AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
08 kwietnia 2016 21:17
Z tego co wiem na Łódzkiej Polibudzie zmienił się prezes AZS i został nim mój promotor. Jeśli możecie się wstrzymać do wtorku to postaram się zapytac co, jak i gdzie...
Bo niby jako "sekcja" mieliśmy to organizować, ale coś nawet zebranka nie było ^^
Czy ktoś orientuje się jak wygląda kwestia startu w profi? Czy trzeba mieć aktualną licencję PZJ, czy nie koniecznie? Nie wiem już sama jak ten regulamin interpretować. Nie wiem czy muszę na szybko zacząć załatwiać, żeby przed AMP ją mieć, czy mogę to odłożyć na późniejszy termin.
Ja rozumiem to tak:
1. Amatorzy, posiadacze III oraz posiadacze II ale bez licencji PZJ na rok 2016 jadą amatorów.
2. Posiadacze II oraz licencji PZJ na 2016 oraz I jadą profi
Czyli chyba muszę jednak wykupić tą licencję szybciej, niż planowałam.  🙄
Dzięki Olson  :kwiatek:
Olson, tylko właśnie mnie zastanawia licencja. Jak mam regionalną licencje i III klasę w ujedzeniu to co jadę? I tak samo z licencja jak mam II w skokach? Za każdym razem amator?
Ja też do końca nie wiem co mogę czego nie jechać...
Naprawdę nikt z organizatorów sam nie wiem jakie kryteria ustalało?
Przecież ktoś musiał układać te propozycje? :/
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
09 kwietnia 2016 11:09
widzę brak zainteresowania z Waszej strony. nie to nie.
No rzeczywiście, straszny brak zainteresowania  😜 😜 😜
Nikt nie stara się dowiedzieć co i jak..
darolga   L'amore è cieco
09 kwietnia 2016 12:13
Bo nikt nie poprosił o zapytanie promotora, kłaniając się przy tym nisko.
Shame on you!
😜
ahh my źli ludzie  xD
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 kwietnia 2016 14:43
Gdzie znajdę wyniki z TKKF Podkowa?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
11 kwietnia 2016 09:40
mnie to tak naprawdę nie interesuje, co pojedziecie i czy w ogóle. Napisałam, że mogę go zapytać co i jak bo został właśnie prezesem AZS, więc będzie wiedział co, kto może pojechać. Odniosłam po prostu wrażenie, że umiecie tylko pisać swoje posty bez czytania innych. tyle.
halo Kraków!
czy jest ktoś z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie? szukam zawodników na Ampy .

oprócz tego  szukam też  transportu dla 2 koni lub chętnych do dołączenia się  (koniowóz + przyczepa) - w tym przypadku 3 miejsca wolne.
ktoś??  🏇
darolga   L'amore è cieco
11 kwietnia 2016 11:13
seiteki - byłoby po prostu łatwiej, gdybyś uczyniła dobry uczynek, zapytała się - bo jak sama podkreśliłaś to nie problem - i nam tutaj powiedziała. Wtedy wszyscy byliby bardzo happy i każdy by Ci na pewno podziękował. Ale takie "wiem, ale nie powiem, poproś" jest totalnie passe, zwłaszcza, że:
- to chyba dość oczywiste, że jesteśmy zainteresowani
- choć tak naprawdę nie powinniśmy być zainteresowani wcale - wszystko powinno być jasne i lepiej zorganizowane, bo problem stworzył sam AZS
- skoro to nie problem zapytać tego Pana - to naprawdę musimy wszyscy o to Cię prosić? Czy to aż taka przysługa?...
- tym bardziej mylne było Twoje stwierdzenie "jeśli możecie się wstrzymać do wtorku (...)" - no, możemy, dość oczywiste - ba, musimy; no i trochę czekaliśmy na ten wtorek właśnie i info od Ciebie - dało się Twoje słowa zinterpretować jako deklarację "we wtorek się odezwę!"






Ja mam info - dość istotne.

Ma być dzisiaj albo jutro (znajomi z polibudy we wro wystosowali do AZS-u pismo i otrzymali taką właśnie odpowiedź) OFICJALNY KOMUNIKAT wyjaśniający co i jak. I z tego zwrotnego maila można było trochę wywnioskować, że będzie powrót do zasad zeszłorocznych. Więc poczekajmy :-)
darolga, jeżeli będzie powrót do zasad zeszłorocznych to trochę późno, skoro do piątku mamy się zgłosić... Ręce mi opadają. Jak te AMPy mają być traktowane poważnie jak żaden organizator, nawet ZR nie pozwala sobie na takie nieścisłości i bałagan w propozycjach...
darolga   L'amore è cieco
11 kwietnia 2016 11:32
Olson - faktycznie, nie zwróciłam na to uwagi, że ma być komunikat kilka dni przed zgłoszeniami... żenada. Ten powrót to miało być coś w stylu:
- amatora mogą jechać z III i z II jeśli nie startowali w przeciągu ostatnich 3 lat wyżej niż N bodajże
- pozostali profi
- obniżenie profi w skokach do 125 finał
- licencja ogólnopolska PZJ bez znaczenia

To jest info z drugiej ręki, więc niekoniecznie ufajcie mi w 100%, mogłam coś źle zrozumieć - ale pewnością jest, że będzie komunikat, więc trzeba śledzić.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
11 kwietnia 2016 12:51
bardziej chodziło mi o jakiś odzew "zapytaj" "nie pytaj, bo sobie sami zadzwonimy" itd. a odniosłam, być może mylne, wrażenie że nikogo to tak naprawdę nie obchodzi. Nie jestem pewna czy ten "komunikat" ustala NASZ AZS jako organizator czy AZS główny w sensie "AZS Polska". Dam znać jutro co i jak.
No to czekamy...
Czasu na zgłoszenie niezbyt wiele... :/
darolga, hmm mi się kojarzy że każdy z II jechał profi, ale może faktycznie było napisane z AKTUALNĄ II klasą :P
Aga, rok temu (i tymbardziej w zeszłych latach) II jeździły profi. AKTUALNE III też profi, nieaktualne amatorów 🙂 "Aktualne" to było do 2-3 lat wstecz. Na 10000% 🙂
Zorilla, czyli dobrze mi świtało 😉
To ja w takim wypadku nawet bym skoki musiała jechać profi ale nie wiem bo na razie nie ma konkretów.
Według aktualnej interpretacji mogłabym jechać amatorów obu dyscyplin a według takich o jakich mówicie powyżej z III aktualną w zeszłym roku biorą do profi 🙂 Teraz to już w ogóle nie wiem czy się doczekam na jakiejś zmiany i czy zdążę zajść do AZSu... Te wstępne zgłoszenia można potem zmieniać czy czekać jeszcze kilka dni?
BlueHorse, jeśli interpretacja będzie zeszłoroczna to musiałabyś jechać profi wszystko i skoki i ujeżdżenie. Wstępne z tego co wiem można zmienić. Zwłaszcza że tak naprawdę to ich wina że tak namieszali. Ja jadę jutro do AZSu bo przecież ja się muszę na nowo rejestrować skoro zmieniłam uczelnie ;/
Ja też jutro z rana jadę do AZS-u swojego, będzie z nami dyrektor azs-u naszego kminił co i jak, to podpytam, co wie.
Haha... dobre to najwyzej sie zglosze i potem zrezygnuje no bo co... w sumie to teraz moge jechać amatorow a jak beda zmiany mozlliwe ze profi w obydwu dyscyplinach :P Trzeba widać spodziewać się wszystkiego...
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
12 kwietnia 2016 18:21
Panie i Panowie

Ustalone zostało:

- Osoby, które w latach 2014, 2015, 2016 nie jechały wyżej niż P klasa w skokach mogą jechać amatorów
- Osoby, które w latach 2014, 2015, 2016 jechały N i wyżej jadą profi.
W ujeżdzeniu tak samo.

EDIT 2: (mój błąd, sory zagapiłam się jak przepisywałam)

Wysokości w profi:
I półfinał 115 cm, II półfinał 120 cm i finał 125  cm


Wszystko zostanie opisane w komunikacie nr 2, ponieważ nie ma możliwości wstawienia kolejnego komunikatu, gdyż przewidziane są tylko 2.
Czyli osoby z III klasa będą jechac 130?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
12 kwietnia 2016 19:28
Nie, nie już poprawiłam. zagapiłam się po prostu. sorry
Czyli osoba, która raz/dwa razy wystartowała w N ma jechać profi?  🤔
seiteki, dziękuje

Melanie, no tak do tej pory było. Osoby z aktualną III klasą jechały profi do 125.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się