AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

mam jedno wolne miejsce w przyczepie do bydgoszczy jak coś to piszcie na pw
edit jadę z warszawy  😀
AVERO hostel 24, w bydgoszczy pokoje 1-2-3 osobowe , smieszne ceny w porownaniu z blizszymi ofertami, od zawodow oddalone okolo 6 km prawie ze po prostej drodze, ja za 2 os pokoj place 360 bez śniadan ktore sa o 12 zl dodatkowo platne

http://www.hostel24.com.pl/?gclid=CILz0PCkzKECFc2R3wodxlKVdg
no 🙂
dzieki wielkie!  :kwiatek: zaraz sie dowiem czy sa wolne miejsca 🙂
Mam do Was szybkie pytania.
Jakie programy sa na ujeżdżenie profi?
i jaki jest poziom? kto w tym roku jedzie?
na profi (z tego co pamiętam) N6, N9 i C4 🙂
Mam pytanie co do konkursu finałowego w ujeżdżeniu. W profi to jest C4, czy jest szansa jechać to na wędzidle?
Nie, trzeba jechać na munsztuku.
No dobra, a z jakiego powodu? Tzn, czy kiedyś nie było tak, że konkursy C można było jechac na zawodach rangi regionalnej albo na munsztuku albo na wędzidle? A te zawody jaka maja range? Pytam dla kogos i potrzebna jest podstawa z przepisow. W sumie powod niecheci uzycia munsztuka jest prozaiczny, pytanie tylko czy daloby sie to przepchnac
Na kazdym programie jest zaznaczone, jakiego kielzna można używać, w przypadku C4 w gre wchodzi jedynie munsztuk. tu link do programu http://dressage.pl/programy/2009/C_4_2009.pdf
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 maja 2010 16:14
3 lata temu i w zeszłym roku we Wrocławiu można było na wędzidle jechać. 2 lata temu w Starej Miłosnej trzeba było na munsztuku. Z tymi zawodami jest o tyle problem, że są to niby Mistrzostwa Polski, ale są organizowane zupełnie poza PZJ i jedynie w oparciu o istniejące przepisy PZJ.
czytac komunikaty N7, N9 i C4 a jak w koncu z tym munsztukiem trzeba czy można? w programie z dressagu jest ale w oficjalnych komunikatach ani slowa

Ja co prawda jade tylko skoki, ale radzilabym Wam zadzwonic do organizatora i pogadac z kims kto tam wie co nieco o jezdziectwie i na pewno rozwieje wszelkie watpliwosci. Bo na maile, jesli jest konkretne pytanie o przepisy to raczej nikt nie odpowie...
Nie ma podstaw prawnych, przepisów.
Masz napisane w nagłówku programu jakie kiełzno jest wymagane. Nie ma tak jak kiedyś wyboru miedzy munsztukiem a wędzidlem w niektorych prgramach .Sędziowie oceniają w C-tce przyjęcie kiełzna-munsztuka ielementy wykonywane na tym kiełźnie, jest to tym samym podniesienie trudności programu.
a i jeszcze jedno pytanie , skoro zawody sa poza PZJ- nie potrzebuje jako zawodnik aktualnej licencji sportowej?
Ja dzwonilam do organizatorow w tej sprawie i jesli jedziesz skoki amatorow to licencja na starty nie jest Ci potrzebna.

Nie chcialabym krakac, ale leje caly weekend i wg prognoz lac ma do konca tygodnia  😲 Jak wtedy beda rozgrywane zawody? Jak myslicie, bedzie mozliwosc zmiany terminu, ewentualnie przeniesienia zwodow do hali ?
zmiany terminu na pewno nie, przeniesienie na halę już prędzej, ale  sądzę, że nie przeniosą
Widzę że ukazała się lista zgłoszonych zawodników i koni.

http://www.amp.azs.pl/pliki/dokumenty/komunikaty/amp_jezdziectwo_konie.pdf

No to życzę wszystkim powodzenia 🙂
Ojej, moje byłe futro zgłoszone! Kurczę, mam nadzieję, że się dobrze pokaże 🙂
Mam wrazenie ze troche mniej osob w tym roku, ale sie nie moge doczekac juz  🏇
ja jadę jednym koniem jednak, bo drugi mi sie rozchorował  😵

ktos może będzie robil zdjęcia ?  🙄

Ehh a mi te zawody teraz kompletnie nie pasują.Tyle spraw zwaliło mi się na głowę,że nie ogarniam.No ale cóż-mam nadzieję,że będzie fajnie🙂
Ponia   Szefowa forever.
18 maja 2010 23:12
Powodzenia wszystkim!
Mnie w tym roku zabraknie .
ogólnie konkurs C4 jedzie sie na munsztuku ale w poprzednich latach umieszczali ogloszenie w trakcie ze wedzidlo w konkursie C dowolne
D&A, napewno bedzie fajnie zobaczysz 🙂 ja w tym roku w roli luzaka kolegi ;p
Z czystej ciekawości, czy zdarzyło się kiedyś przypałętać jakiemuś studentowi z Akademii Muzycznych, na AMP? Czy w przyszłym roku,będę pierwsza?  😁
Widzę że ukazała się lista zgłoszonych zawodników i koni.

http://www.amp.azs.pl/pliki/dokumenty/komunikaty/amp_jezdziectwo_konie.pdf

No to życzę wszystkim powodzenia 🙂



bo to nie jest pełna lista
help pliz ludzie, jak dojechac do myslecinka? Jest jakis dokladny adres zeby wbic do gpsa?
a skad jedziesz?

Myslecinek jest czescia Bydgoszcz: Lesny Park Kultury i Wypoczynku.

Z samej Bydzi to jedziesz na Gdansk.
z warszawy. Jest jakis adres na stronie myslecinka,bydgoszcz gdanska 173? Ale ktos mi powiedzial ze myslecinek jest obok wioski Niemcz, a nie w bydgoszczy?

Tak jest koło wsi Niemcz, ale jest to nadal część Bydgoszczy, Niemcz jadąc od Bydgoszczy jest zaraz za Myślęcinkiem. Ulica Gdańska zaczyna się w samym centrum i "idzie" na Gdańsk i kończy się w Myślęcinku.

Tutaj masz mapę:

http://maps.google.pl/maps?client=firefox-a&channel=s&hl=pl&ie=UTF8&q=bydgoszcz+my%C5%9Bl%C4%99cinek&fb=1&gl=pl&ei=Fzr1S-mnFMnFsgbB7sCkAg&ved=0CA8Q_wY&view=map&f=d&daddr=My%C5%9Bl%C4%99cinek,+Bydgoszcz&geocode=CZHS6X227e4MFSJYKwMdtVYTAQ&sa=X

Ulica konna to tam, gdzie jest stajnia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się