś przy padzie i poważnie odrywa się razem z papierem, na 100% to nie jest naklejka, już ze wszystkich stron próbowałam to odlepić. Jutro sprawdzę jeszcze w stajni mam tam nowy czaprak, aż mnie ciekawość zżera  🤣
Możesz wstawić zdjęcie tej metki? 🙂
Chodziło mi o to:
😉
olga taką mam:


harja jak żyję nigdy nie miałam przy żadnym Eskadronie takiej metki, pierwszy raz widzę  😲 A trochę już ich miałam/mam.

edit: może to dlatego, że nigdy nie miałam nic z classic sports? Wszystko co miałam do tej pory to było NG.
larabarson, bardzo możliwe, bo ja miałam praktycznie same CS. Ale od jakiegoś czasu chyba i tak już ich nie dodają. A to, co jest na zdjęciu to rzeczywiście nie jest naklejka 😉 Były takie, owszem, ale to nie to :-P
NG tez mają ale inne. Takiego formatu jak wstawiłam tą ale taką w kolorach jakie było NG na przezroczystym tle
To takiego tez nigdy nie mialam  🤔 Moze rzeczywiscie przestali je dolaczac od jakiegos czasu?
Tak jak już nie dają breloczków-koników do niciaków 🤔mutek: Facet mi zgubił klucze z tym breloczkiem i już nie mogę takiego dorwać, grr. Tak samo naklejki niciakowe były boskie, z konikiem z kolekcji, a te z herbem w kolorach kolekcji, co harja, wrzucała były też przy cottonach, o ile nikt nie zwinął, jeszcze CS lato 2013 je miała, potem chyba nie, do BS-a z 2013 już nie miałam naklejki - a tak na nią liczyłam, bo kolory były piękne! I od jakiegoś czasu nie widziałam, żeby jakikolwiek czaprak miał naklejki, niestety...
Trochę nie rozumiem zaprzestania dołączenia tych "gratisów" - naklejek/breloków i w sumie szkoda, bo nie ma czym paki obklejać, a pamiętam wyścigi, kto ma więcej naklejek! 🤣 Ceny z każdym rokiem minimalnie, ale rosną, więc tym bardziej to takie średnio fajne.

Toreb mam ileś i są genialne - ja w nich przechowuje szmaty, mam też je na noszenie brudnych czapraków/derek do prania. Nawet czapraki, które zamawiałam w internetach często dostawałam opakowane w te torby 😉
Pamiętacie  Catona? Startuje : klik
to ten z powykrzywianymi nogami?
Nie wygląda na krzywego na tym filmie.
drabcio, ten sam.
a jaki kloc na nim siedzi 😉 no, teraz przez 2 lata bedzie łyso tym ktorzy byli "innego zdania", a potem sie kon pojawi w ogloszeniach "kon do towarzystwa" 😉
czy ja dobrze pamiętam, że on miał nie skakać? coś tam miał w tych nogach. Czy się mylę?
miałam nadzieję że jednak odpuści

Zakończenie kursu będzie uwieńczone certyfikatem uczestnictwa.  🙇
drabcio
Nawiązując do Twojego avatara:
Graj ty w szachy. Tam będziesz miał wszys­tko wed­le gus­tu. Tu czar­ne, tam białe, a po­la wszys­tkie kwadratowe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się