Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

smartini, ufff, nareszcie ktoś coś 🙂
Tak mam ochotę na zgryźliwy komentarz, że jeśli się trafi w ogłoszeniach film z fajnie pokazanym koniem i po prostu dobrym jeźdźcem, to nikt go jakoś nie szuka i nie sprawdza na fejsbukach. A pana z gołym cyckiem - tak. 🙁

Z takiego jeździeckiego "stroju" pan Katanowski słynie nie od dziś. Mnie to zniesmacza - sorki, ale wyjściówka topless przystoi do kopania rowów, pracy w polu, przerzucania cegieł, czy opalania się na plaży - ale jeśli się umieszcza swoje cztery litery na tak szlachetnym i pięknym zwierzęciu, jakim jest koń, to jest się tej sytuacji winnym schludnego wizerunku. Pamiętam na MPMK pana Sałackiego i jedną z jego podopiecznych, która narzekała, że jest gorąco, a ona ma mieć pozapinaną koszulę z długim rękawem, wolałaby się rozebrać i śmigać w koszulce na ramiączkach. Trener odpowiedział jej, że nie ma mowy - a jeśli tego nie rozumie, to powinna zsiadać.

Serio, męski goły cyc nie daje się skupić na koniu? Jak kogoś to aż tak zniewala, to są lepsze strony do oglądania niż re-volta 😁

A konia nie skomentuję, bo ogólnie to ciekawy przypadek. Jakby go ktoś z forumowiczów kupił, to niech da znać, jak się na nim jeździ 😉
Mnie też filmik zniesmaczył - tak bez koszulki, za i w za szerokim T-shircie gdzieś później
Koń jak dla mnie jakiś taki... kulawy?
Cały obrazek ani nie przyciąga wzroku ani nie zachwyca i z pewnością na film sprzedażowy się nie nadaje

quantanamera


Zgadzam się z tobą że ogłoszenie jest w ogóle nie profesjonalne, a co do tych zachwytów to ja zakładam że tutaj raczej wszystkie miałyśmy ton wypowiedzi lekko ironiczny (choc podziwiam wyszukujących na fb 😀).
desire, ten filmik jest tak tragiczny, że chyba nie pozostaje nic prócz zachwytów nad jeźdźcem. Aczkolwiek ja wolę się klatami pozachwycać na plaży czy basenie, jak już się kolega chce chwalić, to by ubrał dopasowane polo :P
Na foto było po prostu jeszcze gorzej z wyglądem, tu przynajmniej są długie spodnie 😂


uff już myślałam, że mi odbiło

Może nie jestem zwolenniczka oficjalnych strojów, ale mógłby przynajmniej T-shirt założyć. A za konia dziękuję  🤔 niespecjalnie mi się podoba.
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 października 2016 14:33
już się bałam że będę w mniejszości nie czując zachwytu ani nad panem, ani nad koniem ani tym bardziej nad formą sprzedażową będącą no... poniżej jakiegokolwiek poziomu xD
Tak, jak mnie jeszcze podkoszulek (ale nie z cycem na wierzchu prawie że) jakoś specjalnie nie boli, jeśli to trening 'w domu' tak jakiekolwiek wychodzenie 'do ludzi' bez schludnego ubioru mnie mierzi strasznie
Tak samo jak od czasu do czasu pojawiają się wpisy typu: jesteśmy jeźdźcami, nie straszne na wyrzucanie gnoju, utytłane bryczesy i słoma z butów... owszem, wyrzucanie gnoju mi nie straszne ale zawsze staram się mieć czyste spodnie, buty i koszulkę, do tego jakaś czapka z daszkiem i czysta, nie stargana bluza... choćbym miała co drugi dzień jeansy prać (i tak też robiłam)
Pan Katanowski wraca jak bumerang 😉 I tak jak za seksowne kobiety nie uważam dziewczyn w typie wczesnej Dody, tak goła klata na hydraulika z reklam zupełnie mi nie imponuje. Dla mnie to wieś niesamowita. Ale ja nie aprobuję nawet koszulek na ramiączkach, polo to maksimum, do jakiego można się wg mnie rozebrać 😉


Ale jestem ciekawa odpowiedzi na pytanie jakie zadała kenna - bo też na to zwróciłam uwagę i w pierwszej chwili pomyślałam, że kobyła kulawa
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 października 2016 15:33
quantanamera


Zgadzam się z tobą że ogłoszenie jest w ogóle nie profesjonalne, a co do tych zachwytów to ja zakładam że tutaj raczej wszystkie miałyśmy ton wypowiedzi lekko ironiczny (choc podziwiam wyszukujących na fb 😀).


Po odnalezieniu na fb widać że owy pan ma chyba takie sposób reklamy/przyciągania uwagi bo jest sporo jego filmików z gołą klatą.
[quote author=asds link=topic=190.msg2601597#msg2601597 date=1475756447]
quantanamera


Zgadzam się z tobą że ogłoszenie jest w ogóle nie profesjonalne, a co do tych zachwytów to ja zakładam że tutaj raczej wszystkie miałyśmy ton wypowiedzi lekko ironiczny (choc podziwiam wyszukujących na fb 😀).


Po odnalezieniu na fb widać że owy pan ma chyba takie sposób reklamy/przyciągania uwagi bo jest sporo jego filmików z gołą klatą.
[/quote]

No chyba żartujesz.... 😲.

Ja myślałam że to jednorazowa wtopa jest....
desire   Druhu nieoceniony...
06 października 2016 17:40
smartini, nie skomentowałam konia bo widać, że tu coś nie tak.  pytanie tylko czy ktoś był oglądać i co koniowi dolega..  🤣

asds, no nie, on emanuje tą swoją nagością.  😵  jak jakiś zboczeniec, fuj.  😂
Rolnik szuka żony , a przy okazji sprzeda konia . Są chętne na rolnika lub  konia  ❓
Putin też ma zdjęcie z gołą klatą. Na koniu, oczywiście. Może ten Pan z filmiku stara się naśladować? Dla mnie to takie...niemęskie, niestety. Ciotowate 😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 października 2016 19:33
Nie no jak dla mnie wygląda dość męsko, widok bardzo przyjemny bo i pan przyjemnie umięśniony ale cóż nie na miejscu, zdecydowanie bardziej by było na miejscu gdyby obornik bez koszulki wywalał czy rozładowywał siano/słomę albo miał robione zdjęcia do kalendarza 😁.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/40842?
galopada_ wystawia lewitującego konia  😍 (zdjęcie 8,9,10)
kare_szczescie, co dziwnego w zdjęciach konia w ruchu?
Gaga Jak popatrzysz na te fotki w odpowiedni sposób, to rzeczywiście koń sprawia wrażenie, jakby płynął w powietrzu. To nie dziwne, tylko fajne fotki. Ja to tak odbieram  🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 października 2016 18:55
A ja takie coś znalazłam an FB:


"UWAGA !!! Przygarnę konia lub kupie za niewielką cene ( jak najbardziej pod siodło i w teren / łagodnego ) Mogę obiecać 10000% że koń będzie jak najbardziej szczęśliwy ! Mamy wszystko co dla niego jak najlepsze , będzie miał dużo towarzyszy , wspaniałe warunki i otoczenie ! Będzie czuł się w nowym domu jak w raju ! Będziemy dążyć to tego by równie dobrze pokochał ten dom ! Koń to zwierzę które ma dusze i uczucia ! Wiem że posiadanie konia to ogromna odpowiedzialność ale ja sie na nią decyduje ! "


😵
A ja takie coś znalazłam an FB:


"UWAGA !!! Przygarnę konia lub kupie za niewielką cene ( jak najbardziej pod siodło i w teren / łagodnego ) Mogę obiecać 10000% że koń będzie jak najbardziej szczęśliwy ! Mamy wszystko co dla niego jak najlepsze , będzie miał dużo towarzyszy , wspaniałe warunki i otoczenie ! Będzie czuł się w nowym domu jak w raju ! Będziemy dążyć to tego by równie dobrze pokochał ten dom ! Koń to zwierzę które ma dusze i uczucia ! Wiem że posiadanie konia to ogromna odpowiedzialność ale ja sie na nią decyduje ! "


😵



Świetne!!! Decyduję się ... do pierwszych poważniejszych wydatków, bo przecież ja bidna i kasy nie mam ... Daaaajcie mi zabawkę ... nie zepsuję, obieeecuję  🤔
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 października 2016 20:19
Bo się każdemu wydaje że kupno konia to ta najdroższa cześć jego posiadania.
Bo się każdemu wydaje że kupno konia to ta najdroższa cześć jego posiadania.


Ave.

To dopiero wierzchołek góry lodowej.

[img]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQssuzb9Ob0fRNVZT67Ddi8Ti_ZoSawp3kKabmkcB1-RJLZRzSkhg[/img]
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 października 2016 21:21
taaaak, wiele osób zapomina, że koń to w sumie bardzo ekskluzywna, wybitnie awaryjna i trudna w pielęgnacji eko-niszczarka do banknotów 😂
Calkowicie sie zgadzam  😎





No i potem dni wygladaja tak (zapomnij o wakacjach )



Fajny pomysł. BTW, błysnę teraz moim zacofaniem: Co to jest ten kickstarter? Szukają kasy na rozwinięcie biznesu?
Pomysł ciekawy, chociaż bałabym się łatwego ściągania takiej podkowy podczas jazdy
No i nie wyobrażam sobie mocowania po ściągnięciu konia z błotnego padoku. Obawiałabym się również że słoma będzie w toto wchodzić. Ciekawa też jestem jaki mają pomysł przy rosnącym kopycie - czy da się rzep od kopyta bezinwazyjnie odkleić i przykleić następny...
Gaga rozumiem twoje obawy, ale uważam, że pomysły i wynalazki powinno się krytykować jak już się je przetestuje, a nie dywagować. Może twórcy o tym wszystkim pomyśleli?
no to czekamy na pierwszego testera w Polsce 🙂 też  uważam że najsłabszy punkt to te rzepy , ciekawa jestem kleju który wytrzyma podczas użytkowania . 
Pauliszon13, a ja uważam, że warto posłuchać konstruktywnej krytyki przed produkcją, aby rozwiązać problemy zanim się pojawią. Zwłaszcza, że nie napisałam, że mi się coś nie podoba, tylko że ciekawa jestem rozwiązań... 
misiek69, dokładnie tak 😉
Na stronie są setki różnych pomysłów, na różnym etapie zaawansowania.
Można dorzucić pieniążka za nic, za uśmiech, za email dziękczynny albo wrzucić więcej i po uruchomieniu produkcji dostać podarki typu koszulki, kubki lub co się komu zamarzy albo i sam owoc projektu  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 października 2016 23:27
u reinerów też by było ciężko to zastosować, chyba, że ktoś dałby dożywotnią gwarancję na te dynksy do mocowania 😁
buyaka Dzięki, tak myślałem. Wolałem się jednak upewnić.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się