sprzętowe hity długowieczności

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 lutego 2009 20:59
Ja natomiast rekawiczki Merdith  Ludger Beerbaum polecam - doskonale mi sie w nich jezdzi, sa wygodne, nie krepuja ruchow, jak dla mnie wytrzymałe. POLECAM
Moje L&G wytrzymały rok jazdy 1 konia dziennie, nadal nadają się do użytku, dziur nie mają, jedynie są powycierane z tego materiału zewnętrznego. Jak mam dać 70zł na horki i po  3 miesiącach wywalić do kosza, to już wolę wydać stówkę i kupić roeckle.
A ja strzeliwszy focha na Roeckl'a kupiłam rękawiczki Pfiff'a z materiału Clarino za 25 zł.
Nie oszczędzam ich nic a nic, wcale mi na nich nie zależy, a one są i są.
Nie są tak wygodne, przylegające, czepne jak Roeckl, ale są znacznie bardziej wytrzymałe.
kenna a jak naczółek i nachrapnik? Bo mi sie własnie takie kiczowate na zdjęciu wydają ;p i takie twarde, sztywne, drażniące ;p niewiem czemu :P

Jeśli chodzi o estetykę, to nie przeczę, że może i kiczowate jest. Chociaż jak dla mnie to ogłowie jest po prostu proste (masło maślane mi wyszło 😀 ) Sztywne i twarde być może było tuż po zakupie, ale po nasączeniu smarem jest elastyczne, mimo że skóra jest mielona (ale jakoś  dzielnie się trzyma, nie odpadają od niej żadne elementy). Drażniące na pewno nie jest, to chyba zależy od stopnia wysmarowania.
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 lutego 2009 21:42
_kate, bierz Light&Grip z Roeckli, co prawda pancerne to one nie są ale super się w nich jeździ, są cieknie i dobrze przylegają do dłoni. Nie wiem ile jeździesz ale myślę że z pół roku napewno Ci wytrzymają. Moje właśnie dogorywają, już drugie kupiłam ale jeszcze nie przyszły miałam je dokładnie 6 miesięcy.
Ochraniacz:Veredus Splint Boot i Back Boot mają teraz 7/8 lat i dopiero zaczynają się minimalnie sypać najtrwalsze ochraniacze jakie widziałam
Rękawiczki: Daslo (teraz juz tego modelu chyba nie ma) wytrzymały 1,5 roku używania nie tylko do jazdy, niestety je zgubiłam
Ada ok, dzięki. Jak tylko zedrę te tatini, to kupię  :kwiatek:

do hitów dopisuję bryczesy pikeura. Nie do zdarcia...
ochraniacze Woof Wear
derki Masta
bryczeski Eurostar
rękawiczki Roeckl
Veredusy
produkty z mattesa
Czaprak z Hooksa
Czapraki HKM drobnopikowane
Rękawiczki Tattini ala zamszowe
Kask GPA
Kamizelka ochronna z USG
Derki Golden Horse i Jacson
Ochraniacze transportowe Mustang
Bryczesy Pikeur i Euro Star
ochraniacze skorupki hampa i nie do zdarcia skorupki hippica mam juz je 3 lata, a kupiłam używane
wasia   Goniąc marzenia!
08 lutego 2009 17:39
-ochraniacze Mustang. Kupiłam nowe za jakieś 80 zł- przody. Mają prawie 2 lata i są prawie jak nówki. Owszem skorupy troche porysowane, ale żadnego prucia, rzepy ok.
-czaprak Fair Play
-pady Anky
-płyn ułatwiający rozczesywanie ogona i grzywy z decathlonu
-szczotki Ostera
-szczotki z decathlonu
-czaprak Lamicell Basic. Mam dwa, w tym jeden prawie 2. letni. Oba w super stanie.

- ochraniacze Hampa Pro (wazne "Pro", bo te zwykle sa beznadziejne)
-Veredusy pro light
-hampy pro
-szczotki ostera
-kask Tattini Pro  🙇
[quote author=justyna-- link=topic=1948.msg169627#msg169627 date=1234113302]
nie do zdarcia skorupki hippica mam juz je 3 lata, a kupiłam używane
[/quote]

zgadzam się - moje mam od prawie 7 lat, przemalowałam z białego (pożółkły trochę od środków chemicznych jak je doczyszczałam) na czarny sprajem i dalej je męczę. Dziś:


niezniszczalne! ...choc już brzydkie  😉
IloveMosiek   Mościsław & Co
08 lutego 2009 22:04
ochraniacze HKM, tylko ten starszy model. mam już 2 lata, trzymają się super a ciorane są niemiłosiernie.
owijki z Lidla - bajer, one chyba wytrzymają wszystko  😜
wędzidła MetaLab
czapraki Bonidosa
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
08 lutego 2009 23:39
Moje Hampy Pro mają 1,5 roku, tyrane codziennie i dopiero teraz powoli zaczynają umierać  😉
Z pewnością
🙂kask Pikeura Carbon - jest bardzo leciutki i mega wytrzymały  😲 dużo razy mi zleciał z wysokości i nie ma nawet drobnej ryski 😎
🙂ochraniacze tattini  HI-QUALITY - mam je juz 3-rok i trzymają się super 😀
🙂czapraki fair play - po praniu jak nowe 😀
🙂kaloszki pfiff (nie wiem jaki model  :icon_redface)
🙂strzemiona sprengera bow-balance -  😵 szerokie wkładki co jest bardzo wygodne w utrzymaniu równowagi ,        antypoślizgowe wkładki  🏇 , bardzo lekkie 😅
No to na tyle co pamiętam 😀
A i jeszcze zapomniałam dodać derki daslo 😀
ja moge dodac kantary fair play,mocne wygodne,zadne zapiecia nie rozpadaja sie ani nie blokuja,preparat nablyszczjacy do siersci(sory jak zle napisze nazwe ale nie polece do stajni sprawdzac pisowni :lol🙂 foxfire-dlugo trzyma idealnie gladka siersc i nie skrecona dluga grzywe.
Kantar Basic Lamicella, jestem pod wrażeniem! Jak normalnie kantary żyły u nas tydzień tak ten jest już całą zimę non stop i totalnie nic 😀 !
-kantary Eskadrona
Potwierdzam niezniszczalność ochraniaczy HAMPA PRO. Mamy je juz chyba 5-ty rok, użytkowane dość intensywnie i nadal są w stanie który nie pozwala mi  na zakup ( bez wyrzutów sumienia nowych) nowych.
Może to niektórych zdziwi ale ogłowie HKM też zaliczyłabym do udanych zakupów. Wprawdzie służy nam dopiero dwa lata ale jest też dość intensywnie eksploatowane i nadal ma sie dobrze.
Starszy model ogłowia Kieffer, najprawdopodobniej kupiony w Niemczech - model Lisa.
Kupiłam używane 3,5 roku temu, chodzi na jednym koniu, dość porządnie o nie dbam i po konserwacji nadal wygląda świetnie. Zupełnie nie mam się do czego przyczepić, nawet na zawody nie wstyd w nim wyjechać.
asds   Life goes on...
10 lutego 2009 14:00
Hity:

-Czapraki Parforce, Lamicell Phrada
- ochranicze Hampa, Eskadron pełne neopreny i KEn Taury.
- ogłowia Dobbert
- mazidło URAD do siodeł
- siodła Prestiga
- ochranicze York ( niskiejc eny sie wszyscy bali, ale skubańce są twarde 😉 )
- rekawiczki zimoe do jazdy z Decathlonu
- kurtka schooling do jazdy decathlonu
- polary i kurtki do jazd JAcson
KITY:
- czaprak Lamicell Basic
- sztylpy Fouganza
- ogłowia i naczółki skórzane JAcson
- czaprak futerkowy Amigo
- VEredus Olimpic tyły
asds   Life goes on...
10 lutego 2009 14:55
aj karamba  🏇
Dla mnie kantar Lamicelle Elegance jest rewelacyjny!  💘
A może umówmy się, że hit długowieczności to coś czego używa się PRZYNAMNIEJ dwa lata i jest w bardzo dobrym stanie?

Bo określanie tak produktów, które na rynku istnieją pół roku- no sorry... 😉 lub ktoś używa raz w tygodniu w lato, ale ma od całego roku i dalej takie piękne 😉
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
10 lutego 2009 22:40
Dokładnie.

Dodaje:

- Derki polarowe Jackson -Kilka sztuk w mojej stajni w super stanie po kilku letnim służeniu(cześć kupiona zaraz po tym jak się pojawiły w PL)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się