St. Hippolyt - pasza i odzywki

Witam,
Oprocz mile widzianych opini na temat tych pasz, prosze tez, o miejsca mozliwych ich zakupu, oprocz przedstawiciela http://www.consult-s.pl/pasze.php
Moze sa dystrybutorzy, moze ktos ma dostep do zakupu i ew wyslania... moze wybiera sie do Trojmiasta..
Niestety trudno by mi bylo znalezc 30 chetnych na cala palete..
crazy,
powiem tak, te pasze sa bardzo dobre
ale niestety w Polsce kupienie ich to totalna masakra
napisałam kiedyś maila do samej centrali o problemach z dystrybucją w Polsce i że ktoś kto tu jest dystrybutorem ewidentnie BLOKUJE sprzedaż... (np. w stajni w Warszawie chcieliśmy zamawiać średnio po 10-20 worow miesięcznie i trafialiśmy na MUR i olew ze strony Polskiego przedstawicielstwa)
i co?
odpisali że dystrybutor jest XX na Polskę i mam do niego się zgłosić (ten co nas olewał)
wiec nic nie wskórałam...

to było z 4 lata temu..

nie wiem co sie zmieniło...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 stycznia 2009 18:36
Dokładnie przez te problemy z dostępnością zrezygnowałam z tych pasz. A wielka szkoda, bo są naprawdę świetne.
crazy, pasze sa bardzo fajne. Poki moj pracowal to byl na roznych cudenkach Hippolyta wlasnie.
Ziolowe musli po prostu przeswietne, to energetyczne rowniez. Sumplementy tez bardzo fajne. Luzerna.
Z checia wroce do Hyppolita jak wrocimy do roboty.
U nas nas nie ma problemu (w kazdym razie nie bylo jeszcze bardzo niedawno). Chyba, ze cos sie zmienilo.
Ja wiem ze to sa swietne pasze, wrecz chyba najlepsze jakie mialam...  Ale wlasnie w tej chwili na Pomorzu nie ma dystrybutora, napisalam do przedstawiciela, zaproponowal mi palete  700kg.. to przy 2 -3 koniach chyba bede miala ja na 4 lata.. bezsensu...

Moze uda mi sie zabrac z lodzi przejazdem.. no ale na ile mi to starczy.. bezsensu zupelnie.

Wprawdzie  po sezonie zrezygnowalam z niej ze wzgl na bardzo wysoka cene , ale chcialabym mesz, trawokulku, ktore sa cenowo bardzo zachecajace...
A to agnes juz sie w to nie bawi?? Jeszcze stosunkowo niedawno miala te pasze "dostepne" i mogla zalatwiac.
Niestety juz nie... Musialaby sie zebrac grupka osob co jej zdejmie cala palete... A znajdz tu tylu chetnych przy takiej ilosci pasz na rynku. Dlatego jakbys byla czyms zainteresowanym to albo ja 9 lutego bede w wawce i moze kupie, albo bede przelotem w lodzi tez kupie..
Kurcze, szkoda, bo chcialam wrocic do Hippolyta jak zacznemy robote.

To znaczy wiesz. Takie kupowanie na krotki czas w sumie to nie urzadza. Na niewiele starczy. I jak cos to trzeba by znowu gdzies jechac.
Szkoda, pewnie stanie u mnie na Hartogu.
Tak , u mnie stanie na hartogu jesli chodzi o musli. Napewno teraz chce  mesz i trawokulki, ktore starczaja na bardzo dlugo jesli wezme np po 2 worki.. tego sie nie daje jakos w wielkich ilosciach. A jesli chodzi o Czara to mysle ze w sezonie zainwestuje w wieksz ailosc strruktura.. bo jest najlepszy, no co tu duzo mowic 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
29 stycznia 2009 20:13
Ja karmie konie L.A. Struktur E i Hestą Mix czasem Reform, czukierki z Hippolyta są najlepsze na świecie, jak ktoś coś potrzebuje podam namiary na dystrybutora w mazowieckim
A mozesz napisac tutaj? Dystrybutor to chyba nie tajemnica?
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
29 stycznia 2009 20:48
Ja juz od dłuzszego czasu na hippolycie (znaczy sierściuchy), luzerne mix, pre alpin i la rosslet,  odbieram osobiście od dystrybutora w Grodzisku Maz., namiary: (...) do OGŁOSZEŃ dodo
Pasze rewelacyjne.
Ze na Pomorzu i Zach pom nic nie ma...

Kawusia , a na stronie przedstawiciela jest podany wlasnie ten link co ty dalas.. ale odnosnie  woj mazowieckiego i lodziego... czy gdzies blisko lodzi jest?  Dzwonilam ale nikt nie odbieral, rano sprobuje.
Pani Agnieszka swego czasu odwiedziła naszą stajnię, opowiedziała o paszach itp i z tego co pamiętam, to proponowała dowóz do stajni od kilku worków w górę. No ale jeśli jest z Grodziska to mieścimy się w 30 km.
Bardzo proszę, aby uniknąć bałaganu i ew. reklam, przekazywać sobie informacje na PW dotyczące dystrybutorów i nr telefonów. Dziekuje w imieniu moderatorek.
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
30 stycznia 2009 09:00
Być może, że też w łódzkim dowozi, w mazowieckim na pewno dowozi osobiście bo był czas, że mi do stajni przywoziła - Puszcza Mariańska, to już na samej granicy łódzkiego i maz. (chyba 10 zł płatne było wtedy a mamy od Grodziska 30 km , do Łodzi to pewnie od nas z 60-70 km by było, więc z Grodziska koło 100..., może drożej by wzięła za dowóz...), teraz nam wygodniej odbierać bo i tak przejeżdżamy często przez Grodzisk 🙂.
Karmiłam nimi swojego konia, ale niestety strasznie podskoczyły cenowo.
annai   Moje ulubione wszystko...
22 marca 2009 13:43
no wreszcie coś konkretnego, pilnie potrzebuję pasze pre alpin dla niejadki. za chwile kończymy worek a nigdzie nie mogę znaleźć sklepu. mam namiary na dystrybutora, ale koszty przesyłki są zabójcze ,a ja potrzebuje góra jeden dwa worki na m-c. możemy się jakoś dogadać?
KuCuNiO   Dressurponyreiter
22 marca 2009 15:59
Ja kupuję tą paszę w WetFarmie:-)
Ja mam ten sam problem, karmie konia pre alpin, potrzebny mi gdzies jeden worek na miesiac, a sklep z ktorego bralam pasze nie ma w ofercie hippolyta 🙁 ma ktos moze jakies namiary jak zdobyc ;pasze do kujawsko-pomorskiego? bede wdzieczna, bo paleta dla jednego konia nie wchodzi w rachube...
A ja dzisiaj właśnie kupiłam Irish Mash i SemperMin z Hppolyta 😀
SemperMin już wcześniej podawałam i byłam straasznie zadowolona z efektów 😀
Ale fakt, ceny tych paszy sporo wzrosły niestety.
Witam Wszystkich Forumowiczow,

Potwierdzam powrot Hippolyta do Warszawy. (...) dodo

Pozdrawiam,
Krzysztof Szaniawski

do ogłoszen proszę!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] przemycanie ogłoszeń w działach innych niż OGŁOSZENIA
Czy moglibyście mi coś napisać nt produkty SemperMin? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ich temat. Czy jest to dodatek do owsa (balancer) czy klasyczne premiks witaminowy?

St.Hippolyt Warszawa czy macie dostępne wszystkie produkty, czy trzeba je zamawiać? Oraz czy dostępna jest u was pomoc (jaką np feruje PAVO czy Spillers) w dobraniu odpowiedniego profilu paszy i jej ilości, pod w miare konkretne potrzeby danego konia?

Z góry dziękuje za odpowiedź 😉

do OGŁOSZEŃ! dodo
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] przemycanie ogłoszeń w dziale innym niż OGŁOSZENIA, niezgodne z regulaminem!
majeczka   Galopem przez życie!
18 listopada 2009 08:00
Kupuje od ok 2,5 roku pasze od WESTERNZONE, dla różnych koni i swoich i tych które mam w treningu. Pasze te polecają weterynarze, więc są naprawdę dobre. Agnieszka zawsze trafnie doradzi, dobierze pasze, dowiezie do stajni. Polecam! A St'Hippolyt nie zamienię na żadną inną paszę!
Dodofon, ale linki (do cennika i produktów) mogłaś naprawdę zostawić. Zwłaszcza, że w wątkach paszowych często przerzucamy się linkami do konkretnych sklepów i nikt tego nie kasuje...

http://www.westernzone.net/sklep/index.php?cPath=32_36
http://www.4horses.waw.pl/cennik.pdf

W Westernzone ceny są ciut wyższe, ale czy w zamian za to można liczyć na dostępność paszy od ręki? 😉
stosował ktoś witaminy z St. Hippolyt? Ostatnio zamawiali w stajni większe ilości, więc się dołączyłam🙂
Jakie efekty?
crazy - jakbyś wiedziała coś o dostępności tych pasz w zach - pom to daj znać. Swojego czasu sama szukałam, ale bez rezultatu. Chciałabym przede wszystkim mesz, może jakieś musli. Mogę kupić 3-4 worki paszy + 2 worki meszu góra, bo po prostu nie mam tyle kasy, żeby ją zamrażać. Marzy mi się, że te pasze będą dostępne w galopadzie w Szczecinie.

Swoją drogą nie rozumiem jak to jest możliwe, że pasza ciesząca się taka popularnością jest tak niedostępna, bo ktoś blokuje możliwość jej kupowania i dystrybucji w całej Polsce.

Tez tego nie rozumiem. Sama karmilam Hippolytem i na pewno bym nie zrezygnowala gdyby tylko byla normalnie dostepna.
[quote author=Aga_Leming link=topic=1933.msg383421#msg383421 date=1258578225]
Marzy mi się, że te pasze będą dostępne w galopadzie w Szczecinie.

[/quote]

Trzeba podpowiedzieć panią z galopady! Tam chętnie inwestują w coś, na co będzie/jest popyt😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się