AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 marca 2017 11:18
Melanie, dziękuję  :kwiatek:
Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z AMP w skokach? Pisałam do organizatorów jednak nikt się nie pofatygował żeby mi odpisać. Przy obecnym regulaminie osoba która ma III klasę sportowa ( 4 x P czysto) musi jechać AMP profi, gdzie w finale ma stać 130 - a według regulaminu PZJ żeby jechać taka wysokość trzeba mieć II licencję (która otrzymuje się po uzyskaniu II klasy - 8 x N czysto).  Czy to nie jest dyskryminacja ludzi z III ? 
iggu354, jest dużo prawdopodobieństwo że zmienią finał na 125, tak zrobili rok temu. Ale nie pozostało nam nic innego jak tylko czekać.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 marca 2017 11:00
No i fajnie, mam nadzieję, że poznam wreszcie forumowiczów 😉 Ja wprawdzie zaoczny, ale ciągle student ^
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 kwietnia 2017 18:40
eterowa, w końcu będę miała okazję Cię poznać! :kwiatek:

Ja już wszystkie formalności załatwiłam, pozostaje mi jechać do AZSu zawieść wniosek i ciśniemy 😍
Ja wciąż nie wiem czy jechać... mam niby jeszcze 2 tygodnie na decyzję, ale kurde, czemu to jest tak daleko? :P
xxagaxx, - nic nie mów, przez całe moje liceum miałam ampy pod nosem, a jak mam możliwość jechać, to nagle 250km w zeszłym roku i 350 w tym 🤣

Mi się udało nocleg ogarnąć dużo bliżej i nawet finansowo in plus, więc jadę 😀 Będzie w tym roku ktoś z aparatem może, żeby się uśmiechnąć o pamiątkę (oczywiście, nie za darmo)? :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 kwietnia 2017 07:14
keirashara, a co będziesz jechać? 🙂 Aparat biorę więc będę pewnie focić poza swoim konkursem :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 kwietnia 2017 07:41
Jeśli pojadę i będę mieć czas, to można do mnie 😀
Hermes, - ujeżdżenie amatorów 🙂
Facella, - to się bliżej terminu przypomnę 😉
keirashara, 250, 350? :P Chcesz porozmawiać? Moje AMPy, Drzonków, Wrocek, Gajewniki... a jesteśmy z Gdańska :P A moja uczelnia za transport nie płaci niestety ;/
xxagaxx, - moja też nie, nie płaci za nic, bo sekcja jeździecka jest, ale jej nie ma 🤣 O, nie przepraszam, 20zł opłaty za zgłoszenie mi zapłacili w zeszłym roku 🥂 Jestem z Zielonej Góry - w Drzonkowie trzymam konia, do Wrocka mam niedaleko i dobry dojazd... no i odkąd studiuje, to ampy wytargali gdzieś daleko 😉 O to mi bardziej chodzi, niż o same kilometry.
keirashara, faktycznie bo ponoć kiedyś to non stop Wrocław był nie?
xxagaxx, -  kilka lat z rzędu na pewno -  2012 i 2013 Wrocław, 2014 Drzonków, 2015 Wrocław. Jak wcześniej to nie pamiętam, ale chyba też się ten Wrocek przewijał często.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 kwietnia 2017 10:37
Kiedy mija termin zgłoszeń? W tej chwili nie mogę sprawdzić, a przez natłok obowiązków na śmierć o tym zapomniałam 👀 😡
eterowa, - 25 kwietnia, także spokojnie 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 kwietnia 2017 21:34
Jedziemy na AMPy  🙂 zabieram aparat, ale że będę bardziej jako luzak niż fotograf, to zbieram zamówienia już teraz i tylko osoby, które się ze mną skontaktują będą miały zdjęcia, a nawet tego nie mogę obiecać na 100%, zależy jak to się rozłoży na listach startowych. Tylko ujeżdżenie. Chyba że ktoś chce jeszcze sesję poza przejazdami, to jest to kwestia otwarta 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 kwietnia 2017 03:56
Może to głupie pytanie, ale muszę wiedzieć na szybko. Żeby wystartować muszę mieć wykupiona licencje ogólnopolska?
Hermes, - nie. Żadnej licencji nie musisz mieć wykupionej 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 kwietnia 2017 07:00
keirashara, dzięki Bogu! 😁 bo wczoraj zawału dostałam ile musiałabym zapłacić 🙂 Merci :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 maja 2017 14:17
W tej chwili zbieram zamówienia na zdjęcia z AMP w każdej kategorii. Kto pierwszy ten lepszy, starty na bank będą się pokrywać, decyduje więc kolejność zgłoszeń.
Facella a skoki też focisz, czy podtrzymujesz postanowienie sprzed miesiąca i tylko ujeżdżenie?🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 maja 2017 14:00
Wszystko 😉 wpłynęło bardzo dużo zamówień na skoki, więc się zdecydowałam. Ale wiadomo jak to na AMPach, przejazdy się pokrywają, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. I absolutne pierwszeństwo ma moja przyjaciółka, z którą tam jadę, bo jestem jej luzakiem.
Rany w co ja się wkopalam 😂
Oo, to w takim razie piszę na pw
Wrocław -> AMP
Wolne miejsce w przyczepie [CIACH]
ewentualnie: dołączę do kogoś innego, żeby koń nie jechał sam w przyczepie.

Proszę zwięźle, od elaboratów są ogłoszenia.
Zestawienie zgłoszeń się pojawiło: http://www.ois-wyniki.pl

Nie powiem, dużo nas. 🤣
Dawajcie znać jak wam idzie na AMPach, jak wrażenia z organizacji, sędziowania itp.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 maja 2017 16:59
My ruszamy jutro rano 🙂
Edit: burdel burdel burdel 🙂 boks który sobie zajmiesz, ten będziesz mieć, o której wyjdziesz na przegląd, to będzie, skoczkowie sobie jeżdżą po czworoboku, nikt nic nie wie i jest słoma zamiast trocin 🤣
🤣Jest jakaś relacja on-line, czy za dużo oczekuję?
Facella, to w sumie norma. Ale ta kolejność przeglądu to było nieporozumienie. Co roku ludzie przyjeżdżają o najróżniejszych porach na Ampy, nie ma mowy żeby kolejność i pilnować.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się