Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Ostatni punkt obłędny  💘 Ciekawe czy przystojny chociaż ten instruktor... No i czy mężatki też mogą jeździć  😵

http://ogloszenia.re-volta.pl/jazda-konna/o/101842/


To ogłoszenie w ogóle jest radosne.

"oraz w małych grupach do max 2 rumaków" - Nie wiedziałam, że 2 o już grupa, a nie para. 😀

I to...
"Jazdy prowadzimy na sportowych i wyszkolonych wierzchowcach. - Jazda samodzielna na padoku z instruktorem ( 0, 5 godz. lub 1h )". - Takie te jazdy i konie sportowe, a trenują na padokach. Da się? Da! Idźcie Wy przebrzydli jeźdźcy, co Wam się kwarcu zachciało. 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 kwietnia 2018 13:33
A co dziwnegn w jezdzie na padoku? W moich okolicach tak sie mowi na plac do jazdy.
A co dziwnegn w jezdzie na padoku? W moich okolicach tak sie mowi na plac do jazdy.


Chyba że tak, ja się z tym nie spotkałam. U mnie zawsze padok był padokiem i jeździło się na nim tylko w stajniach przydomowych, w których nie ma ujeżdżalni.
- Wycieczka w teren z instruktorem - tylko dla kobiet (1h)

ten ostatni punkt faktycznie daje do myślenia  😜 🤔wirek:
dobrze, że nie dodane "ładnych kobiet" 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 kwietnia 2018 16:49
Nigdy nie zrozumiem dodawania takich zdjęć jak 3 i 4 do ogłoszeń. No nie można zrobić jakichś ładnych zdjęć na których nie ma takich obrazków?
No widać, że kuc mocno do przodu, ale jak ja widzę taką rozdziawioną paszcze i wielokrążek to aż mi się odechciewa.
klik
MOże nie mają bo kuc łazi ciągle zaciągniety w ryju?  🥂
majek   zwykle sobie żartuję
19 kwietnia 2018 18:04
Może wyjazd w teren jest np po terebie zamkniętego klasztoru dla kobiet...  🏇
dobrze, że nie dodane "ładnych kobiet" 😀


Przecież zaznaczone: max 70 kilo 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 kwietnia 2018 21:16
Może kwestia bezpieczeństwa, bo z fb wynika, że instruktor to instruktorka 😉
[quote author=Megane link=topic=190.msg2776186#msg2776186 date=1524144083]
dobrze, że nie dodane "ładnych kobiet" 😀


Przecież zaznaczone: max 70 kilo 😀
[/quote]
Przy 150 cm wzrostu i 70 kg może być mało atrakcyjnie hahahah
a może teren tylko dla kobiet z racji, że instruktorka się obawia zwyrodnialców  😀iabeł:
a maks 70 kg, bo taką osóbke jeszcze owa instruktorka podtargnie do siodła w razie konieczności  😁
bardziej mnie zastanawia lonża z instruktorem.... to da rade lonża samemu, bez instruktora  😜

edit. literówka
a może teren tylko dla kobiet z racji, że instruktorka się obawia zwyrodnialców  😀iabeł:
a maks 70 kg, bo taką osóbke jeszcze owa instruktorka podtargnie do siodła w razie konieczności  😁
bardziej mnie zastanawia lonża z instruktorem.... to da rade lonża samemu, bez instruktora  😜

edit. literówka

Może wchodzi lonża ze stajennym w grę? 🙂
Kurcze, takie krótkie ogłoszenie, a tyle dało radości  😂
dokładnie. chyba miało być krótko i treściwie. a wyszło...  🏇
aaa...to teraz ma sens... skoro lonża ze stajennym, to może dlatego kobiety  😁  😉
Naprawdę powinny zostać wprowadzone obowiązkowe badania psychologiczne dla właścicieli koni  🙁  https://www.olx.pl/oferta/ogier-izabel-CID103-IDqBySL.html#fa145c0704
Niezbyt miły obrazek dla oka.
Patrząc na takie obrazki, mam ochotę kupić takiego konia/kucyka, chociaż miałby być tylko moją eko-kosiarką, aby zapewnić mu lepsze traktowanie...
Kurczę, to koło mnie... Nie da się, niestety, zbawić całego świata i uratować wszystkich kucyków... Ciekawe ilu potrzeba pokoleń, żeby się mentalność zmieniła.
Gillian   four letter word
22 kwietnia 2018 11:17
Oooo matko jaka paskuda  😵
kiedyś je wrzucałam tutaj. Nawet koń poirytowany 😀
Naprawdę powinny zostać wprowadzone obowiązkowe badania psychologiczne dla właścicieli koni  🙁  https://www.olx.pl/oferta/ogier-izabel-CID103-IDqBySL.html#fa145c0704

Kurczaczki, dzwoniłam jakiś czas temu pytając o tego konia, podobno nie chodził wtedy jeszcze pod siodłem... Ale z budowy to jeszcze kucykowe dziecko, żal patrzeć
Ircia   Olsztyn Różnowo
22 kwietnia 2018 19:04
Gillian cała reszta ogłoszeń tego użytkownika to mnie zadziwia, bo ja bym za to nie dała nawet złotówki, przerażają mnie te wszystkie sprzęty co ma na sprzedaż 😵
Tjaaa... oddam kucyka... no nie, właściwie nie oddam, bo chcę tyle kasy ile za niego dałam.
Ja rozumiem, że trzeba ratować, pomagać... Ale potem albo uczciwie sprzedać albo samemu trzymać. Tu opis uczciwy tylko zgrzyta mi oddam vs cena. No i ten komentarz, że mamy już swoje dwa i więcej nam nie trzeba... Jakieś to niespójne.

kucyk

Edit: dzięki dziewczyny za podpowiedzi gdzie indziej. Umiem skrócić link!
Sorry za  🚫, musiałam
fajne ogłoszenie, a tytuł zapewne mający przyciągnać zainteresowanie
"Dzwonić pod nr xx xxx xx xx w razie czego oddzwonię.Kucyk znajduje się pod samą granicą za Regietów / Gładyszów - Beskid Niski, droga bita."

Ale drodze czemu się oberwało...
Wybaczcie, musiałam  🤣

Z drugiej strony ładny kucyk.
SzalonaBibi, nie przesadzaj, te 1300 zl nijak sie ma do pracy jaka dziewczyny wlozyly w tego konia. I wlozyly ją za darmo skoro chca odzyskac tylko pieniadze wydane na wykup, a nie na roczne utrzymanie

Napisane jest też:
Szukamy uczciwego dobrego domu.To jest dla nas najważniejsze. Miło by było aby zwróciła nam się kwota wykupu kucki 1300 zł. Ale to już drugoplanowa sprawa. więc pewnie i sprzedalyb y taniej chociaz i te pieniadze są smieszne. za tyle mozna psa kupic i to nie kazdego,a nie konia.
Marzena oj nie wiem czy dostaniemy jakiegokolwiek psa z rodowodem FCI za 1000zł 🤣
swoją drogą : całkiem , całkiem ten kuc 🙂
Equigrav, totez napisalam ze nie kazdego bo ceny poszly do góry a ja kota z hodowli za 1,5k kupilam w 2009 r.
Wiecej by faktycznie w skupie rzeźnym dostaly wiec bez sensu jest mówić o niesmaku ze chca pieniadze. dla mnie to półdarmo, wiecej wydalam na TUV swojego :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się