Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

To doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mnie urzekło 😀 Widzę takiego fryza za kółkiem traktora...
vissenna   Turecki niewolnik
02 stycznia 2019 13:45
Czy tak ciezko znalezc kogos kto napisze ogloszenie po polsku? 🙁 A jakie kopyta ma ten gniadosz...
[s]Mail jest .ru, a sprzedawca ma imię/nick Irina 😉 Myślę, że to wiele tłumaczy (nomen-omen).[/s]


Vissenna edit: dopiero Cię zrozumiałam :kwiatek: :kwiatek: Pomroczność jasna :kwiatek:
dea   primum non nocere
02 stycznia 2019 14:18
Zady bose i względne, ale przody... 😲 🤬
vissenna   Turecki niewolnik
05 stycznia 2019 19:35
kulawa? na prawo powiedziałabym że bardziej...
http://ogloszenia.re-volta.pl/piekna-klacz-do-sportuhodowli-czy-amatora/o/155980/?fbclid=IwAR0rWljWWznk9FCYdXcrLJnQ1_4ueR1yuqLTqUj01dktiuM_SRmHAPzuRtA


Mi na kulawa nie wyglada, raczej wina siedzacego fotelowo jezdzca co konia pokazac nie umie. Do tego to piekne, niedopasowane siodlo dzialajace jak sprezynka z tylu.  🙁
vissenna to co napisałaś to już pomijam.A zerknij jeszcze raz na  kłus w prawo 😉
vissenna   Turecki niewolnik
05 stycznia 2019 19:49
vissenna to co napisałaś to już pomijam.A zerknij jeszcze raz na  kłus w prawo 😉


Siedze na komorce, wiec wiele nie widze. Szczerze to ciezko sie oglada takiego nieogarnietego jezdzca odstawiajacego makarene... W sumie najwiekza nieregularnosc wystepuje na zakretach, wiec kon moze miec "cos" albo po prostu ma kiepskiego jezdzca. Niestety...
kulawa? na prawo powiedziałabym że bardziej...
http://ogloszenia.re-volta.pl/piekna-klacz-do-sportuhodowli-czy-amatora/o/155980/?fbclid=IwAR0rWljWWznk9FCYdXcrLJnQ1_4ueR1yuqLTqUj01dktiuM_SRmHAPzuRtA

Tak, kulawa. Powiedziałabym nawet, że mocno. Dziwię się, że jeździec nie czuje pod dupą, że coś się dzieje.
Mi nie wygląda na kulawą. Widać, że gość wsiadł na chwilę i się nie mieści w siodło całkiem na niego za małe, które dodatkowo sprężynuje...
Koń ma 5 lat rocznikowo od kilku dni, nie wiadomo jak długo chodzi pod siodlem, równie dobrze może to być problem z kontaktem a nie kulawizna. Od oceniana kulawizn z resztą jest wet a nie forum. I nie bez powodu robi się to bez jeźdźca 😉
Dla mnie koń ewidentnie nieregularny od ręki, za to mego grzeczny, skoro na tak niespokojną rękę (spójrzcie na galop) reaguje co najwyżej machnięciem ogonem, czy jedną próbą ucieczki z pseudo kontaktu w przejściu. Zwierzak jest schowany, bez prowadzenia na zewnętrznej wodzy, plecy odgięte, łopatka zblokowana. Pytanie czy da się to odrobić.
To młody koń, jeżeli zdrowy i pójdzie do kogoś, kto ma jakieś pojecie, To odrobi.
vissenna   Turecki niewolnik
06 stycznia 2019 11:08
Podobno z takim nachrapnikiem można sobie skakać na zawodach w USA:
https://tiny.pl/tq2s9

🤔
nie wpadłabym na taki patent, czego to ludzie nie wymyślą 🤔
Ojej, strasznie to przykre.. 🙁 ja to futerka zakładam żeby miękko było a tu takie wynalazki...
Myśle, że nietypowe, ale zaciekiewił mnie temat.
Czy jak ktoś wstawia zdjęcia z takimi dużymi podpisami fotografów to znaczy , że pobrał zdjęcia bez zgody fotografa czylu ukradł?
No bo jak się zapłaci za zdjęcia to nie dostaje się z takim wielkim podpisem przecież?

http://ogloszenia.re-volta.pl/ogiier-charot-xx/o/93545/
dea   primum non nocere
07 stycznia 2019 08:41
Ależ ma długie pazury w zadach, brrr.
Perlica, tak 😉
Megane, w takim razie wystawiać ogłoszenie stanówki z kradzionymi zdjęciami to WSTYD na MAXA ....
Ale przy okazji jaka reklama dla fotografa 😉 na całe zdjęcie 😉

No wstyd, ale co poradzić jak się nie chce kilku złotych zapłacić?
Lepiej ukraść z internetu 😉 niektórzy nie odbierają takiej kradzieży jako wstydu, przecież znalazł w internecie  😂 czyli ogólnodostępne.
jakby zapłacił, miałby jedynie malutkie logo lub w ogóle bez podpisu
Niezmiennie cieszą mnie teksty tłumaczone w translatorze.
Tutaj nie wiem tylko czy idealna klacz, czy popsuta  😂
Perlica, Megane, wiele zależy od fotografa. Często fotograf nie ma nic przeciwko rozpowszechnianiu jego zdjęć z tym wielkim podpisem - właśnie dlatego, że to reklama. Jasne, jak chcesz mieć swoje, to kup i dostaniesz bez podpisu (a do oferty stanówki już stanowczo wypadałoby mieć swoje), ale jak nie, to nie, masz te, udostępnione oficjalnie w Internecie, podpisane wołami. Nie wiem, czy to można nazwać kradzieżą, wszem i wobec widać, że zdjęcia nie należą do właściciela konia. Takie zdjęcia jak najbardziej mogą być rozpowszechniane po Internecie, po to mają ten wielki podpis. Czy wypada na nich robić ogłoszenie to już inna sprawa.
czarna brzoskwinia, to jak nic zepsuta.
Ale w korku dobrze jeździ, do miasta w sam raz.
Sivrite, wydaje mi się, że czym innym jest wrzucanie sobie podpisanych zdjęć z internetu a czym innym zarobek 😉 wykorzystanie do reklamy. To powinno być płatne i legalne. Nigdy nie ukradłam zdjęć do tworzenia strony internetowej, zawsze kupowałam, ew za wyraźną zgodą zamieszczałam  😉
Tu chodzi właśnie o wykorzystanie zdjęć do reklamy 😉
Megane, dokładnie, co innego jest udostępnić sobie fotkę na fb, co jest legalne, a co innego zapisać ją w swojej ofercie sprzedaży konia lub stanówki.
Jednak też nie wiem, może właściciel konia to uzgodnił z tymi fotografami?
whisperer13 mi się nic nie wyświetla  🤔
Weszłam na stronę Pani K. Wiszowaty. Nie ma tam zdjęć z tak wielkim logo, prawdopodobnie te są z jakichś zawodów w wersji "do wykupienia", i raczej nie zostały użyczone do celów reklamowych 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się