AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Arimona nie wiem dokładnie ale pewnie też 😉 i wiesz na pewno jakos nam sie uda dogadac  😀iabeł:


o no to super +)
zostało mi tylko znaleźć kto mi dragi przykreci do stojaków i będzie git  🤣
I pupa z Aromeru...
ewuś, oooo to dziekuje bardzo za ta radosna nowine  🙂 w takim razie musze cisnac uczelnie o oplacenie boksu....
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 kwietnia 2010 22:09
Akademickie skoki w Aromerze zostały przełożone na 8 maja.
Koniczka czemu się nie chwalisz wynikiem? Gratuluję jeszcze raz 🙂
A mi powiedzieli,że na 24 kwietnia...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 kwietnia 2010 18:31
ewuś, dzięki 🙂

D&A, bo na początku mówili o 24 kwietnia, potem popatrzyli w kalendarz, pomyśleli i stwierdzili, że jednak 8 maja.
bo pierwotnie pomysl byl na 24 kwietnia, ale po przemysleniu stanelo na 8 maja 🙂
wiec pewnie slyszalas pierwsza wersje 🙂
Kurcze no:/ akurat 24 i tak planowałam startować,a 8 maja muszę się zerwać z zajęć.No ale trudno.
Koniczka gratulacje!  😅
a do kiedy możńa się zgłaszać na AMP w Bydgoszczy??
Teoretycznie wstępne zgłoszenia były do 9 kwietnia.
Pisałam już w Kąciku sportowca amatora,więc przekopiuję wypowiedź:
Ja w sumie jestem zadowolona z mojego debiutu ujeżdzeniowego🙂Koń oczywiście szedł duuużo gorzej niż w domu,ale w L mieliśmy 60,228 % a w P 62,319% i w Mistrzostwach zdobyliśmy brązowy medal.Jestem szczególnie zadowolona dlatego,że jechałam zupełnie bez przygotowania i w sumie do konca nie byłam pewna czy uda mi się wystartować.
Czytałam, że w związku z żałobą narodową HAMP w Lesznie odbędą się, ale będą skrócone do 2 dni.. To prawda?
ja jeszcze nie jestem zgloszona do Bydogszczy mam nadizeje,ze klamka jeszcze nie zapadla ostatecznie....  👀

a ktos wie jak to jest tam z tymi noclegami ? czy Bursa jest daleko od stajni, parkuru itd ??
a do kiedy możńa się zgłaszać na AMP w Bydgoszczy??

ja dzisiaj byłam w azsie ug i mi powiedzieli, że te zgłoszenia to dopiero wstępne i w sumie jeszcze nie wiadomo bo dokładne rozpiski jakieś muszą dostać... wstępne były do 9, ale np. u nas załatwiała to z tego co dzisiaj zrozumiałam uczelnia.
U mnie tez uczelnia zglasza zawodnikow.

a wie ktos gdzie sa te noclegi? czy to daleko od stajni ?
[quote author=xxagaxx link=topic=1954.msg550912#msg550912 date=1271022633]
a do kiedy możńa się zgłaszać na AMP w Bydgoszczy??

ja dzisiaj byłam w azsie ug i mi powiedzieli, że te zgłoszenia to dopiero wstępne i w sumie jeszcze nie wiadomo bo dokładne rozpiski jakieś muszą dostać... wstępne były do 9, ale np. u nas załatwiała to z tego co dzisiaj zrozumiałam uczelnia.
[/quote]

mnie uczelnia ma mnie gdzieś!! (a raczej ans bo nawet zespół zebrałam) przewodnicząca AZS kasę wydała na siatkę (bo sama tak gra) i nie ma dla nas nic. Podałam jej numer do Bydgoszczy, wstępne koszty, pozałatwiałam zaowdników (i konie dla nich w sumie też) ale już nie mam sił... Politechnika daje kase, uniwerek też, to czemu głupi GUM nie może dac choć np. na boksy czy transport?? wrwrw  👿 👿 👿 👿
No cóż Aga... Nie pojedziemy sobie na Akademickie ;] Szkoda szkoda...
I WIOCHA MAKSYMALNA! Inaczej tego nazwać nie mogę...
[quote author=avero_2 link=topic=1954.msg551950#msg551950 date=1271102419]
U mnie tez uczelnia zglasza zawodnikow.

a wie ktos gdzie sa te noclegi? czy to daleko od stajni ?
[/quote]

z tego co sie orientuje to niedaleko 😉

edit
chociaz jak teraz patrze na mape to kawałek jest .No i jesli ktos szuka bezpłatnego noclegu to dwa miejsca ( ale łóżko jedno 😉 )sie u mnie w pokoju powinny znaleźć ode mnie jest troche dalej ale połączenie tramwajami jest całkiem ok
kiwii, dzieki bo wlasnie musze sie zdecydowac na wariant noclegowy i nie wiem co wybrac  😉
w sumie i tu troche zadupie i tu chociaz z hotelu troche bliżej niż z bursy sie wydaje . A edytowałam poprzednia wypowiedz gdy jeszcze twojej nie widziałam 🙂 wiec jesli ktos by był chętny to zapraszam 🙂
Jutro bede dzwonila do organizatorow zeby sie dowiedziec o szczegoly, bo uczelnia musi wiedziec na jaki wariant sie decyduje. A chcialabym zeby bylo blisko bo ktos bedzie musial rano...w poludnie i wieczorem koniki karmic  🏇
Wiecie może czy boksy będą namiotowe czy są tam jakieś stajnie z boksami na zawody na stałe?
D&A stajnie będą namiotowe 😉
No to dobrze.Ja teraz zastanawiam się czy jechać same skoki czy też ujeżdzenie.Wszyscy namawiają mnie na 2 dyscypliny,ale nie chcę konia męczyć.
Dużo osób jedzie i to, i to. Tak niby więcej punktów, ale ja bym tez nie chciała jechać jednym koniem i skoki i uj.
Trochę sie to mija z celem, niby to ma być zabawa bardziej niż ogólnopolskie zawody, ale nie wiem.  🙄
Jak juz ja bym brała siwego na twoim miejscu, zeby sie obeznał z czworobokami, zwłaszcza ze nam te zawody sponsorują i nie masz za wiele do stracenia, w zeszłym roku ludzie amatorów jechali na koniach rekreacyjnych, wygrac nie wygrasz, ale ostatnia nie będziesz na pewno. Chyba ze wyskakuje z czworoboków?  🤣
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 kwietnia 2010 21:45
Ja bym koniowi nie zafundowała 3 dni po 2 starty dziennie. Sporo osób tak robi, ale mi na coś takiego szkoda konia i tyle.
Myślałam,że będę jechać skoki profi dlatego nawet nie myślałam o ujeżdżeniu.Okazało się,że jednak amatorów,więc wysokość żadna.Strasznie mnie wszyscy namawiają i sama nie wiem.Niby dużo osób nawet jak jedzie tylko jeden konkurs to bierze konia na rozgrzewkową jazdę.Na rozprężenie dużo czasu nie potrzebuję.Sama nie wiem.Póki co zgłosiłam się na same skoki,mam jeszcze czas do namysłu.

Siwego nie wezmę na ujeżdżenie,bo to nie ma sensu.Z czworoboku nie wyskoczy ale nie wejdzie an niego normalnie jak w C będzie siedział sędzia.Zacznie się chodzenie na prawo i lewo i kogucenie😉
Ja bym koniowi nie zafundowała 3 dni po 2 starty dziennie. Sporo osób tak robi, ale mi na coś takiego szkoda konia i tyle.


też zależy co kto jedzie. Jak ktoś startuje i skoki i ujeżdżenie amatorów to się konisko nie zmęczy za bardzo.

Ja bym musiała jechać profi i to i to, więc z ujeżdżenia rezygnuję :P No i chyba się jednak wybiorę, o ile transport wypali 🙂
No właśnie o to mi chodzi- że byłam pewna,że będę jechać skoki profi a okazało się,że jednak amatorów.Uj. też amator
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się