AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

dziekuje bardzo =) powinnysmy dotrzec, wlasnie wjezdzamy w bydgoszcz i pisze z komorku 🙂
trafiliście?
vissenna   Turecki niewolnik
21 maja 2010 09:41
Myślę, że się pojawię w niedzielę na finałach. Jakieś spotkanie? :>

Gdyby ktoś czegoś potrzebował, pomocy, znalezienia jakiegoś miejsca itp, piszcie na PW, podam numer komórki i jak tylko będę mogła, pomogę!  😁
My już od czwartku w Myślęcinku, pogoda póki co dopisuje, chłopcy narazie 0 konto 🙂
A są gdzieś jakieś wyniki?
epk, na świecie koi wszystko jest
vissenna   Turecki niewolnik
22 maja 2010 21:46
Byłam dziś popatrzeć na półfinały.
Pogoda baaaardzo dopisała, wydaje się, że organizacja dobra. Kto jutro będzie?
No i jak tam? Gdzieś są wyniki? Chwalcie się! 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
23 maja 2010 20:50
Podobno skoki profi wygrał Mieszko Dąbrowski...
nie  podobno tylko tak..
wyniki powinny być dzisiaj gdzieś, ja ogólnie nie ogarnełam tych różnych klasyfikacji, i o mało co nie pojechałam do domu zamiast na rozdanie medali... 🤔
W profi pierwszy byl Mieszko jako jedyny z 0 p. karnych, po rozgrywce - drugi Andrzej Głoskowski, a trzecia jakaś dziewczyna.
Dawid Kubiak mial 4 p w rozrywce, Tyszki trochę zrzutek mieli.

Z forumowych to wiem tylko D&A ze w ujeżdżeniu amatorskim byla 6, trafila do finału i dzielnie wywalczyła dużo punktów dla naszej uczelni 😅  Ja byłam w końcu 19 w skokach am.  , i 20 w ujeżdżeniu am. i jestem przezadowolona z mojego konia, bo spisał sie na 100%. Z siebie zreszta tez, bo zrobilam życiowy czworobok i parkur, nigdy tak ladnie nie pojechałam jeszcze.  🏇

Generalnie zawody na plus co do wyników  🙄 , ale atmosfera we Wrocławiu byla dużo fajniejsza.
Jaka wysokość przeszkód była w profi?
Dramka, 125 cm w finale potem podniesione do rozgrywki chyba o 5cm.
Moi chłopcy też się dzielnie spisali mamy złoty medal w skokach amatorów 🙂
3 w profi była Olga Grabowska
atmosfera zawodów była faktycznie świetna, tylko ten festyn obok mnie drażnił  😤
3 w profi była Olga Grabowska
atmosfera zawodów była faktycznie świetna, tylko ten festyn obok mnie drażnił  😤


festyn obok i związane z nim przemarsze tłumów ludzi przez stajnie 😤
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 maja 2010 11:16
nie  podobno tylko tak..
wyniki powinny być dzisiaj gdzieś, ja ogólnie nie ogarnełam tych różnych klasyfikacji, i o mało co nie pojechałam do domu zamiast na rozdanie medali... 🤔
właśnie tak samo ja pojechałam 4 lata do domu,bo dowiedziałam się,że dekorowana jest tylko pierwsza trójka...nie powiedzieli,że sa jakies oddzielne klasyfikacje 🙁 medalu,mimo wielokrotnych interwencji z mojej i uczelni strony nie mam do tej pory 🙁 na szczęście stypendium sportowe miałam przez cały kolejny rok Akademicki 🙂
Ja jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Atmosfera zawodów i organizacja była bardzo dobra. Tylko ten festyn mocno działał mi na nerwy, kilka osób wyprosiłam ze stajni.
no to fakt, festyn fuj a pan karmiacy konia krowkami to juz byla przesada , fajne miejsce dobrze ze wszystko blisko siebie i nie trzeba bylo latac jak we wrocku - jakby jeszcze zainwestowali w poprawienie czworoboku i zorganizowali dobra rozprezalnie to osrodek moze smialo organizowac wieksze zawody.
organizacja bardzo sprawna 🙂
ja sie moge pochwalic srebrnym medalem za skoki amatorow i zlotym za skoki amatorow w uniwerkach  🏇 strasznie jestem szczesliwa i w sumie tez zdziwiona super dyspozycja konia. Indira przez trzy dni zawodow nie zrobila zadnej zrzutki, ani innego bledu w parkurze  😀

co do osrodka to mnie sie bardzo podobalo jego polozenie, natomiast denerwowalo ciagle czekanie i strasznie dluga dekoracja przez ktora wrocilysmy z konmi do domu w srodku nocy. No i oczywiscie festyn.... nie trzeba nic dodawac.

Co do atmosfery, to w naszej ekipie byla bez zarzutu  😎
[b]avero[/b] gratulacje 👍
[quote author=avero_2 link=topic=1954.msg596995#msg596995 date=1274717655]
ja sie moge pochwalic srebrnym medalem za skoki amatorow i zlotym za skoki amatorow w uniwerkach  🏇 strasznie jestem szczesliwa i w sumie tez zdziwiona super dyspozycja konia. Indira przez trzy dni zawodow nie zrobila zadnej zrzutki, ani innego bledu w parkurze  😀

co do osrodka to mnie sie bardzo podobalo jego polozenie, natomiast denerwowalo ciagle czekanie i strasznie dluga dekoracja przez ktora wrocilysmy z konmi do domu w srodku nocy. No i oczywiscie festyn.... nie trzeba nic dodawac.

Co do atmosfery, to w naszej ekipie byla bez zarzutu  😎
[/quote]

wlasnie nie bylam pewna czy to wy, ale jednak dobrze poznalam +)))
gratulacje, bardzo fajnie pojechane te parkury byly !

widzialam chyba tez Polinezje z ktoras w wlascicelek  😡

Ruffian
gratuluje jak najbardziej +)  :kwiatek:
Arimona, mnie widziałaś 🙂

Dekoracje co roku się tak wydłużają :/
Pamiętam jak w Warszawie rozdawanie tych wszystkich medali trwało chyba z półtorej godziny. Wróciliśmy wtedy do domu chyba o 2 w nocy:/ powinno to zdecydowanie być jakoś krócej organizowane, przecież na tych zawodach sa ludzie w całej Polski a w poniedziałek mają rano zajęcia na uczelniach...

Gratulacje dla wszystkich medalistów. Ja za rok na pewno się wybieram 🏇
Forta dziekuje  :kwiatek:

Arimona :kwiatek: najbardziej to jestem zadowolona chyba z tych ostatnich, bo przez dwa pierwsze dni przez stres jechalam prawie jak w amoku 😉

My z Insanity mamy pare pomyslow na usprawnienie tych zawodow  😉 szczegolnie jesli chodzi o dekoracje albo o hmmm prezentacje ekip.. na ktora wyjechalam, ale chyba polowa stajni zostala 🤣

macie moze jakies fotki z przejazdow? byloby nam latwiej sie nawzajem rozpoznac  😉
avero_2, widziałam Ciebie i siwą na dekoracji  stałam koło was z moimi mistrzami 🙂
Polinezja też mi gdzieś mignęła w między czasie 🙂
w takim razie gratulacje i pozdrowienia z Łodzi  😀

a trzeba przyznac,ze niezlego mieli w Myslecinku zaklinacza pogody  😎
Dawać fotki!! 🙂, szukam pewnego charakterystycznego konia 🤣
epk o ile dobrze wiem Mars szedł finał i ukończył z 8 pkt karnymi, czyli ładnie. 😉 niestety zdjęć robiłam bardzo mało.

Ja byłam w sobotę i w niedzielę. Wiedziałam, że Indira to voltowa kobyła! Ale jakoś nie mogłam skojarzyć dokładnie, w każdym razie wielkie propsy  🙂
Ehh, niestety gorzej chyba z tymi punktami 😉, mieli stopę bo Mars wystraszył się jakiegoś ludzia co wyszedł nagle zza przeszkody j potem zrzutki w szeregu - ale i tak jestem z nich dumna 🙂. Zakończyli na 14 miejscu w klasyfikacji ogólnej i życzę im żeby z każdymi zawodami było tylko lepiej 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
24 maja 2010 20:35
A jak poszło ludziom z SGGW ? Dużo "naszych" studentów było ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się