Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

desire   Druhu nieoceniony...
05 lipca 2016 09:58
sepia, wydaje mi sie, że wcześniej tak nie pisało. 😉
A w czym problem?http://www.swiatkoni.pl/ads/show,42522,do-stajni-ujezdzeniowej-potrzebna-osoba-do-objezdzania-koni.html
To czego ten pan oczekuje- przyznaję się do ignorancji.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
05 lipca 2016 14:47
Ja też nie rozumiem. Opinie o nim jako o pośredniku są różne ale nie widzę w ogłoszeniu niczego dziwnego.
Nie rozumiem oczekiwań, dla mnie to albo tłumaczenie za pomocą wujka Google albo silenie się na bardzo wysokiej klasy specjalistę od nie wiadomo czego. Skoro to dla was oczywiste, to po proszę o tłumaczenie z chińskiego na nasze.
Intuicyjnie prawdopodobnie poszukiwane są osoby z umiejętnością aktywnej jazdy ( z zaangażowanym żaden) że stałym przyjaznym kontaktem na wodzy, posiadające dobrą równowagę w pełnym dosiadzie i to wszystko w kłusie. Czasem podczas rekrutacji w korporacjach lub firmach wysokich technologii używanej się bardzo specyficznego języka w celu oddania ziarna od plew na wstępie postępowania. Tu moim zdaniem mamy przerost formy nad treścią lub absolutną nieznajomość tematu. Słowem cudak językowy nawet jak na jeździeckie bohomazy . Jestem ciekaw Waszych interpretacji?
rudziczek albo mi się wydaje, albo na 2 zdjęciu we wklejonym przez Ciebie ogłoszeniu, jest nasza słynna Monika Flis
Uważałabym więc na wystawiane przez tego użytkownika ogłoszenia!
desire   Druhu nieoceniony...
05 lipca 2016 17:23
breakawayy, omg, bo to ona i jej kolejne konto.  🤔 😵 po numerze telefonu można sprawdzić.  😀iabeł:
No nie wierzę... A myślałam, że jednak się mylę 🙄
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 lipca 2016 09:01
Możecie mi po krótce przybliżyć postać owej Moniki Flis?
desire   Druhu nieoceniony...
06 lipca 2016 09:05
Biczowa, wejdź w wątek o nieuczciwych re-voltowiczach i wpisz w wyszukiwarke monika flis.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 lipca 2016 09:39
melehowicz, rozumiem to właśnie tak jak to opisałeś. Stabilny kontakt, dobry dosiad, aktywny ruch na przód.
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 lipca 2016 22:12
Nie jest to ogłoszenie, ale no nie mogę. Nie widziałam w życiu tak zapasionego konia, dziwi mnie, że biega tak chętnie.
https://www.facebook.com/siwka.kucyk/?fref=ts
Lunie pewnie by się spodobał  😉
Kastorkowa haha tłuszcz na tłuszczu :P ale i tak nie przebije folbluta, który swego czasu wyglądał jak ten kucyk jeśli chodzi o krągłości. Da się  🤣

edit: Masakra KLIK
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 lipca 2016 12:11
Sivens - dokładnie to zdjęcie z linku mnie przeraziło chyba najbardziej.
Kucyki to trudny temat... moje ogiery są wypasione od samego patrzenia na trawę, nie daję rady sama żeby ruszać ich wszystkich i musiałabym chyba pozamykać na całe dni żeby nic nie naskubali a owsa to na oczy nawet nie widzieli.
Hajduczek No ten kucyk ze zdjęcia też jest na diecie, także nie ma się co czepiać, ale nie zmienia to faktu, że jest pokaźny 😉 Natomiast folblutka o której pisałam to już patologia, bo żarła całe wiadro jęczmienia na karmienie, nie pracując wcale, a i padok ograniczony. A najlepsze jest to, że problemy zdrowotne pojawiły się dopiero po odchudzeniu.
Melechowicz  mam to samo jak czytam to ogłoszenie że pan pitoli jak potłuczony ,co by się wydać mądrzejszym niż jest .  😂  Tym bardziej, że dosiad prezentowany na fotkach raczej dupy nie urywa  😉
A.kajca   Immortality, victory and fame
11 lipca 2016 03:54
Marengo, Siodło bezpopręgowe?
ee siodło jest nietypowe, chociaż widziałam kilka tego typu
Ale co nietypowego w ogłoszeniu? I co Wam przeszkadza siodło z dołączonym na stałe popręgiem?
Sprzedam jedyne w swoim rodzaju, robione na zamówienie, siodło marki Stubben. Jest to wersja DeLuxe znanego, ale mało docenianego w Polsce modelu Parzival. Siodło jak widać ma charakterystyczny dla tego modelu piękny, jasnobrązowy kolor.

Przecież to jest po prostu stare siodło do którego ktoś przypiął pasy. Żadne super siodło na zamowienie tylko straty rupieć z pasami kompletnie nie od siodła.
Tak to jest stare , brzydkie , przerobione zapewne siodło... Nadal nie widzę w nim jednak nic dziwnego, zwłaszcza że nie ma ceny...
naovika, nie, stubben faktycznie miał takie siodło. Skokowe i ujeżdżeniowe. Widziałam jak podpinany jest ten popręg i jest to gotowe rozwiązanie zaproponowane w tych siodłach. Może nie wyśmiewajmy ludzi z powodu naszej niewiedzy 😉
Tak w ogóle ta ujezdzeniówka była mega wygodna, kiedys takie cudo widziałam i siedziałam 😉
Siodło z ogłoszenia jest w całkiem fajnym stanie 😉 jeszcze komuś długo posłuży 😉 no i fajnie, ze unikat 😉
Naovinka jak zwykle poszalała  😉

Naovinka jak zwykle poszalała  😉



No rzeczywiście, zaszalałam  🤔

[quote author=kare_szczescie link=topic=190.msg2569656#msg2569656 date=1468229561]
naovika, nie, stubben faktycznie miał takie siodło. Skokowe i ujeżdżeniowe. Widziałam jak podpinany jest ten popręg i jest to gotowe rozwiązanie zaproponowane w tych siodłach. Może nie wyśmiewajmy ludzi z powodu naszej niewiedzy 😉
[/quote]

Możesz takowe pokazać ? Nie jest to czasami tak, że pourywały się przystuły i dorobiono taki pasek ?



Co myślicie o farbowaniu ? 🙂 http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/39586?
Jeśli nie jest to szkodliwe dla zdrowia kuca to czemu nie. Oczywiście nie znaczy to, że sama bym coś takiego zrobiła... Akurat ten przypadek WIZUALNIE całkiem mi się podoba. Ładnie i dokładnie zrobiona ta grzywa.
O ile dobrze pamiętam to są farby nieszkodliwe dla zwierząt, prawda?
Równie dobrze kucyk może został umalowany w celach marketingowych? Wygląda uroczo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się