AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

No tak, zawodnicy robią dzikie zamieszanie wchodząc do biura i się pytając.. I biedni ludzie muszą im odpowiedzieć. Straszne
tulipan, no jak, przecież wiadomo - to jest przykład dorosłości  🤣 Tak samo jak roztrzepaniem nie jest przydzielenie dwóch boksów tej samej osobie 😀
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
24 maja 2016 12:52
Straszne, jak 50 osób pyta o coś co jest WYWIESZONE od kilku godzin... uwierz mi, strasze!
Zwłaszcza jak chcesz zrobić wyniki jak najszybciej i co chwile musisz to przerywać.

Co do Wrocka, to tylko była zrobiona tym ludziom przysługa, że nie musieli jechać 110/115 zamiast 100... ale to było dawno i nie ma znaczenia.

Dostałam informację, że tam jest "jeszcze jeden kon" i trzeba go ulokować, więc dałam murowaną. Robiłam stajnie na podstawie listy zgłoszonych koni jaką otrzymałam.  Bo w zgłoszeniu mam 2 konie z tego Umedu 😉
Osobiście nie byłam więc nie powinnam się wypowiadać ale udzielanie informacji jest jednym z podstawowym obowiązków... tylko kogo? Sędziów? Organizatorów? Zdecydowanie powinna być wyznaczona osoba do tego typu rozmów nawet pomimo tryliarda kartek bo nieraz jest to niejasno napisane i pojawiają się wątpliwość, a skoro tyle zawodników zawracało wam tyłek to właśnie tak było.
Śledzę ten wątek i to co opisujecie to jakaś istna masakra, z pewnością nie rokuje to dobrze i na Gajewniki i na głównych Organizatorów czego skutkiem pewnie będzie niechęć do przyjazdu na ponowne zawody. Mam wrażenie, że zawodnicy zostali potraktowani jak traktuje ich przysłowiowa Pani Krysia z Dziekanatu, a weź się odwal, masz? To dobrze, nie masz? Nie mój problem, załatw sobie.
Seiteki najpierw bronisz organizatorów, szukasz winy we wszystkich innych a na koniec "odczepcie sie ode mnie ja jednak nic z nimi nie mam wspólnego". Nikt inny z organizatorów nie ma tutaj konta wiec swoje żale kierujemy do Ciebie, bo tylko Ciebie znamy.
To były moje drugie AMPy. Na podłoże we Wrocku narzekali przed zawodami. Na samych zawodach nikt nic nie mówił. Mi jechało sie bardzo dobrze, na skokach profi tez konie szły chętnie. Pamietam tylko ze był jakis problem z rozprezalnią na ujezdzenie amator ale rozprezalnie w Gajewnikach tez były tez szału. Przejazdy w tym roku zrąbałam sama i nie szukam winnych. Jedyne do czego moge sie przyczepić to odległości w liniach i szeregach jakby 130cm zamiast 90 było ustawione. Mierzyłam z kilkoma osobami i idąc sie upewnić do sędziego czy oby na pewno sie nie pomyliłam usłyszałam "no jest trochę szeroko, trzeba szybko jechać". No ja na swoim tuptusiu nie dałam rady aż tak "szybko" pojechac.  👀 Jedzenie to byl skandal, kilka razy nie chcieli mi go wydać. Po zjedzeniu swojej porcji szlam na drugi obiad. A jem małe porcje, serio. To chyba organizatorzy powinni o to zadbać. Tym bardziej, ze chyba to widzieli. Akcja z jedzeniem wegetariańskim tez była kilkukrotnie do nich zgłaszana. Ogólnie nie mam zamiaru narzekać bo nie po tam pojechałam. Nie liczyłam na wynik. Chciałam sie dobrze bawić, poznać nowych ludzi i miło spędzić czas. Jesli o to chodzi to zdecydowanie sie udało. Zresztą jak juz jestesmy przy tym to nie zorganizowanie imprezy integracyjnej na zawodach dla studentów tez jest żałosne. Jednak jesli ktoś przyjechał głownie z nastawieniem na starty to współczuje.
mi tam na rozprezeniu amator zeszly rok sie dobrze jezdzilo
robakt   Liczy się jutro.
24 maja 2016 16:26
A widziałyście zmiany na podium w ujeżdżeniu amator?
Interesuję się AMPami, bo może za rok chciałabym jechać, ale totalnie robi się z tego impreza przypadku, odbywa się, bo musi, nikt nie chce za to wziąć odpowiedzialności.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
24 maja 2016 17:00
Yyyyyyyyyyyyy był grill, grała muzyka. Przyszło max 30 osób... Więc imprezka się przeniosła pod pomarańczowy namiot!!  Tego. Ze nie było imprezy nie dam sobie wmówić, bo melanż trwał do rana!! Sama nie spalam z piątku na sobotę bo biuro, bo to bo tamto a melanż poniósł, oj poniósł ;-)
Spędziłam dwie noce pod tym namiotem i super sie bawiłam. Ale to był wieczor kawalerski a nie impreza integracyjna zorganizowana przez organizatorów. A grill to super ... Zanim doczekałam sie w środku na swoją rybę to juz go nie było. Ludzi tez.
robakt, jakie zmiany?

drabcio, ja w piątek w zeszłym roku nie zrobiłam ani jednego dodania na rozprężalni bo mi koń po błocie nie chciał chodzić, ślizgał się, zesztywniał. Po trawo błocie przepraszam. W sobotę było trochę lepiej, przynajmniej tak ludzie mówili, bo ja wtedy byłam na hali., w niedzielę już mieliśmy kwarcową rozprężalnie.
xxagaxx, podobno o to cała drama teraz, bo sie komuś punkty popierniczyły i teraz zupełnie inaczej wyglądają wyniki.
Milla, no właśnie a skąd ta informacja? Bo sprawdzam wyniiki i nie wiem gdzie zmiany.
xxagaxx no tak mihlysmy miec odwrotna kolejność.  Ja bloto kojarze tylko z miejscowki na czekanie na swoj przejazd przy czworoboku przy trybunach

Na fb dressage.pl widziałam
robakt   Liczy się jutro.
24 maja 2016 19:37
xxagaxx dressage24.pl na facebook'u podało wiadomość.
Polecam Wam dziewczyny odwiedzenie profilu dressage24.pl - tam toczy się cała dyskusja apropos AMP. I to są faktycznie jakieś totalne żarty... Mam nadzieję, że zostaną wyciągniętę konskewencje personalne po tych "zawodach".
Gillian   four letter word
24 maja 2016 19:52
nie widzę  👀
KLIK - link

Skróciłam link.
Znajoma wstawiła filmik z przejazdu dziewczyny co miała pomyłkę (brak kłusa pośredniego stępa i półpiruetów) która nie została wyłapana przez sędziów. Można obejrzeć bo oznaczyła AMP w jeździectwie, jak ktoś ma stronę polubioną to mu wyskoczy.
To jeszcze zależy, czy oceniany był program zwykły, czy kur, bo w kurach to czasami trudno się domyśleć, jaki to element jeździec miał na myśli i metodą dedukcji dochodziło się, co kiedy było (już po zakończeniu przejazdu) 😉 Mówię z punktu widzenia sekretarza, to sędzia "dochodził" gdzie był jaki element, oczywiście nigdy samowolnie nie wymyślałam ocen.
kenna, naprawdę myślisz że piszemy tutaj o KURach?? Można się pomylić w KURe tak żeby sędziowie mogli to uznać za pomyłkę? Toć nikt nie wie jak KUR ma wyglądać.
Można czegoś nie zrobić, ale to nie pomyłka tylko 0pkt.
Plus znajoma dostała punkty za elementy których nawet nie wykonała rzędu 5,5 oraz 6..a pomyłki nie miała oddzwonionej i punkty za te elementy dostała, a elementy nie pojawiły się nawet na momencik 😉
I, sądząc z fejsa, były to elementy kluczowe w C, czyli półpiruety w stępie (jedne z kluczowych, trudne do przegapienia).
halo, tam w ogóle stępa nie było. O ile jestem w stani jakoś pojąć że nie ogarnęli jednej przekątnej, tak nie zauważyć ze brakuje totalnie stępa???
xxagaxx, nasz sąsiad i przyjaciel jest chyba najlepszą w PL firmą ogarniającą obsługę wyników. Przez wiele lat jeździł na AMPy, bo wg jego słów - każde inne zawody to pikuś, włącznie z ME w woltyżerce  😜 AMPy są wściekle wymagające jeśli chodzi o ogarnianie. Jeśli potraktowano je jak regionalki to katastrofalne efekty były nieuniknione. To jest ogromne wyzwanie organizacyjne a fundusze nijak nie odpowiadają skali trudności. Akurat rok temu byłam w Gajewnikach, a wkrótce potem okazało się, że tam mają być AMPy. Od razu powiedziałam córce - nie jedziesz 🙁 Po prostu przekroczyło to moją wyobraźnię, w jaki sposób tam można to dobrze ogarnąć. Nie to, że ośrodek zły, ale ma specyficzną logistykę i równolegle rozgrywanych konkursów w ogóle nie mogłam sobie tam wyobrazić. Zaczynając od... trafienia na miejsce ludzi z całej Polski, którzy niekoniecznie muszą mieć wprawę w rozbijaniu się 😉 po zawodach. Ogólnie dominuje u mnie szacunek dla organizatorów, że w ogóle dali radę ogarnąć.
Jeśli to nie są złote kalesony, to wybaczcie wszelkie niedociągnięcia  🙇 Zawody się odbyły, ogromnym trudem wielu osób  :kwiatek:.
Olson skróć proszę link, bo wszystko mi się rozjechało.  :kwiatek:
Nirvette   just close your eyes
07 czerwca 2016 14:28
Nie wiem czy kogoś zainteresuje, ale mam zdjęcia z Poznania z AMPów 🙂
klik
Oficjalna już decyzja AMP w Jeździectwie 2017 na Śląsku! Organizatorem jest Uniwersytet Śląski Katowice. Zawody odbędą się w stajni Mateusza Cichonia w Radzionkowie 🙂 do zobaczenia! 🙂 🏇
Nie no, czemu jak już zostałam studentką, to AMP-y złośliwie są rozgrywane coraz dalej? 😵 😁 Tyle lat to Wrocław, to Drzonków, a jak dotarłam na studia to nagle Łódź, Katowice. Nosz kurka 🤣

Kto jeszcze nie widział - rewelacyjne wyniki Akademickich MŚ - klik 😀
Są zmiany w regulaminie AMP jeździectwa, dodano konkurencje skoki amator profi i ujeżdżenie amator profi. Obecnie można startować w 3 kategoriach ujeżdżenia i 3 kategoriach skoków. Chętnych prosimy o zapoznanie się, póki jeszcze jakieś zmiany można czynić! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się