Tani i dobry sprzęt

Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
30 stycznia 2009 13:05
Jak w temacie.
Co  dobrego można kupić za niewielkie pieniądze.  😁
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
30 stycznia 2009 13:10
ja polecam czapraki i derki polarowe z Jarpolu, sama sie skusiłam i jestem zadowolona. Myślę , że należy wspierać naszych Polskich producentów.
Proti   małymi kroczkami...
30 stycznia 2009 13:19
też polecam Jarpol, dwa lata temu kupiłam od nich derkę zimową i ochraniacze transportowe. Niska cena, a bardzo wytrzymałe i porządnie zrobione 😉
armara  mam te kaloszki, niestety 3 czy 4 razy były ze mna na zawodach, i już popękał ten neopren (czy jak to można nazwać.. )
niestety próbuje znaleźć nick na allegro Pani, od której kupywałam czaprak, ale nic z tego... Pisałam z nią e-maila mówiła, że realizują równiez zamówienia w innych kolorach
za czaprak zapłaciłam 25 zł (oczywiście nowy)


deborah   koń by się uśmiał...
30 stycznia 2009 14:08
martynkakoniki,

wygląda jak ten:
http://www.allegro.pl/item501061627_promocja_bardzo_ladny_zamszowy_brazowy_czaprak.html

o tak! to ten, tylko ja kupywałam go już dawno i mój nie jest zamszowy  😉
A ja polecam owijki polarowe jumptecka , kiedyś można było je na allegro kupić za 35zł w 5 kolorach , teraz chyba są w okserze ale cena niestety już większa.

Podpisuję się pod tymi owijkami! Najstarsze moje mają ponad 2 lata i nadal wyglądają super. Jak za taką kasę naprawdę rewelacja.

Dodam jeszcze derkę polarową Kavalkade ecoline. Kosztowała około 70zł, więc niewiele w sumie. Polar na oko niby stosunkowo cienki, ale niemechacący i świetnie osuszający.

Czapraki od elbart-a z allegro. Czasami gdzieś jakaś niteczka puściła w pikowaniu, ale kij z tym, czaprak treningowy za 25 zł sprawdzał się super, latem prałam karcherem i nic się z nim nie działo.
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
09 listopada 2010 17:06
Emade masz jeszcze jakis kontakt z tą panią co sprzedaje te czapraki po 25zł nowe/😀
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
09 listopada 2010 17:31
pierwsze co mi do głowy przychodzi 🙂
http://pasi-konik.istore.pl/pl,product,108143,horze,kaloszki,neoprenowe,probell.html


Potwierdzam. Mają bardzo dobre, mocne rzepy a brak obszycia neoprenu sprawia, że można je dowolnie docinać do rozmiaru.
Kaloszki horze z tego co wiem są super i do codziennego ciorania są idealne.
Z jarpola mam derkę (z tego starego jarpola) już ponad 5lat i jest w idealnym stanie i ochraniacze transportowe również nie zniszczalne!! Obie rzeczy wyglądają po praniu jak nowe. Nie wiem jak teraz z jakością w jarpolu ale te stare rzeczy są rewelacyjne!!
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
11 listopada 2010 20:12
Nie wiecie gdzie mozna kupić tanio jakieś czapraki lub komplet ochraniaczy.
Ale muszą być wytrzymałe 😉
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
11 listopada 2010 20:17
Komplet ochraniaczy polecam z Horze!! za 60zł 4 ochraniaczki!! super wyglądają na koniu, nie wiem jak się sprawdzą przy dłuższym użytkowaniu ale wyglądają całkiem solidnie.
Lonża z decathlonu jest fajna, kosztowała grosze a naprawdę wszystko wytrzymuje. Może trochę kolor się sprał, ale w niczym to nie przeszkadza. Nawet jeśli koń niszczyciel, to nic a nic się z nią nie dzieje, no i nie obciera rą, jest miła w dotyku 😉
Poza tym czapraki z jarpola, taniutkie a jakość przebija niektóre sporo droższe  😉
zdecydowanie polecam produkty Fair Play - produkty są bardzo dobrej jakości i ceny są niewysokie ,a jakość świetna  😀
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
11 listopada 2010 21:50
A ja odradzam Fair Play'a, kupiłam u nich jeden czaprak, model basic. Choć był nie drogi to i tak nie jest wart swojej ceny, użyty 5 razy się zeszmacił, wyblakł i odbarwił... I coś mi się wydaje, że już więcej zakupów u tej firmy nie zrobie....
Tak, czapraków to Fair Play nie ma dobrych, ale nie można się po jednym produkcie zrażać do całej firmy - kantary i derki mają niezłe, zarówno jakościowo jak i wizualnie  🙂
czapraki są wg. mnie bardzo dobre mam już 2 lata 3 czapraki fair play i są w swietnym stanie pomimo ,ze prawie codziennie jezdże
yorkowe czapraki są teraz poprzeceniane na 35zł z 60.
tanie a ladne i solidne.
[CIACH] przemycanie reklamy! nastepnym razem bedzie ostrzezenie.

w ogóle polecam produkty yorka. maja derki polarowe po 50zł i sporo innego baaardzo taniego sprzętu naprawdę jakościowo bardzo w  porządku.
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
12 listopada 2010 08:05
[[a]]http://www.horze.com/Embroidery-Saddle-Pad%2C-Dressage/17097,default,pd.html?dwvar_17097_color=CPI&start=4&cgid=saddlepads[[a]]

Kto wie gdzie można spotkać taki czaprak?
Albo zamówić? Bo widze że jest nie zła przecena albo mi się wydaje...



A właśnie polecam czapraki z Decathlonu! Są w cenach 50-60zł a są bardzo wytrzymałe.
yorkowe czapraki są teraz poprzeceniane na 35zł z 60.
tanie a ladne i solidne.
http://dobry-kon.pl/opis/id,1634346/

w ogóle polecam produkty yorka. maja derki polarowe po 50zł i sporo innego baaardzo taniego sprzętu naprawdę jakościowo bardzo w  porządku.



mam ten czaprak. wygląda ładnie, a po praniu cały się pofarbował od lamówki i poodłaziły całe nitki, a na koniu był maks 6 razy ://  🤔
rzeczy z Decathlonu są całkiem niezłe i tanie. mam stamtąd ogłowie za 50 zł kupowane na szybko, a o dziwo służy mi ponad dwa lata, ładnie wygląda i nigdy nie otarło konia. kaloszki, ochraniacze, czapraki, bryczesy itd są moim zdaniem naprawdę godne polecenia. czapraki Amigo też świetnie się trzymają, rzeczy Jacsona są niedrogie, a wytrzymałe i bardzo dobrej jakości.
A ja mam czaprak Yorka i mimo częstego użytkowania nie zeszmacił się, może kolor troszkę wyblakł ale nie przeciera się przy popręgu tak jak "niezniszczalny" czaprak Kavalkade z wkładem amortyzującym. Chyba, że Kavalkade trafił mi sie jakiś zleżały albo wadliwy, bo po około 4 miesiącach użytkowania przy popręgu już widać co czaprak ma w środku 🙁 Także jak dla mnie York - ok, Kavalkade - nie polecam.
ja kupiłam koleżance na prezent taką koszulkę konkursową z HKM, akurat była przecena i kosztowała ona ok. 30 zł ale po prostu świetna jest!!! Niebrudząca, nie gniecie się. Cud, miód i malina! Polecam!
też polecam wszystkim firme york. Mam od ponad 2 lat czaprak i ochraniacze neoprenowe na przód. Trzymają się świetnie. Żałuje tylko że już nie ma tych czapraków w sprzedaży bo chętnie bym kupiła na zapas  😁
a ostatnio dokupiłam ochraniacze na tył do kompletu i derke polarową za 50 zł
http://www.tundra.pl/catalog/product_info.php/products_id/476
a czapraczek miewa się tak:

zresztą na zdjęciu jest wszystko- czaprak, ochraniacze i ogłowie kupione za 55 zł 3 lata temu  😎
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
12 listopada 2010 13:22
Rękawiczki yorka są świetne!
też mam ten czaprak z Yorka.
Jest naprawdę godny polecenia.

Po prawie dwóch latach użytkowania (zdjęcie trochę syfiaste, treningowe, ale czaprak widać):

Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
12 listopada 2010 19:33
yorka polecam nie mam zbyt dużo rzeczy z tej firmy (kantar, uwiąz, szczotki) chcialam kupic czaprak co prawda ale wyszło na to,że miałam więcej kasy i pozwoliłam sobie na HKM to juz ina sprawa
Ale podobno sa niczego sobie nawet te po 44zł z yorka 🙂
Ja też polecam York- jak za tą cene rzeczy są super, szkoda tylko że kantarki takie malutkie fulle 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się